با حداکثر سرعت دویدن اجرایی رئیس Marcelo Claure چپ و T-Mobile مدیر عامل John Legere قبل از شهادت قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته در کاپیتول هیل در فوریه. 13, 2019.

عکس: الکس Edelman/CNP/زوما پرس

یک قاضی فدرال در انتظار تایید T-Mobile ما Inc.’s ادغام با حداکثر سرعت دویدن Corp. به گفته افراد آشنا با این موضوع پاکسازی راه را برای دو سیم رقبا به ترکیب و غلبه بر دولت ضد تراست به چالش بکشد.

این تصمیم که این افراد گفت: انتظار می رود که ساخته شده سه شنبه خواهد دست حامل یک پیروزی بیش از یک گروه از دولت به طور کلی وکیل که استدلال ادغام می تواند در نتیجه افزایش صورتحساب تلفن همراه برای مشتریان.

طرفین ابلاغ شده است از قریب الوقوع حکم مردم گفت. معلوم نیست که آیا این حکم می تواند نیاز طرفین به امتیازات اضافی فراتر از آنچه که آنها در حال حاضر برای ارائه به دولت فدرال است.

تصمیم ایالات متحده در منطقه قاضی ویکتور ماررو پس از یک ماه دسامبر محاکمه خواهد روشن راه را برای ادغام شماره 3 و شماره 4 حامل های بی سیم توسط مشترکان است. شرکت های مورد توافق به ادغام نزدیک به دو سال پیش در یک همه سهام معامله به ارزش 26 میلیارد دلار است. آنها امن تایید از فدرال ضد انحصار و ارتباطات مقامات در سال گذشته پس از T-Mobile و Sprint ساخته شده امتیاز.

جدید T-Mobile خواهد شد که بیش از 90 میلیون مشتری در آمریکا و با هدف nab مشترکین بیشتر از AT&T Inc. و Verizon Communications , Inc. سه شرکت را تسلط آمریکا بی سیم در بازار هر چند آنها نیز باید در رقابت با بیشتر تازه واردان از جمله کابل شرکت هایی که فروش خدمات از بزرگ حامل.

مرتبط

  • T-Mobile پروژه های بیشتر مشتری سود در سال 2020 (Feb. 6)

نگرانی در مورد مبارزه ضد تراست بود وزن با حداکثر سرعت دویدن قیمت سهم در ماه های اخیر فشار دادن آن را به یک تخفیف عمیق به T-Mobile همه سهام را ارائه می دهند.

سهام با حداکثر سرعت دویدن رسید بیش از 50 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز شنبه به $7.49 پس از وال استریت ژورنال گزارش داد در تصمیم گیری است. T-Mobile سهام اضافه شده 8 درصد.

کارشناسان حقوقی گفت ایالات متحده ” برو آن را به تنهایی طرح دعوی در دادگاه بود تقریبا بی سابقه ای در به چالش کشیدن بزرگ ملی ادغام و رد یک راه حل جعلی توسط مقامات فدرال که برکت معامله است.

متحده اغلب نقد و بررسی به طور بالقوه مشکل ساز ادغام در رابطه با فدرال ضد انحصار مجریان اما آنها معمولا نقش ثانویه است.

ائتلاف دولت وکلای کلی که رهبری نیویورک و کالیفرنیا می تواند درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

این گروه تا به حال شکایت در اتهامات که محصول در حال حاضر از مجریان در وزارت دادگستری و کمیسیون فدرال ارتباطات شکست خورده بود مصرف کنندگان با تصویب ادغام پس از T-Mobile و Sprint ساخته شده امتیاز.

با قاضی ماررو انتظار می رود تصویب T-Mobile و Sprint در حال حاضر می توانید شروع به ترکیب خود را از امواج رادیو و تلویزیون, شبکه زیرساخت ها و فروشگاه ها و حقوقی واجد شرایط. به عنوان بخشی از یک ادغام تصویب توافق با وزارت دادگستری این شرکت برنامه ای برای فروش برخی از با حداکثر سرعت دویدن اعتباری حساب برای یک تازه بدوران رسیده شبکه اجرا شده توسط بی سیم تازه وارد ظرف شبکه Corp. و آن را کمک به ساخت حامل از ابتدا.

T-Mobile قول داده است که مشتریان از ترکیب شرکت های مشابه و یا بهتر از رای دادن طرح برای سه سال پس از معامله.

در اواخر سال گذشته T-Mobile متعهد به ارائه ماهانه دیتای برنامه را که شروع می شود در $15 برای 2 گیگابایت از داده ها. که یکی از کمترین ورود به سطح قیمت از عمده حامل.

این شرکت همچنین قصد دارد به ارائه رایگان سرویس های بی سیم به اولین پاسخ دهندگان و همچنین رایگان در خانه با اینترنت به برخی از کم درآمد و روستایی خانواده ها با کودکان. آن را وعده داده است به پوشش 97 درصد از جمعیت ایالات متحده با سریع تر 5G خدمات در سه سال است.

بسیاری از مشتریان با حداکثر سرعت دویدن را تبدیل به T-Mobile و با برخی از گوشی های قدیمی تر ممکن است مجبور به خرید دستگاه های جدید که سازگار با شبکه.

T-موبایل مدیران باید گفت انتقال خواهد بود صاف و شعار خود را از دست زدن به تجربه گذشته ترکیب با ارائه دهنده بی سیم MetroPCS.

با حداکثر سرعت دویدن تلاش کرده است در سال های اخیر برای حفظ مشتریان T-Mobile بوده است اضافه کردن کاربران جدید تقریبا هر سه ماهه. در طول محاکمه, با حداکثر سرعت دویدن اجرایی شهادت دادند که شرکت خود را ارائه می دهد “محصول تحتانی” قرار می دهد که آن را در یک “چرخه معیوب” مشتری ضرر و زیان و کاهش منابع است.

ایالات متحده به چالش شرکت های ترسناک پیش بینی در طول محاکمه نقشه کشی تشابه بین T-Mobile را ضعیف فوت در سال 2011—پس از مخالفان دولت مجبور به عقب نشینی برنامه ریزی شده tie-up با AT&T و با حداکثر سرعت دویدن وضع فعلی.

هر دو شرکت را تحت فشار قرار دادند پایین تر قیمت و برنامه داده نامحدود برای خواستگاری مشتریان از Verizon و AT&T. بی سیم قیمت باید علامت رو به پایین در ماه های اخیر اما نسبتا پایدار باقی مانده از اواخر سال 2018 است. آنچه مصرف کنندگان ممکن است پرداخت هزینه برای تلفن های همراه و سرویس های بی سیم به عنوان یک نتیجه از معامله در قلب محاکمه دو هفته.

T-Mobile تیم حقوقی در دادگاه گفت ترکیب شرکت ایجاد یک شبکه کارآمد است که اجازه می دهد آن را به بریده بریده قیمت و بهتر چالش رقبا. ایالات تیم حقوقی استدلال کرد که با وجود T-Mobile کوتاه مدت وعده به افزایش نرخ معامله هنوز هم می تواند صدمه دیده است مصرف کننده pocketbooks در طول زمان از جمله از طریق قیمت های بالاتر برای دستگاه های.

با حداکثر سرعت دویدن است که تحت کنترل ژاپن SoftBank گروه Corp. به پایان رسید 2019 با حدود 42 میلیون اتصالات به استثنای عمده فروشی خطوط بالا بفروشید تحت شرکت های دیگر برندها. تی-موبایل است که تحت کنترل Deutsche Telekom AG, پایان سال با حدود 68 میلیون مشتریان است. این ظرف جدید شبکه شروع می شود با حدود 9 میلیون نفر بیشتر از حداکثر سرعت دویدن را تقویت تلفن همراه با نام تجاری.

نوشتن به صورت لمباردو در cara.lombardo@wsj.com و درو فیتزجرالد در andrew.fitzgerald@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im