فدرال کسری بودجه نزدیک 2 تریلیون دلار

هزینه های فدرال صعود 53 درصد در ماه گذشته عمدتا به دلیل اقتصادی اقدامات امداد.

عکس: اتین laurent/شاتر

واشنگتن—ایالات متحده در بودجه فاصله بیش از دو برابر در ماه مه هل دادن کسری بودجه برای سال مالی نزدیک به 2 تریلیون دلار به عنوان درآمد فدرال فرو برد و مخارج دولت افزایش یافت و برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

کسری بودجه فدرال در ماه گذشته گسترده تر شد و به $424 میلیارد دلار بیش از دو برابر آنچه در آن بود در مارس 2019 در دفتر بودجه کنگره برآورد دوشنبه. برای هشت ماه از سال مالی که در ماه اکتبر آغاز شد کسری بالغ بر 1.9 تریلیون دلار در مقایسه با $739 میلیارد دلار در مدت مشابه سال قبل CBO گفت.

برای 12 ماه گذشته کسری بودجه به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی بود در حدود 10% و به بالاترین سطح خود از ماه فوریه سال 2010 زمانی که ایالات متحده هنوز بالا رفتن از آخرین رکود است. CBO برآورد کرده است که کسری بودجه می تواند به $3.7 تریلیون دلار برای سال مالی که به پایان می رسد در ماه سپتامبر به راحتی بیش از بالا آب را علامت ضربه در طول رکود اقتصادی است.

هزینه های فدرال صعود 53 درصد در ماه گذشته دلار به 598 میلیارد دلار تا حد زیادی به دلیل اقتصادی امداد اقدامات کنگره تصویب شده است در میان گسترده خاموش شدن ناگهانی از اقتصاد است. Outlays برای مزایای بیکاری محرک چک و کسب و کار کوچک وام سوخت افزایش, همراه با هزینه های کمک های مالی برای دولت و دولت های محلی و شرکت های هواپیمایی.

فدرال درآمد در ماه مه کاهش یافت 25 درصد از سال گذشته به 175 دلار میلیارد دلار. کاهش در فعالیت های اقتصادی بدان معنی است که مردم کمتر مشغول به کار هستند به طوری که دولت در حال جمع آوری کمتر در حقوق و دستمزد و مالیات بر درآمد. علاوه بر این کنگره ایجاد برخی از معافیت های مالیاتی برای کمک به کسب و کار و افراد آب و هوا طوفان اقتصادی.

برخی از کاهش درآمد نشان دهنده زمان تغییر—یک انتخاب آگاهانه توسط دولت به مالیات دهندگان نگه داشتن پول خود را. کنگره کارفرمایان مجاز به تسلیم برخی از مالیات حقوق و دستمزد در طول سال 2020 و اجازه دهید کسب و کار و افراد تاخیر برخی از پرداخت مالیات تا جولای. دولت باید به جمع آوری مقدار از این پول در نهایت. بعلاوه به دلیل تاخیر مالیات-مهلت پر کردن برخی از بازپرداخت است که به طور معمول پرداخت می شود در مارس ساخته شد در ماه مه کاهش می یابد که در ماه گذشته درآمد کل.

تا زمانی که این بیماری همه گیر آمار فدرال درآمد رو به افزایش بود تا 6 درصد برای سال مالی که آغاز شده Oct. 1. از طریق ممکن است, اما, رسید پایین 11% از جمله 23% قطره در فرد و شرکت ها مالیات بر درآمد.

نوشتن به کیت دیویدسون در [email protected] و ریچارد روبین در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
این دفتر بودجه کنگره برآورد کرده است که کسری بودجه می تواند به $3.7 تریلیون دلار برای سال مالی که به پایان می رسد در ماه سپتامبر. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه برآورد را در $2.7 تریلیون. (8 ژوئن)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>