تغذیه تماشای خطرات گسترده تر Coronavirus اختلالات

“ما باید این دقت” فدرال رزرو رئیس هیئت مدیره جروم پاول گفت: با اشاره به شیوع کروناویروس.

عکس: مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—رئیس فدرال جروم پاول گفت: بانک مرکزی است که از نزدیک نظارت بر میزان اقتصادی جهانی اختلالات از coronavirus در چین singling یک خطر ساخته شده است که مسئولان بیشتر به احتمال زیاد نرخ بهره پایین تر نسبت به جمع آوری آنها.

“ما باید این دقت” آقای پاول گفت: قبل از کمیته خدمات مالی مجلس. “برای ما این پرسش مطرح است که واقعا چه چیزی خواهد بود که اثرات آن بر اقتصاد ایالات متحده? خواهد آنها ماندگار شود? آنها به مواد ؟ که واقعا سوال است.”

آقای پاول گفت که قانونگذاران آن را بیش از حد به زودی به می گویند که آیا وقوع تغییر خواهد کرد بانک مرکزی که سطح فعلی کوتاه مدت نرخ باقی می ماند مناسب برای حمایت از جامد رشد اقتصادی و استخدام. “وجود دارد هیچ راهی برای اعتماد به نفس در مورد هر کسی را ارزیابی و با وجود طیف وسیعی از ارزیابی” او گفت:.

زودتر تا به حال ایالات متحده و چین امضا تجارت بس ماه گذشته از شیوع کروناویروس شعلهور شک و تردید در مورد اقتصاد جهانی چشم انداز در سال 2020 است.

“پیدا کنیم که اقتصاد ایالات متحده در یک مکان بسیار خوبی انجام و” آقای پاول گفت. “ما دیدن نشانه هایی از رشد جهانی bottoming است.” او مجموعه ای به شهادت یکشنبه مجلس سنا کمیته امور بانکی.

رئیس جمهور تهمت بارها با انتقاد از تغذیه را بیشتر به نرخ پایین تر به تضعیف نسبی ارزش دلار که می تواند در افزایش صادرات است. آقای ترامپ تکرار سرخوردگی خود را حدود 90 دقیقه به بازی روز سه شنبه شنوایی.

“هنگامی که جروم پاول شروع شهادت او امروز داو شد تا 125, & سرفصل بالاتر است. به عنوان او صحبت کرد و آن را زیرفشار به طور پیوسته رو به پایین به طور معمول و در حال حاضر در -15” آقای ترامپ گفت: در یک صدای جیر جیر. “تغذیه رای دادن بیش از حد بالا است.” سهام به دست آورد زمین در نیمه دوم از سه ساعت جلسه.

بانک مرکزی نقل مکان کرد و به شدت در سال گذشته به ارائه محرک به کوسن جهانی اقتصاد در برابر کاهش نرخ رشد اقتصادی تقویت تجارت تنش است. تغذیه مقامات برش خود را معیار فدرال-نرخ وجوه سه بار در سال 2019 به یک محدوده بین 1.5% و 1.75% پس از بالا بردن آن چهار بار در سال 2018 است.

مرتبط

  • سهام ایالات متحده صعود به عنوان نرخ جدید کروناویروس موارد را کند می کند

آقای پاول گفت که بانک مرکزی برگزار شده بود نرخ ثابت و نشانه صبر کنید و ببینید وضعیت در اکثر جلسات اخیر در ماه دسامبر و ژانویه به دلیل برخی ابهامات پیرامون تجارت کاهش یافته بود و به دلیل وجود دارد “برخی از نشانه هایی است که رشد اقتصاد جهانی ممکن است ثبات” آقای پاول گفت.

آقای پاول تکرار تغذیه اخیر صبر کنید و ببینید سیاست ارشاد است که در آن سطح فعلی نرخ “به احتمال زیاد باقی می ماند مناسب” تا زمانی که اقتصاد ادامه داد: برای انجام در خط با پیش بینی برای رشد مداوم.

“البته سیاست است نه در یک دوره از پیش تعیین شده,” او گفت:. “اگر تحولات ظهور است که باعث ارزیابی مجدد مواد از ما چشم انداز ما خواهد پاسخ درآمده است.”

چین به عنوان مرکز جهانی زنجیره تامین برای محصولات متعددی از جمله اتومبیل و کامپیوتر تراشه. پکن به اعمال قرنطينه است که idled, کارخانه, در حالی که سفر هوایی به این کشور محدود شده است. بازارهای سهام متوقف شد بعد از مسابقه به رکورد ماه گذشته و بازده اوراق قرضه را تضعیف منعکس کننده عدم اطمینان در مورد اینکه آیا تغذیه ممکن است تنظیم, نرخ, اگر این بیماری همه گیر نیست و به سرعت موجود است.

بانک فدرال شش ماه یکبار گزارش به کنگره منتشر شد جمعه بارها و بارها برجسته پتانسیل رشد headwinds از coronavirus و ذکر fragilities در چین شرکت و بخش مالی آن گفت: ترک آن را در معرض عوارض جانبی تحولات است.

زندگی در چین است که به دور از عادی به عنوان کارخانه ها سعی کنید به سطح شیب دار بالا تولید پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید به دلیل شیوع ویروس. وال استریت ژورنال را جیمز Areddy سر به شانگهای کارخانه منطقه و توضیح می دهد که چگونه آهسته شروع خواهد شد و بر اقتصاد کشور. عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“از آنجا که از اندازه اقتصاد چین قابل توجهی پریشانی در چین می تواند بیش از نشت به ایالات متحده و بازارهای جهانی از طریق یک نو سنگر سازی از خطر اشتها آمریکا و افزایش ارزش دلار و کاهش در تجارت و قیمت کالاها” در این گزارش است.

تغذیه مقامات رشد به خصوص حساس به تحولات جهانی در سال گذشته در بخشی به دلیل ضعف تورم در خارج از کشور ساخته شده است آن را بسیار سخت تر برای بانک مرکزی به نگه داشتن تورم آمریکا در هدف 2%.

آقای پاول روز قانونگذاران شنبه در, چرا تغذیه با توجه به تغییرات به آن تورم هدف قرار دادن چارچوب است. فدرال رزرو به طور رسمی به تصویب رسید 2 درصد و نرخ تورم در هشت سال پیش به دلیل مقامات ببینید که سطح به عنوان سازگار با یک اقتصاد سالم است. اما تورم بیشتر undershot این هدف است.

فدرال رزرو نیست با توجه به هدف های مختلف اما مقامات به دنبال این که آیا آنها می تواند به روز رسانی چارچوب خود را به آدرس خطرات در حال رشد است که نرخ تورم پایین و نرخ بهره پایین را ترک خواهد کرد و آنها را با اتاق کمتر به کاهش نرخ بهره برای مقابله با رکود یک مشکل که ریشه گرفته در اروپا و ژاپن است.

فعلی نرخ پایین محیط زیست “ممکن است محدود به توانایی بانک مرکزی برای کاهش نرخ بهره سیاست به اندازه کافی برای حمایت از اقتصاد در یک رکود” آقای پاول گفت.

آقای پاول همچنین قرار دادن نمایندگان توجه کنید که یک نرخ پایین تر محیط زیست به معنای آن خواهد بود مهم برای سیاست های مالی و یا تغییرات به مالیات فدرال و هزینه های تصمیم کنگره و کاخ سفید برای کمک به تحریک رشد اگر اقتصاد ضعیف.

نوشتن به نیک Timiraos در nick.timiraos@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو