تغذیه بعید به منظور بزرگ بانک های ایالات متحده به حالت تعلیق سود سهام

تغذیه مقامات کلیدی تفاوت در نحوه وام دهندگان توزیع سرمایه در اروپا در مقابل آمریکا و آنها برنامه ریزی برای انجام یک عمدی و تحلیل سیستم بانکی ایالات متحده را به سلامت.

عکس: اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس

بانک های ایالات متحده به احتمال زیاد خواهد شد مجاز به نگه داشتن به پرداخت سود سهام به سهامداران با توجه به افراد آشنا با این موضوع حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید می کند به ایجاد یک کوه از وام های بد است که می تواند در نهایت تضعیف وام دهندگان.

برخی از سابق ایالات متحده تنظیم کننده گفته اند که فدرال رزرو باید سفارش بزرگترین بانک به حالت تعلیق در پرداخت به حفظ سرمایه در یک زمان از افزایش نرخ بیکاری و اختلال در کسب و کار است که ممکن است تحت الشعاع قرار دادن بحران مالی 2008.

“اگر همه چیز کار خوب بانک ها می تواند در توزیع درآمد و بعد از آن گفت:” جانت یلن رییس فدرال رزرو رئیس. “اگر نه آنها باید یک بافر است که خواهد شد مورد نیاز برای حمایت از اعتبار نیاز از اقتصاد است.”

بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی انگلستان را تحت فشار بانک ها برای جلوگیری از استفاده از سرمایه خود را به پرداخت سود سهام به سهامداران بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا تغذیه را به دنبال کت و شلوار در ایالات متحده, اما تغذیه مقامات بعید است که برای انجام این کار حداقل در کوتاه مدت. آنها تفاوت های کلیدی در نحوه وام دهندگان توزیع سرمایه در این دو قاره و آنها برنامه ریزی برای انجام یک عمدی و تحلیل سیستم بانکی ایالات متحده سلامت مردم گفت.

کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار گفت که او ترجیح می دهد منتظر نتایج بعدی مجموعه ای از بانک ها “تست استرس” در ماه ژوئن قبل از تصمیم گیری که آیا برای محدود کردن پرداخت سود سهام. آزمون های مورد استفاده برای ارزیابی بانک ها توانایی ادامه دادن وام در یک بحران. بانک ها ملزم به ارائه برنامه نشان میدهد که چگونه آنها را در آب و هوا یک رکود عمیق و حفظ سرمایه کافی در روز دوشنبه. بانک مرکزی اعلام خواهد شد نتایج این آزمون تا پایان ماه ژوئن است.

“ما تست استرس می تواند ما را به بینش که در آن سرمایه باید مورد نیاز” گفت: خانم مستار در یک مصاحبه پنج شنبه. “اولویت من خواهد بود منتظر تست استرس اما افراد مختلف می توانند نظرات مختلف در مورد آن.”هر گونه تصمیم گیری برای توقف سود سهام نهفته است با پنج نفر از اعضای فدرال رزرو حکام; تغذیه بانک روسای جمهور لازم نیست که یک رای.

بانک مرکزی با بانکداران ممکن است که ترس متوقف کردن سود سهام در حال حاضر به ارسال یک سیگنال است که آنها نگران هستند در مورد پرداخت بدهی از سیستم بانکی. و از آنجا که سود سهام پرداخت سه ماهه در آمریکا به جای سالانه به عنوان در اروپا و فدرال رزرو است که توانایی ارزیابی مجدد وضعیت در هفته های آینده و ماه.

سفارش بانک به حالت تعلیق در پرداخت سود سهام خواهد بود كه به “لگد زدن به آنها را در تنیس” در زمانی که دولت با تکیه بر آنها برای ادامه دادن وام از طریق رکود گفت: Christopher Marinac مدیر تحقیقات برای Janney, Montgomery, اسکات, LLC. “این گفتن بانک ها آنها چیزی اشتباه هنگامی که در واقع آنها مقدار زیادی حق با ساختن سرمایه و قوی درآمد” آقای Marinac گفت. “اگر ما یاد بگیریم بعد که بانک درآمد و سرمایه بانک است که به عنوان قوی به عنوان ما فکر کردیم که یک ماده متفاوت است.”

آقای Marinac تخمین می زند که بزرگ و متوسط اندازه بانک ها توزیع خواهد شد در مورد $54 میلیارد دلار سود برای همه از سال 2020 و یا حدود 13.5 میلیارد دلار در سه ماهه.

بزرگترین بانک آمریکا از جمله Bank of America Corp. و JPMorgan Chase & Co., در حال حاضر متوقف به اشتراک گذاری buybacks که را تشکیل می دهند بخش عمده ای از سرمایه خود را توزیع—یک حرکت فدرال رزرو ممکن است به عنوان رفتن به یک راه طولانی به سوی جلوگیری از رکود اقتصادی از شکلگیری یک بحران مالی است. و سود سهام را شامل می شود بسیار کوچکتر تکه از پایتخت توزیع شده توسط بانک های ایالات متحده—حدود 25 درصد—در مقایسه با 75% در اروپا است.

خدمات مالی فروم که نشان دهنده بزرگ و بانک ها گفت: آن اعضا تصمیم به تعلیق buybacks آزاد کردن سرمایه به صورت وام به مصرف کنندگان و کسب و کار مبارزه با سریع کاهش رشد اقتصادی.

در ضمن بانک ها نشان داده اند که آنها به هیچ وجه قصد برش سود سهام. “از منظر ما ما سود است و ما قصد داریم در ادامه به پرداخت آن” Citigroup Inc. مدیر عامل شرکت مایکل Corbat گفت: روز شنبه در یک مصاحبه با CNBC.

اما برخی از اقتصاددانان گفته اند محتاطانه برنامه ریزی را برای بانک ها در حال حاضر به صرفه جویی در سرمایه به عنوان یک شکل از بیمه در مورد این ویروس همه گیر تبدیل شدید. آنها به استناد به یک نرخ بیکاری است که به احتمال زیاد به افزایش بالاتر از 10% به عنوان به زودی به عنوان مارس بالاتر از نامطلوب ترین حالات فکر توسط فدرال رزرو در تازه ترین تست استرس.

جرمی اشتاین سابق بانک فدرال فرماندار که می آموزد اقتصاد در دانشگاه هاروارد تمجید بانک مرکزی برای حرکت به سرعت به پشتیبانی از عملکرد بازار توسط وام شدت و خرید مقادیر عظیمی از اوراق بهادار.

اما او ایراد گرفت رگولاتور برای انجام بیشتر به صورت فله تا بانک توانایی برای آب و یک رکود عمیق تر.

“بانک مرکزی انجام داده و واقعا به خوبی در تقریبا در هر ابعاد دیگر اما این است که خودنمایی میکند استثنا” آقای استین گفت. “من فقط فکر می کنم این یک اشتباه است. آن است که بدون ذهن و بسیار خوشحال.”

در حالی که بانک ها در یک موقعیت بهتر از آنها در سال 2008 که بحران پدید آمده از درون بخش مالی سابق رگولاتور گفت: تجربیات از این قسمت هنوز ارائه درس مهم—یعنی, که آن را آسان تر است برای بانک ها به افزایش سرمایه زمانی که مشکلات در بازار اوراق قرضه اول عمیقتر در اواسط سال 2007. مالی وحشت شتاب نگرفته تا سپتامبر سال 2008 با شکست لیمن برادرز.

“اجازه می دهد برخی از بانک ها به ادامه سود سهام در سال 2008 بیشتر فرسایش سرمایه خود را فقط زمانی که آن را بیشتر مورد نیاز” گفت: سابق بانک فدرال فرماندار دانیل Tarullo که نظارت بانک قوانین و مقررات از سال 2009 تا سال 2017.

برای قسمت خانم یلن کاهش خطر است که سفارش یک تعلیق سود خواهد سیگنال است که فدرال رزرو نگران است در مورد بانک ها ،

اگر همه بانک های بزرگ هستند گفت: برای جلوگیری از پرداخت سود سهام پس از آن سرمایه گذاران نمی نتیجه گیری کرد که هر بانک دچار مشکل است, او گفت:.

“من رک و پوست کنده نمی کنم قابل توجهی در تجارت چرا که با تمام بانک ها گفته بودن برای انجام این کار معمول استدلال در برابر صرف نظر کردن از سود سهام—که اگر بانک این کار آن را به سیگنال آن در است مشکل—صدق نمی کند,” او گفت:.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

گسترش جهانی
مکان های سفارش داده شده از کل عفونت های گزارش شده
جدید روزانه موارد تایید شده

منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن برای اندرو Ackerman در [email protected] و نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>