تغذیه پرده گسترش عمده ای از بازار مداخله

بانک مرکزی نشانه های این امر عملا هر چیزی برای کمک به یک اقتصاد آمریکا در یک مسابقه در برابر زمان.

عکس: اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس

رئیس فدرال جروم پاول را هر آنچه در آن طول می کشد و لحظه ای وارد دوشنبه.

بانک مرکزی نشانه های این امر عملا هر چیزی—گسترش وام به کوچک و بزرگ کسب و کار و خرید مقدار نامحدود از بدهی دولت به کمک یک اقتصاد آمریکا در یک مسابقه در برابر زمان.

پس از شلیک زرادخانه خود را در بازارهای مالی در هفته گذشته برای جلوگیری از بحران بهداشت عمومی از شکلگیری یک بحران مالی فدرال رزرو گفت: پرتاب یکی دیگر از سینک آشپزخانه این هفته در بازارهای اعتباری که شکسته اند. بانک مرکزی رونمایی شد نسل جدیدی از وام و امکانات برای جلوگیری از یک بحران نقدینگی را از تبدیل شدن به یک بحران برای پرداخت بدهی شرکت های آمریکایی.

“این اولین بار است که آنها واقعا در واقع تبدیل به یک بانک تجاری به جای بانک مرکزی گفت:” مایکل Feroli ارشد ایالات متحده اقتصاددان در جی پی مورگان.

بانک مرکزی در اطلاعیه آمد و به عنوان قانونگذاران در کنگره مورد بحث یک برنامه برای کمک به بازنگری فدرال ریزرو سلاح. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد پنج شنبه ارائه $425 میلیارد دلار به خزانه داری ایالات متحده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به گسترش این نوع از برنامه های وام دهی بانک فدرال پرده برداری از دوشنبه. این لایحه به یک رویه موانع پس از دموکرات ها گفت: این مورد نیاز به کار بیشتر برای کمک به افراد در مواجهه با بیکاری و یا عدم درآمد.

رئیس فدرال جروم پاول به سرعت نقل مکان کرد به پرتاب در هفته گذشته بازار قتل عام یک سری از ابزارهای بانک مرکزی توسعه یافته در طول بحران 2008.

عکس: اریک baradat/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

روز دوشنبه اعلام شد “واقعا تشویق به این دلیل که تغذیه نمی صبر کنید برای کنگره به تصویب این لایحه گفت:” تیفانی Wilding, اقتصاددان در اقیانوس آرام شرکت مدیریت سرمایه گذاری. “من فکر نمی کنم بازار می تواند صبر کردم.”

بانک مرکزی مربوط آن حرکت می کند اعلام کرد 90 دقیقه قبل از بازار در ایالات متحده آمریکا افتتاح شد دوشنبه با غیر منتظره ای صریح هشدار در مورد خطرات پیش رو است.

“روشن شده است که اقتصاد ما را مواجه شدید اختلال,” فدرال رزرو گفت: در بیانیه خود صبح روز دوشنبه. “مهاجم تلاش ها باید در سراسر بخش های دولتی و خصوصی برای محدود کردن ضرر و زیان به شغل و درآمد و به ترویج بهبود سریع پس از اختلالات آباته.”

آتی سهام به طور خلاصه بسیج پس از تغذیه اعلام کرد آخرین, مراحل, اما سهام معامله شده پایین تر پس از بازار افتتاح شد. اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری کاهش عملکرد از 0.805% فقط قبل از اعلام به کمتر از 0.69% پس از آن. بازده در بسته 0.763%.

“حتی پس از اعلام امروز ما دیده می شود بسیاری از فروش و وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فروش و تغذیه به عنوان یک خریدار داده می شود که سرمایه گذاران فرصت” گفت: الن Zentner ارشد اقتصاد در آمریکا مورگان استنلی.

آخرین اقدامات نشان می دهد که چگونه آقای پاول به سرعت در حال اتخاذ بحران-مبارزه با وضعیت که خود سلف بن برنانکه شاغل در پاییز سال 2008 در طول بحران مالی و سپس-رئیس بانک مرکزی اروپا ماریو دراقی مستقر در سال 2012 به عنوان گونه های در اروپا بدهی بازارهای تهدید قاره ارز مشترک.

“بانک مرکزی انجام داده است و تقریبا همه چیز را در قدرت خود گفت:” اسکات Minerd مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در مدیریت پول گوگنهایم Partners LLC. “آنها در حال نورد این مسائل را به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند.”

رئیس جمهور تهمت است که اغلب مورد حمله آقای پاول و bemoaned قدرت دلار گفت: او به نام رئیس بانک فدرال در روز دوشنبه به تعریف او. “من گفت:, ‘جروم شما انجام یک کار واقعا خوب.’ من به او افتخار بود. که در زمان شجاعت” او گفت:.

فدرال رزرو در حال حاضر نقل مکان کرد و بیشتر و سریع تر از آن را در اواخر سال 2008 و زمانی که شکست لیمن برادرز موجب وحشت مالی که تشدید اقتصاد کاهش تحت وزن از ترکیدن حباب مسکن. اقدامات روز دوشنبه اعلام کرد به قرض دادن به بزرگ و کوچک آمریکا کسب و کار را بانک مرکزی به خوبی گذشته راهکار آن استفاده می شود در سال 2008 هنگامی که آن را با تمرکز در درجه اول در جلوگیری از موسسات مالی از شکست.

وضعیت فعلی متفاوت است و در برخی موارد وخیم تر از در سال 2008 به دلیل سخت توقف فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور است.

فدرال رزرو در آخرین وام امکانات اساسا دور زدن بانکداری و وال استریت نمایندگی که تغذیه آب گرفتگی با وام های ارزان—تا کنون به اثر کمی دارد. “نمایندگی ها و بانک ها قرار است برای متوسط بازار و آنها فقط قادر به انجام آن گفت:” خانم Wilding Pimco.

سوال بزرگ در حال حاضر این است که چگونه به سرعت و تغذیه و کار با وزارت خزانه داری و انتظار یک پتانسیل تزریق بودجه از کنگره می تواند در حد یک تعمیق کار-سرمایه بحران در حال حرکت در سراسر اقتصاد است.

هنگامی که این امکانات در حال راه اندازی شد و مقامات به احتمال زیاد به صورت خصوصی سوال در مورد چقدر دورتر به دخالت در بازارهای اعتباری است که باقی می ماند در فاسد, شکل, به خصوص کسانی که برای دیگر-مورخ شهرداری بدهی و ریسک اعتباری شرکت.

در حالی که فدرال رزرو به طور مستقیم نمی تواند خرید بخش خصوصی دارایی و یا دیگر مورخ بدهی های شهرداری آن را گسترده مقامات است که آن را در حال حاضر به استناد شش بار در هفته گذشته به من قرض بدهید در پهن اساس در مواقع اضطراری. این به اصطلاح 13(3) مقامات نام برای این بخش از منشور آن است که اجازه این فعالیت است.

هنوز هم وجود دارد محدودیت تا چه حد تغذیه می توانید بروید. وام باید به خوبی امن و تغذیه اغلب به دنبال یک backstop از وزارت خزانه داری ایالات متحده که خود را وام می تواند منجر به اعتبار قابل توجه زیان آن برای دریافت سه وام امکانات روز دوشنبه اعلام کرد و دو نفر دیگر پرده برداری در هفته گذشته.

اقتصاددانان در حال حاضر انتظار می رود اقتصاد به تجربه یک رکود شدید. مورگان استنلی انتظار اقتصاد قرارداد در 30 ٪ نرخ سالانه در آوریل به ماه ژوئن سه ماهه پس از 2.4% انقباض در سه ماهه جاری که در آن گفت: ارسال خواهد نرخ بیکاری به 12.8% این بهار—بالاترین در سوابق آن تاریخ به سال 1948 است.

مربوط تصویری

مجلس سنا با شکست مواجه برای رسیدن به یک توافق در یک $1.3 تریلیون نجات بسته نخست وزیر ژاپن می گوید: توکیو 2020 بازی می تواند به تعویق افتاد و بازارهای جهانی نگاه مجموعه ای دیگر آشفته هفته. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Victor J. آبی/گتی ایماژ

در میان اقدامات روز دوشنبه اعلام کرد که بانک فدرال گفت که خرید اوراق قرضه دولتی و وام مسکن اوراق بهادار است که آن را تایید یک هفته پیش اساسا نامحدود است و آن را خرید $375 میلیارد دلار در خزانه و اوراق بهادار و 250 میلیارد دلار وام مسکن اوراق بهادار در این هفته.

توسط نقطه از مقایسه فدرال رزرو را به خرید بیشتر مورد حمایت دولت بدهی های این هفته بیش از آن در طی یک بحث دور از خرید دارایی به نام کاهش کمی و یا تزریق پول به اقتصاد است که آن را به عهده گرفت بین ماه های نوامبر 2010 و ژوئن 2011 زمانی که آن را خریداری 600 میلیارد دلار اوراق بهادار.

یک هفته پیش فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و گفت: این امر خرید حداقل 700 میلیارد دلار در خزانه و اوراق بهادار وام مسکن. آن را به سرعت خریداری صدها میلیارد دلار از اوراق بهادار باعث دوشنبه اعلام به تاکید باز طبیعت از پتانسیل خرید.

عمل خواهد تورم فدرال رزرو ترازنامه این هفته فراتر از $4.5 تریلیون اوج رسید و در سال 2014 هنگامی که آن به پایان رسید نهایی آن برنامه QE. برای حمایت از بازار مسکن چند بانک مرکزی گفت: آغاز خواهد شد خرید تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار صادر شده توسط دولت حمایت اشخاص.

فدرال ریزرو اعلام کرد سه اعطای وام های جدید امکانات به unclog بازارهای اعتباری با 30 میلیارد دلار در حمایت از خزانه که گفته مقامات را قادر خواهد ساخت با 300 میلیارد دلار در تامین مالی است.

برای اولین بار از این شامل بحران دوران سرمایه بهادار با پشتوانه تسهیلات وام یا TALF که بانک مرکزی در سال 2008 مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از مصرف کننده و کسب و کار بازارهای اعتباری. فدرال رزرو خواهد قرض دادن پول به سرمایه گذاران به خرید اوراق بهادار با پشتوانه کارت اعتباری وام و بدهی های مصرف کنندگان دیگر.

دو امکانات جدید پشتیبانی خواهد کرد اعطای وام برای شرکت های بزرگ یک گام بی سابقه ای برای تغذیه. یک آدرس فقدان جدید تامین مالی در حدود 6 تریلیون بازار بسیار دارای بدهی شرکت های بزرگ ارائه شده توسط وام پل تا چهار سال است. این برنامه شامل محدودیت در پرداخت سود سهام و سهام buybacks برای شرکت هایی که تاخیر در پرداخت بهره در وام های خود را.

دوم تسهیلات با هدف رفع انسداد بازار موجود بدهی شرکت های بزرگ اجازه می دهد که فدرال رزرو به خرید اوراق قرضه در حال حاضر صادر شده توسط به شدت دارای امتیاز و شرکت های واجد شرایط تبادل وجوه معامله که در حدود 147 میلیارد دلار در سرمایه گذاری درجه بدهی های شرکت های بزرگ.

“این یک گام در مسیر درست اما تا کنون امکانات نسبتا کوچک” گفت: Jan Hatzius اقتصاددان ارشد در گلدمن ساکس. “بیشتر بهتر خواهد بود.”

فدرال رزرو گفت: این امر به زودی رول از یک خیابان اصلی وام کسب و کار برنامه است که پشتیبانی واجد شرایط اعطای وام به کوچک و متوسط کسب و کار. چنین یک برنامه است که به احتمال زیاد بستگی به پول اضافی از وزارت خزانه داری و فدرال رزرو را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد این دوشنبه.

در بیانیه روز شنبه آقای Mnuchin گفت که او انتظار می رود برای افزایش خزانه داری را به حمایت از تازه پرده برداری اعطای وام تسهیلات باید به کنگره ارائه این نوع از بودجه مشخص شده در زمان لایحه در مجلس سنا.

مرتبط

  • آمریکا اخراج و به احتمال زیاد رسید به سطح بی سابقه ای در طول این هفته مارس 20, 2020
  • تغذیه رمپ تا باند اقدام به خرید نشان می دهد بسیار بزرگتر خرید به احتمال زیاد 19 مارس سال 2020
  • ایالات متحده پرانتز برای تیز رکود اقتصادی به عنوان Coronavirus خرس را مارس 16 سال 2020
  • یک روز پس از تغذیه طول می کشد جدید اکشن Repo تقاضا هنوز هم نور مارس 16 سال 2020
  • تغذیه اسلش نرخ برای مبارزه با کروناویروس رکود 15 مارس سال 2020

“اگر آن را می آید به ثمر رسیدن این امر می تواند بسیار قدرتمند چون $425 میلیارد در از دست دادن حمایت بسیار زیاد است” گفت: Roberto Perli سابق بانک فدرال اقتصاددان است که در حال حاضر یک تحلیلگر در شرکت تحقیقات بنای ماکرو.

هر گونه اقدام کنگره نیز مشورت یک سیگنال مهم از حمایت سیاسی برای تغذیه. در حالی که بانک مرکزی عملیاتی مستقل و استقلال خود را می تواند محدود توسط قانونگذاران اگر آنها تصمیم فدرال رزرو به سوء استفاده مقامات آن. برای مثال پس از تغذیه با استفاده از آن 13(3) قدرت در سال 2008 برای نجات فردی موسسات مالی کنگره منع فدرال رزرو از انجام این کار دوباره.

آمریکا پرده برداری از قوانین بعد از ظهر دوشنبه که به 50 میلیارد دلار به خزانه به عنوان اولین-از دست دادن سرمایه برای بانک فدرال کسب و کار کوچک تسهیلات وام.

که قانون نیز اجازه می دهد فدرال رزرو, که تنها می تواند به خرید دولت و دولت های محلی بدهی با سررسید شش ماه یا کمتر به خرید دیگر-مورخ اوراق بهادار شهری. این امر علاوه بر نیاز به تغذیه به منظور ایجاد تسهیلات برای صندوق coronavirus مربوط به بدهی های شهرداری صادر شده از طریق ژوئن 2021.

فدرال ریزرو اعلام کرد تغییرات به برنامه های وام دهی رونمایی در هفته گذشته. یک هدف به unclog ناکارآمد بازار برای کوتاه مدت شرکت IOUs نام تجاری کاغذ که در حال حاضر باز می شود که شامل بسیار با کیفیت و بدهی های کوتاه مدت صادر شده توسط آمریکا و دولت های محلی.

دیگر به دنبال جلوگیری از اجرا بر روی پول-بازار سرمایه است که سرمایه گذاران به طور کلی درمان به عنوان امن به عنوان پول نقد. فدرال رزرو گسترش این برنامه شامل برخی از شهرداری پول-بازار سرمایه در روز جمعه و در روز دوشنبه گفت: این امر شامل طیف وسیع تری از اوراق بهادار از جمله حدود 50 میلیارد دلار در شهرداری متغیر نرخ تقاضا یادداشت ها و 280 میلیارد دلار در بانک گواهی سپرده.

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>