تغذیه پرده برنامه های جدید به حمایت $2.3 تریلیون دلار در وام

رئیس فدرال جروم پاول گفت: “کشور ما بالاترین اولویت باید به این آدرس بهداشت عمومی بحران است.’

عکس: کوین لمرقو/ایسنا

فدرال رزرو در حال رفتن دورتر از همیشه به تقویت اقتصاد ایالات متحده رونمایی برنامه ها به قرض دادن به طور مستقیم به کشورهای شهرستانها و متوسط کسب و کار است که دیده می شود درآمد تبخیر در میان تلاش ها برای مبارزه با رمان coronavirus.

بانک مرکزی نیز روز پنجشنبه گفت: این امر گسترش قبلا اعلام کرد قصد دارد به backstop اعطای وام به شرکت های بزرگ با حمایت از ریسک اوراق قرضه صادر شده توسط شرکت های بزرگ که به تازگی خود را از دست داده سرمایه گذاری درجه وضعیت.

همچنین در اقتصاد

 • بانک فدرال مسکن-بازار نگرانی از افزایش فشار برای کمک به شرکت های وام مسکن 9 آوریل سال 2020
 • پاول وعده های تهاجمی فدرال اقدام 9 آوریل سال 2020
 • تغذیه دقیقه فاش زنگ بیش ویروس, اقتصادی, بازار, اختلالات 8 آوریل سال 2020
 • فدرال ریزرو ایوانز می بیند Coronavirus ریخته گری سایه طولانی در اقتصاد 8 آوریل سال 2020
 • ایلینوی نیویورک ساکنان در میان اولین برای دیدن بزرگتر ویروس بیکاری پرداخت 8 آوریل سال 2020

در مجموع تغذیه گفت: نه برنامه های وام دهی آن است که ایجاد و یا گسترش ارائه می کنند تا به $2.3 تریلیون دلار در وام و مقامات نشانه های آنها آماده بودند برای گسترش آن برنامه ها به عنوان مورد نیاز برای جلوگیری طولانی مدت آسیب به اقتصاد ایالات متحده.

“این واقعا یک نمایش عالی از خلاقیت و قاطعیت—وسعت و تنوع برنامه ها گفت:” آنتونیو وایس خزانه رسمی در دولت اوباما است که در حال حاضر یک عضو ارشد در دانشگاه هاروارد John F. Kennedy School دولت است. “آنها در حال گرفتن یک نقش فراتر از هر بانک فدرال است که در آن تاریخ مدرن و اقتصاد به آن نیاز دارد.”

در پیشرو تغذیه فراتر از تلاش های گذشته برای حمایت از وام در طول رکود بزرگ و یا بعد از بحران مالی 2008 رئیس جروم پاول است فشار عمیق تر به مناطق اعتباری و سیاست های مالی که بانک مرکزی به طور سنتی معوق به مقامات منتخب.

حين و پس از بحران مالی فدرال رزرو در سمت چپ آن به کاخ سفید و کنگره به ارائه کمک های مالی به عدم خودرو سازان و دولت های محلی در مواجهه با کاهش درآمد و افزایش هزینه های مشاهده چنین تصمیم گیری به عنوان اساسا سیاسی است.

بیشتر

 • تغذیه حرکت جرقه اوراق قرضه شرکت های بزرگ رالی
 • پاول تعهدات اقدام تهاجمی
 • دموکرات ایران با تقسیم بیش از کمک های جدید
 • صندوق بین المللی پول, بانک جهانی صورت سیل از درخواست
 • تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده بالغ بر 6.6 میلیون در هفته گذشته
 • جهانی موارد Coronavirus نزدیک 1.5 میلیون

در حال حاضر به مراتب گسترده تر نوار اقتصاد تعطیل برای جلوگیری از گسترش عفونت و شرکت ها و دولت های محلی از تمام اندازه ها در حال مبارزه برای حقوق و دستمزد پرداخت صورتحساب و خدمات بدهی های خود را.

فدرال رزرو ماه گذشته کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر در دو برنامه ریزی جلسات و ramped تا خرید اوراق قرضه دولتی و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در یک مقیاس بی سابقه است. آن دارایی نمونه کارها به سرعت ballooned به بیش از $6 تریلیون دلار از $4.2 تریلیون دلار در مارس و آن را در سرعت به بیش از دو برابر توسط midyear از آن قبل از بالا از $4.5 تریلیون.

“فدرال رزرو است که در جنگ در برابر ویروس و این جنگ به درجه ای از تعهد به سیاست های اعتباری گفت:” کریشنا گوآ معاون رئیس Evercore ISI.

از superlatives تغذیه تنظیم با مقیاس پاسخ آن همسان شده توسط سطح رکورد از بیکاری است. تمام زمان بالا 7.5 میلیون آمریکایی دریافت مزایای بیکاری در پایان ماه مارس وزارت کار گزارش داد پنج شنبه. یکی دیگر از 6.6 میلیون تا به حال ارائه شده ادعا می کند در طول هفته منتهی به سوم آوریل 4.

شدید در مقیاس آسیب باعث شده است تا فدرال رزرو به سیگنال تمایل خود را به خرید دارایی یا وام را در هر بازار آن فکر می کند خواهد بود لازم به دفع بیشتر از دست دادن شغل و کسب و کار شکست.

بانک فدرال در تلاش برای شناسایی “اولویت مناطق که در آن ما فکر کمک نیاز بود” آقای پاول گفت: در طول یک فروم آنلاین پنج شنبه. “همانطور که ما شناسایی مناطق دیگر ما نمی دریغ به حرکت می کند.”

آقای پاول نیز گفت: این امر مهم به تسلیم به مقامات بهداشتی در تعیین نحوه بازگشایی اقتصاد است. “ما نیاز به یک طرح ملی است,” او گفت:. “همه ما می خواهیم آن را به اتفاق می افتد به سرعت به عنوان امکان پذیر است. همه ما می خواهیم برای جلوگیری از غلط شروع می شود.”

فدرال رزرو برای اولین بار نقل مکان کرد و در بودجه بازارهای ماه گذشته برای جلوگیری از بهداشت عمومی بحران از شکلگیری یک بحران مالی و بعد از آن گفت: این امر کمک به بازارهای اعتباری که شکسته اند.

فدرال ریزرو پاسخ اولیه قرض گرفته شده به شدت از برنامه های توسعه یافته توسط رئیس سابق بن برنانکی که در طول بحران مالی 2008 و با استفاده از وام مقامات فدرال رزرو نشده بود شاغل پس از رکود بزرگ.

داشتن خسته کسانی که خارج از قفسه-ابزار فدرال رزرو در حال حاضر ابداع جدید با تکیه بر توصیه های انگلیسی, روزنامه نگار والتر Bagehot نویسنده از یک سال 1873 کتاب است که بانک مرکزی هنوز با استفاده از به عنوان یک راهنمای برای مدیریت بحران.

“دارندگان پول نقد ذخیره باید آماده نه تنها به نگه داشتن آن را برای خود بدهی اما برای پیشبرد آن آزادانه برای بدهی های دیگران” Bagehot نوشت. “آنها باید به من قرض بدهید به تجار به جزئی بانکداران به این مرد و آن مرد’ هر زمان که امنیت خوب است.”

کنگره و وزارت خزانه داری ساخته شده اند ممکن است نسل جدیدی از برنامه های وام با گسترش حدود 450 میلیارد دلار برای پوشش ضرر و زیان فدرال رزرو ممکن است در حفظ آن برنامه های وام دهی. فدرال رزرو متکی $185 میلیارد دلار در حمایت از خزانه در راه اندازی برنامه های پنج شنبه اعلام کرد.

که برگ تغذیه با مقدار قابل توجهی از منابع موجود هنوز هم به گسترش این برنامه ها و یا معرفی امکانات جدید باید آنها را مورد نیاز است. آقای پاول نشانه های بانک مرکزی در هیچ عجله برای خروج از بحران حمایت و منحرف نگرانی که گسترش اعتبار توسط بانک فدرال می تواند منجر به تورم است.

“من نگران است که در حقیقت, شما می بینید که ما می تواند انجام کارهای متفاوت است. اما یک چیزی که من نگران نباشید در مورد تورم است راست, در حال حاضر,” او گفت:.

مراحل دوشنبه پرده برداری خواهد شد سرمایه گذاری وام است که بانک ها را از طریق دولت اضطراری کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام و بانک ها اجازه می دهد به حذف کسانی که وام های مورد نیاز از سرمایه نسبت آزادی آنها را بیشتر از کسانی که وام های که به طور جداگانه تضمین شده توسط اداره کسب و کار کوچک.

فدرال رزرو خواهد شد و ایجاد امکانات دیگر به منظور تشویق بانک ها به قرض دادن به کسب و کار که در آن تعریف شده به عنوان کسانی که با کمتر از 10000 کارمند یا کمتر از $2.5 میلیارد دلار در درآمد سال گذشته است.

این خیابان اصلی برنامه اعطای وام را قادر خواهد ساخت تا 600 میلیارد دلار وام به شرکت هایی که بیش از حد بزرگ به واجد شرایط برای کسب و کار کوچک وام اما بیش از حد کوچک برای دسترسی به بدهی شرکت های بزرگ بازار. شرکت می تواند درخواست برای این وام در بالای بخشایش حقوق و دستمزد وام از SBA و بانک ها قادر خواهد بود به فروش 95 درصد از بدهی به بانک فدرال.

با توجه به محدودیت های قرار داده شده توسط کنگره تغذیه گفت: وام های زیر خیابان اصلی برنامه خواهد بود موضوع را به قوانین در پرداخت به سهامداران و اجرایی جبران.

فدرال رزرو زودتر اعلام کرد قصد دارد به backstop بودجه بازار برای شرکت های بزرگ و گفت: این امر گسترش آن برنامه ها به قبول برخی از ریسک کلاس از بدهی های شرکت های بزرگ فراتر از درجه سرمایه گذاری.

یک شرکت اعتباری backstop به پشتیبانی از بدهی های جدید صدور شدت دارای امتیاز شرکت در حال حاضر شامل به اصطلاح فرشتگان سقوط کرده که سرمایه گذاری-درجه در اواسط ماه مارس اما پس از آن کاهش داد شده است. دوم اعتباری شرکت backstop خواهد شد و به همین ترتیب اجازه می دهد تا یک مقدار محدود از خرید غیر-سرمایه گذاری-درجه بدهی در ارز داد و ستد وجوه است.

با فرو بردن انگشت به آشغال-بازار اوراق قرضه بانک فدرال در تلاش است برای ایجاد فضا برای اجتناب ناپذیر تنزل رتبه برای شرکت در آن اعطای وام تسهیلات کاهش “صخره اثر” است که شرکت ها در صورت هنگامی که آنها حرکت می کند از پله پایین تر از درجه سرمایه گذاری به noninvestment درجه.

قیمت برای بدهی از شرکت ها از جمله Ford Motor Co., ثبت نام به خصوص دستاوردهای بزرگ پس از تغذیه اعلام. فورد 7.45% اوراق قرضه با توجه در 2031 معامله به عنوان بالا به عنوان 89.5 سنت دلار پس از تغذیه در اطلاعیه ای با توجه به MarketAxess در مقایسه با 71 سنت چهارشنبه. این خودرو ساز است بیش از $36 میلیارد دلار در اوراق قرضه برجسته ساخت آن بزرگترین صادر کننده از زیر-سرمایه گذاری-درجه بدهی.

دیگر ذینفعان بالقوه عبارتند از: قاره منابع Inc. و غربی Midstream عامل LP که خود را از دست داده سرمایه گذاری درجه وضعیت پس از مارس 22 تغذیه را قطع و تاریخ که قبلا سرمایه گذاری-کلاس شرکت. قاره منابع 4.9% اوراق قرضه با توجه در 2044 صعود به 73.375 سنت از 61 سنت.

برنامه دیگری را قبول کلاس جدید از بدهی قبلا اعلام سرمایه بهادار با پشتوانه تسهیلات وام یا TALF که از مطالعه خارج شدند که از تسهیلات آن استفاده می شود پس از بحران مالی 2008 و برای حمایت از مصرف کننده و کسب و کار بازارهای اعتباری. این برنامه تبدیل خواهد شد و به بالاترین امتیاز تراشه ها جای دادند از موجود تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار و به تازگی صادر شده و وثیقه تعهدات وام.

تحت TALF های تغذیه آشنایی پول به سرمایه گذاران به خرید اوراق بهادار با پشتوانه کارت اعتباری وام و بدهی های مصرف کنندگان دیگر. فدرال رزرو ساخته شده است که 100 میلیارد دلار در دسترس است که برنامه نمی افزایش مقدار پنج شنبه.

به سهولت بودجه سویه های شهرها و ایالات متحده تجربه بزرگ درآمد قطره و افزایش هزینه ها از همزمان اقتصادی و بهداشت بحران تغذیه گفت: آن را خواهد خرید تا 500 میلیارد دلار در بدهی های کوتاه مدت به طور مستقیم از ایالات متحده, ناحیه کلمبیا, شهرستانهای با حداقل دو میلیون نفر از ساکنان و شهرستانها با حداقل یک میلیون نفر.

مربوط تصویری

رئیس بانک فدرال جروم پاول توضیح داد که فدرال رزرو در دور جدید از $2.3 تریلیون دلار در برنامه های اعطای وام در یک فروم آنلاین دوشنبه اما تأکید محدودیت های بانک مرکزی قدرت برای متوقف اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: Eric Baradat/AFP

این مرکز طراحی شده است به ارائه تامین مالی تا دو سال به دولت و دولت های محلی در برخورد با افزایش تقاضا برای خدمات در زمانی که درآمد انداخت. فدرال رزرو برنامه با هدف بازگرداندن بیشتر خرید و فروش در بازار است که تصرف در اواسط ماه مارس باعث شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور به انصراف از وام گرفتن تخفیف برای هسته زیرساخت نیاز دارد.

مونی-پیوند برنج های ناموفق mr میان دیوانه وار فروش در ماه گذشته. سرمایه گذاران yanked $32.8 میلیارد از شهرداری-پیوند متقابل و تبادل وجوه معامله بزرگترین ماهانه خروج پس از جمع آوری داده ها آغاز شد و در سال 1992 با توجه به Refinitiv.

با محدود کردن امکانات به یک صادر کننده برای هر دولت شهر یا ایالت فدرال رزرو به احتمال زیاد برای جلوگیری از propping تا برخی از خطرناک ترین شهری قرض گرفتن.

حدود 10 درصد از muni اوراق قرضه برجسته آشغال-دارای امتیاز یا unrated بدهی های زیادی از آن صادر شده با دولت شهر یا شهرستان مجوز توسط طیف وسیعی از نهادهای خصوصی از جمله خانه های پرستاری و منشور مدارس. کسانی که اوراق قرضه که بسیاری از آنها برگزار شد با عملکرد بالا وجوه متقابل و یا دیگر سرمایه گذاران نهادی را تشکیل می دهند یکی از مشکل ترین بخش های بازار است.

به گفته تحلیلگران بانک فدرال کمک کند در حالی که با ارزش نمی جایگزین نیاز به کمک های بیشتر از سوی دولت فدرال ارائه شده است که حدود 200 میلیارد دلار به ایالات و شهرستانها در ماه گذشته لایحه محرک.

بر خلاف دولت فدرال ایالات بیشتر کار با متعادل-بودجه مورد نیاز است که اجازه نمی دهد آنها را به اجرا کسری. “هیچ مقدار از قرض گرفتن می تواند جایگزین مناسبی برای واقعی بودجه به دولت است که به صورت واقعا غیر ممکن است تصمیم گیری در اطراف ارائه خدمات ضروری مگر اینکه کنگره کاهش فشار بر بودجه دولت گفت:” آقای وایس از دانشگاه کندی.

در طول دو سال به عنوان رئیس بانک فدرال آقای پاول دارای ظرافت مقاومت با اشاره به ارائه مشاوره در مورد مالیات و هزینه های تصمیم گیری در خارج از بانک مرکزی سنتی حوزه تنظیم بانک ها و تنظیم نرخ بهره کوتاه مدت.

در حالی که او گفت: فدرال رزرو ادامه خواهد داد به استفاده از قدرت خود “با زور و اجبار و فعال و تهاجمی” او صادر قوی تر تماس شنبه برای هزینه های اضافی از کنگره و کاخ سفید است.

بسیاری از وام گیرندگان را بهره مندی از تغذیه اضطراری وام آقای پاول گفت: “اما “نیز وجود خواهد داشت اشخاص از انواع مختلف است که نیاز مستقیم پشتیبانی مالی به جای وام آنها را در تلاش برای بازپرداخت.”

آقای پاول مربوط خود را برای تماس های اضافی پشتیبانی مالی توسط برجسته نحوه شدید اقتصادی بار در حال سقوط بر روی کارگران کم درآمد و دیگر بخش های آسیب پذیر جامعه است.

وظیفه ارائه حمایت مالی “به طور مستقیم به کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار می افتد به مقامات منتخب که با استفاده از قدرت خود را از مالیات ها و هزینه ها برای تصمیم گیری در مورد که در آن ما به عنوان یک جامعه باید با لينک مستقيم جمعی ما منابع” آقای پاول گفت.

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>