تغذیه: آیا عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد’

فدرال رزرو رئیس هیئت مدیره جروم پاول گفت: اقتصاد ایالات متحده به قوت خود باقی ماند.

عکس: شاون thew/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

رئیس فدرال جروم پاول نشانه های بانک مرکزی تهیه شده بود به کاهش نرخ بهره در صورت نیاز به کوسن اقتصاد در برابر اثرات گسترش رکود جهانی با توجه به گسترش coronavirus.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول بیانیه

در حالی که اصول اقتصاد ایالات متحده باقی می ماند قوی “coronavirus شمار در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی” آقای پاول گفت: در بیانیه ای که منتشر شد بعد از ظهر جمعه.

“فدرال رزرو است که از نزدیک نظارت بر تحولات و پیامدهای آن برای چشم انداز اقتصادی. ما با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد,” او اضافه شده است.

آقای پاول با استفاده از زبان های مشابه در ماه ژوئن گذشته نشان می دهد که فدرال رزرو آماده شد به کاهش نرخ بهره در صورت نیاز پس از آمریکا و چین جنگ تجاری تهدید به تشدید رکود جهانی. بانک مرکزی پس از آن کاهش نرخ بهره سه بار اخیرا در ماه اکتبر به یک محدوده بین 1.5% و 1.75%.

تغذیه مقامات شده اند در تلاش برای جلوگیری از یا انتظار بیش از حد طولانی برای پاسخ به یک نامشخص اقتصادی تهدید یا اقدام بیش از حد rashly که می تواند بیشتر تضعیف می کند اعتماد به نفس. روز جمعه اما تیز بازار فروش باعث شد آقای پاول به سیگنال قوی تر و تعصب نسبت به کاهش نرخ. بانک فدرال بعدی جلسه برنامه ریزی شده است مه 17-18.

افت ارزش سهام ضرر و زیان خود را تا حدودی پس از آقای پاول با صدور بیانیه خود در 2:30 p. m. میانگین صنعتی داو جونز بسته حدود 350 واحد ریزش شاخص اجتناب سقوط بیش از 1000 امتیاز برای دومین روز متوالی با برگزاری حدود 640 نقطه تجمع در 15 دقیقه گذشته از تجارت.

بازار نقاشی شده اند بانک مرکزی به گوشه ای. تنها چند روز پیش زمانی که ویروس بیماری همه گیر به نظر می رسد محدود عمدتا به چین سرمایه گذاران در نرخ بهره در آینده بازارهای فکر تغذیه خواهد کاهش نرخ در تابستان.

در حال حاضر به عنوان اپیدمی گسترش یافته در قاره های دیگر سرمایه گذاران انتظار دارند که بانک فدرال برای کاهش نرخ بهره توسط حداقل یک چهارم درصد—و احتمالا بیشتر—در نشست ماه مارس اگر نه زودتر.

در میان بانک فدرال چالش: coronavirus اپیدمی نشان دهنده یک شوک به اقتصاد کشور ظرفیت تولید کالا و خدمات یا عرضه آن طرف. نرخ های بهره پایین تر نمی تواند خود به خود از جمله آدرس تامین سمت شوک به عنوان مثال اجازه می دهد قرنطینه کارگران برای بازگشت به idled کارخانه.

اما نرخ بهره سیاست می تواند کمک به جلوگیری از عرضه شوک از تبدیل به یک شوک تقاضا که در آن خانواده ها و کسب و کار نگه داشتن در خرید و سرمایه گذاری است.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus را تهدید به گسترش در سراسر ایالات متحده مقامات بهداشتی فدرال گسترش معیارهای آنها باید تست شده و ساده تست-کیت مصوبات. عکس: Jeenah ماه/ایسنا

بازار سهام فروش این هفته می تواند تغییر تغذیه معادله چون تار و مار می تواند sap مصرف کننده اعتماد به نفس, تقویت هر گونه رکود در تقاضا ناشی از شوک عرضه, ترس یا عدم اطمینان.

“اگر وجود دارد یک رکود اقتصادی در آینده چون طرف عرضه اقتصاد صدمه دیده است به شدت برای مثال از آنجا که مردم قادر به رفتن به محل کار تغذیه نمی خواهید برای قرار دادن مردم به کار های کاهش نرخ” گفت: سابق بانک فدرال معاون رئیس دونالد کوهن. “اما سوال این است که آیا وجود دارد سرريز به تقاضا و میزان آن. آنها ممکن است قادر به رسیدگی به برخی از سرریز.”

تغذیه مقامات رو متمایز مشکلات اقتصادی. اولین عرضه شوک برای آن پاسخ مناسب بستگی دارد به طور کامل در طبیعت از بحران است. “اگر هر چیزی را از بانک مرکزی را در کنترل این نوع از رویداد آن است” گفت: Vincent Reinhart سابق ارشد تغذیه اقتصاددان است که در حال حاضر اقتصاددان ارشد در ملون.

دوم این است که ضربه به تقاضا در ارتباط با بازار فروش و هر گونه ارتباط افزایش در شرکت های بزرگ هزینه های استقراض. آقای پاول پیام جمعه به نظر می رسد به سیگنال است که به حد تغذیه می تواند نرم کردن هر گونه درد از ویروس های مربوط به اختلالات آن این کار را انجام دهید.

حتی اگر هیچ راهکار برای برخورد با پتانسیل همه گیر “وجود دارد تکرار مطالعات موردی در تاریخ ایالات متحده: اگر شرایط مالی سفت, شما باید جبران آنها گفت:” آقای Reinhart.

در حالی که فدرال رزرو در مورد نیاز به اطمینان بازار “از لحاظ تاریخی این اطمینان است که با این نسخهها کار محدود شده است و از آنجا که شما فقط نمی دانم که در آن زمان آنچه که مورد نیاز خواهد بود” گفت: آقای Reinhart.

تغذیه مقامات ما برای آنها جلوتر از سیاست های خود را در جلسه ای در اواسط ماه مارس به عنوان آنها در مقابله با مشکلات بالقوه خود را از بحران راهکار به سادگی نمی پردازد. به طور معمول تغذیه views بلایای طبیعی و یا سایر اختلالات به طور موقت. در نهایت هزینه پرش به عقب به عنوان آمار به رشد محو.

وضعیت فعلی بیشتر به چالش کشیدن به دلیل عدم اطمینان به عنوان منعکس شده در این هفته بازار فروش طی چه مدت هر گونه اختلال ممکن است آخرین و چگونه گسترده و عمیق آنها می تواند منجر به کاهش سود شرکت و هزینه های استخدام.

“فدرال رزرو به دقت مورد تعریف آنچه در آن نیاز به انجام و یا آنچه در آن می توانید انجام دهید” گفت: آقای کوهن. اگر مسئولین فدرال ریزرو “قرار دادن سهام در زمین و بگو: این است که برای سیاست های پولی به آدرس در هر راه که فقط رفتن را به وضعیت بدتر در بازار.'”

بیشتر مسائل پیچیده نرخ بهره پایین تاریخی ترک بسیار کمتر اتاق برای مقابله با رکود اقتصادی با کاهش هزینه های استقراض. بازار انجام شده است بسیاری از بانک فدرال کار در حال حاضر با بازار تعیین نرخ بهره در حال سقوط به پایین ترین سطح خود در راستای کاهش نرخ.

علاوه بر این در حالی که برخی از مفسران به نام برای هماهنگ جهانی اقدام بانک های مرکزی در اروپا و ژاپن که نرخ بهره منفی را حتی کمتر توانایی استفاده معمولی سیاست ابزار برای تحریک رشد.

مسئولین فدرال ریزرو در سال گذشته رشد تمایلی به خطر فروش در سهام و افزایش شرکت های بزرگ هزینه های استقراض ناامید کننده بازار انتظارات ساده تر سیاست های پولی. آنها رشد به خصوص حساس پس از آنها افزایش نرخ در میان بازار کاهش در ماه دسامبر 2018 و تماشا رها کردن را بدتر کند.

آقای پاول به سرعت چرخد سال گذشته توسط قفسه بندی برنامه ای برای افزایش نرخ بهره در سال 2019. فدرال رزرو نرخ بهره آغاز تابستان گذشته به عنوان نگرانی در مورد ایالات متحده-چین اضافه شده به نگرانی در مورد کاهش رشد اقتصاد جهانی.

رئیس بانک فدرال به نام پایان دادن به دنباله ای از سه کاهش در ماه اکتبر و گفت: پس از آن مقامات می خواهید برای دیدن یک ماده تغییر در چشم انداز اقتصادی برای از سرگیری کاهش است.

تجمعی در بازار سهام کاهش حدود 17 درصد خواهد اعمال کشیدن بر رشد معادل تقریبا سه ماهه-درصد-افزایش در بانک فدرال نرخ بهره با توجه به اقتصاددانان در دویچه بانک.

اسلاید در بازار سهام در این هفته باعث اقتصاددانان در IHS Markit برای اصلاح پیش بینی خود را برای رشد هزینه های مصرف کننده به 2.0% نرخ سالانه برای سه ماهه اول از 2.5%. که به طور کلی پایین تر تولید ناخالص داخلی بیش از 0.2 درصد به 1.8 درصد.

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de