تغذیه پرده طرح به گسترش وام اضطراری به سازمان های غیر انتفاعی

فدرال رزرو گفت: خیابان اصلی وام برنامه باز خواهد شد به سازمان های غیر انتفاعی با حداقل 10 نفر از کارکنان و به عنوان بسیاری از کارکنان 15000.

عکس: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

فدرال رزرو به طور رسمی پرده برداری از شرایط جمعه که اجازه خواهد داد که سازمان های غیر انتفاعی به قرض گرفتن از طریق آن 600 میلیارد دلار وام برنامه برای کوچک و متوسط کسب و کار مختل coronavirus بیماری همه گیر.

بانک مرکزی قبلا قرار داده و به جلو یک پیشنهاد به گسترش خیابان اصلی برنامه اعطای وام به مدارس و بیمارستان ها و دیگر شبکه های اجتماعی-سازمان های خدمات. شرایط جمعه اعلام کرد این برنامه را باز به سازمان های غیر انتفاعی با حداقل 10 نفر از کارکنان و به عنوان بسیاری از کارکنان 15000.

فدرال رزرو نیز کاسته مالی برخی معیارهای واجد شرایط بودن اجازه می دهد تا طیف وسیع تری از سازمان های غیر انتفاعی عامل ، وام در دسترس خواهد بود به سازمان های غیر انتفاعی با اوقاف بیش از 3 میلیارد دلار است و در عمل شده است و حداقل پنج سال.

تحت برنامه فدرال ریزرو خرید 95 درصد از واجد شرایط وام های ساخته شده توسط بانک ها. شرایط وام تحت غیر انتفاعی وام گزینه های شبیه به کسانی که در دسترس برای سود کسب و کار. پنج سال وام حمل نرخ بهره از 3 درصد بالا به طور گسترده ای استفاده می شود در کوتاه مدت وام نرخ بهره; پرداخت سود معوق به مدت یک سال و پرداخت های اصلی برای دو سال.

خیابان اصلی برنامه شده است سخت ترین بانک فدرال جدید اعطای وام اضطراری عملیات دریافت و در حال اجرا. برنامه باز برای وام ثبت نام در ماه گذشته و با شروع به پردازش وام در هفته گذشته.

فدرال رزرو گفت: آن را خریداری کرده بود 12 میلیون دلار وام در طی هفته منتهی به جمعه.

مربوط تصویری

اقتصاددانان به مدت طولانی استفاده از حروف الفبا مانند V و U برای توصیف اقتصادی بهبود. اما coronavirus رکود بسیار متفاوت از گذشته رکود که اقتصاددانان آینده با اشکال جدید برای توصیف پتانسیل بازیابی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net