در ماه ژوئن سال 2017, عکس رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سمت چپ با مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس.

عکس: الکس براندون/آسوشیتد پرس

واشنگتن—یک قاضی فدرال دستور داد که پنتاگون به توقف کار عظیم جدی cloud-computing قرارداد توزیع آمازون.com , Inc. اوایل پیروزی در تلاش های خود برای سرنگونی این جایزه به رقیب Microsoft Corp.

قاضی پاتریشیا کمپل-اسمیت ایالات متحده آمریکا دادگاه فدرال ادعای صدور دستور مقدماتی در روز پنج شنبه برای جلوگیری پنتاگون از اقدام با قرارداد “تا زمانی که بیشتر منظور از دادگاه” با توجه به علامت دادگاه مطلب. قاضی سفارش خود را مهر و موم شده باقی می ماند به طور موقت.

آمازون ابر واحد AWS بود مدت طولانی به عنوان مورد علاقه را به نفع خود مشترک شرکت دفاع زیرساخت یا جدی قرارداد که به ارزش تا آنجا که $10 میلیارد دلار در ده سال آینده. این شرکت پیشنهاد شد و شدت جنگ از منافع اتهامات این که هنوز تحت بررسی توسط پنتاگون بازرس کل.

آمازون ثبت با توجه به بلوک قرارداد جایزه در ماه دسامبر رقیب که پنتاگون را انتخاب مایکروسافت نادرست تحت تاثیر قرار توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی شکایت در مورد آمازون است.

آقای ترامپ سرزنش کرده موسس آمازون جف بزوس برای نامطلوب پوشش دولت او در واشنگتن پست که آقای بزوس خریداری شده در سال 2013 است. پست می گوید سرمقاله خود تصمیم گیری مستقل هستند.

آمازون به تازگی به دنبال عزل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مقامات دولت بیش از اعمال خود.

مرتبط

  • آمازون به دنبال سوال مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از پنتاگون قرارداد (Feb. 10)
  • آمازون پیشنهاد اعتراض جدی ادعا می کند ‘نامناسب فشار’ از مغلوب ساختن پیشی جستن (Dec. 9, 2019)
  • آمازون در اعتراض به پنتاگون قرارداد جایزه به مایکروسافت (نوامبر. 14, 2019)
  • پنتاگون میدارد مایکروسافت به صورت جدی Cloud-Computing قرارداد بیش از آمازون (Oct. 25, 2019)
  • مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان در محاسبات قرارداد آمازون به دنبال (July 18, 2019)

آمازون گفت: در آن شب که آقای ترامپ “ساخته شده شفاف—هر دو به در بزرگ و با روشن شدن مفهوم ارشد [ایران] مقامات (از جمله سیاسی خود را منصوب)—که او نمی خواست دولت او به جایزه قرارداد [Amazon].”

آمازون گفت: در بیانیه اخیر که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “است و بارها نشان داده و تمایل خود را به استفاده از موقعیت خود به عنوان رئیس جمهور و فرمانده کل قوا به تداخل با عملکرد دولت—از جمله فدرال تدارکات—به پیشرفت شخصی خود دستور کار است.”

وزارت دفاع در حال مبارزه با این مورد. آن گفته است که “همچنان با اعتماد به نفس در JEDI جایزه. تیم ما وظیفه و تنها تمرکز باقی می ماند باید در تجهیز ما warfighters برای به طور فزاینده ای پیچیده و چالش برانگیز میدان جنگ محیط زیست است.”

پنتاگون قبلا گفته است که “انتخاب و تصمیم گیری ساخته شده توسط یک تیم متخصص حرفه ای کارمندان و افسران نظامی از سراسر وزارت دفاع و مطابق با DOD طبیعی منبع-فرآیند انتخاب شده است.”

در بیانیه مایکروسافت گفت که اعتماد به نفس این امر در نهایت پیروز و حفظ قرارداد.

“در حالی که ما نا امید با اضافی تاخیر ما معتقدیم که ما در نهایت قادر به حرکت به جلو با این کار مطمئن شوید کسانی که در خدمت کشور ما می تواند دسترسی به فن آوری های جدید آنها به فوریت نیاز” گفت: این بیانیه از Frank X. Shaw, شرکت, معاون رئیس جمهور از ارتباطات برای مایکروسافت است.

نوشتن به John D. مک کینون در john.mckinnon@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im