تغذیه تست استرس می یابد و بانک های ایالات متحده سالم به اندازه کافی به مقاومت در برابر Coronavirus بحران

Randal Quarles بانک فدرال نقطه در مقررات مالی گفت: بانک مرکزی می تواند گام های بیشتری برای محدود کردن buybacks یا سود سهام ‘اگر شرایط حکم.’

عکس: ارین اسکات/ایسنا

فدرال رزرو در روز پنج شنبه گفت: طولانی شدن رکود اقتصادی می تواند زین ملت بزرگترین بانک تا 700 میلیارد دلار در ضرر و زیان خصمانه وام و دستور داد آنها را به کلاه سود سهام و تعلیق به اشتراک گذاری buybacks به صرفه جویی در بودجه است.

در مورد بدترین سناریو که در آن بیکاری بالا باقی می ماند و اقتصاد نمی گزاف گویی برای چند محله از 33 بانک بزرگ ایالات متحده خواهد رنج می برند سنگین وام ضرر و زیان خواهد بود که تضعیف سرمایه بافر به معنای نگه داشتن آنها را در ثبات مالی پا به تغذیه گفت: زمانی که آن را اعلام کرد نتایج حاصل از آن سالانه تست استرس است.

طراحی شده برای ارزیابی سلامت کشور سیستم بانکی استرس آزمون گسترش یافته بودند در این سال به مطالعه اثر رکود در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس. فدرال رزرو گفت: بانک ها به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر این بحران و محدود پرداخت سود سهام و buybacks به مطمئن شوید که آنها که در راه ماندن.

بانک ها خواهد شد که خود را اعلام سود برنامه ریزی برای سه ماهه آینده به عنوان به زودی به عنوان توصیه نمی شود قادر به پرداخت هستند که بیشتر از آنها به طور متوسط سود سه ماهه از چهار اخیر چهارم.

فدرال رزرو نیز منع آنها را از خرید سهام در سه ماهه سوم. بسیاری از بزرگترین بانک ها قبلا توافق برای توقف buybacks در طول سه ماهه دوم. Buybacks در حال راه اصلی بانک های ایالات متحده بازگشت سرمایه به سهامداران است.

در نشانه ای از عدم قطعیت مواجه صنعت تغذیه مورد نیاز بانک ها به اکنون می توانید به روز رسانی سرمایه قصد دارد بعد از این سال به منعکس کننده زمان تنش.

بانک مرکزی نمی شکستن نتایج coronavirus تجزیه و تحلیل برای بانک است. اما در میان شش تا از بزرگترین, تنها Wells Fargo & Co. تا به حال پرداخت سود سهام که نقض جدید آستانه تعیین شده توسط فدرال رزرو با توجه به ولف تحقیقات پیش بینی. این بانک سود سهام در سه ماهه سوم خواهد بود 150 درصد از میانگین سود مورد انتظار بیش از گذشته چهار چهارم. یک Wells Fargo سخنگوی کاهش یافته است به نظر استرس نتایج آزمون.

فدرال رزرو گفت: محدود کردن سهامداران پرداخت کمک خواهد کرد که نگه داشتن بانک های سالم در طول رکود اقتصادی است. تجزیه و تحلیل خود را از زمان همه گیر در بر داشت که اگر اقتصاد طول می کشد زمان طولانی برای بازیابی بانک ها می تواند تجربه زیان شبیه به بحران مالی سال 2008 است.

بانک ها می تواند دچار ضرر و زیان در بدهی های مصرف کننده از جمله وام خودرو و وام مسکن و همچنین بدهی شرکت های بزرگ و تجاری املاک و مستغلات. بسیاری از شرکت باقی خواهد ماند خوبی با حروف بزرگ اما برخی می رویکرد خود را حداقل سرمایه سطوح.

Randal Quarles بانک فدرال نقطه در مقررات مالی گفت: بانک مرکزی می تواند گام های بیشتری برای محدود کردن buybacks یا سود سهام “اگر شرایط حکم.”

تصمیم بانک فدرال به بانک ها اجازه می دهد به نگه داشتن به پرداخت سود سهام در طول بحران درو تیز مخالفت از Lael Brainard بانک فدرال تنها holdover از دموکرات اوباما. اجازه می دهد بانک ها به “نایاب سرمایه بافر,” او گفت که می تواند آنها را وادار به تشدید اعتباری در طولانی رکود.

“این یک زمان برای بانک های بزرگ برای حفظ سرمایه, به طوری که آنها می تواند یک منبع قدرت در قوی بازیابی” او در بیانیه ای گفت. “این سیاست نتواند به یادگیری یک کلید درس از بحران مالی و نمی توانم از آن حمایت کنم.”

مربوط تصویری

شرکت دیزنی به اپل در حال دست و پنجه نرم کردن با اینکه به بازگشایی و یا نزدیک به کروناویروس موارد خروش; حزب دموکرات خواستار نمایندگان به جست و خیز تابستان کنوانسیون; تقاضا برای یک استروئید است رسید شش برابر از دانشگاه آکسفورد منتشر مثبت نتایج مطالعه. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: دیوید Mcnew/AFP

سابق بانک فدرال مقامات و قانونگذاران دموکرات خواسته اند که بانک مرکزی به منع هر دو buybacks و سود سهام به اطمینان حاصل شود که شرکت می تواند همچنان به قرض دادن اگر اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر بدتر.

دانیل Tarullo که نظارت بانک قوانین و مقررات در تغذیه از سال 2009 تا سال 2017 گفت: حرکت “آیا واقعا به مقدار زیادی” و منعکس کننده “قابل توجهی فرسایش” در ارزش سالانه تست. فدرال رزرو باید به زمان گرفته شده اند را مجددا در این سال آزمون به منعکس کننده واقعی coronavirus شوک به جای اضافه کردن تجزیه و تحلیل است که “ظاهرا به اندازه کافی خوب نیست برای انتشار در یک بانک توسط بانک اساس به عموم” است اما با این وجود در حال استفاده می شود به اطلاع بانک سرمایه سیاست در طول سه ماهه سوم.

فدرال رزرو در سال منتشر شده یک سناریو برای یک فاجعه اقتصادی و پس از آن به نظر می رسد در بانک ها توانایی مقاومت در برابر آن است. نتایج که شکسته شد توسط بانک های فردی و پنجشنبه منتشر شد, شد تا حد زیادی به عنوان انتظار می رود. اما در این سال این سناریو به سرعت تحت الشعاع قرار گیر که اثرات اقتصادی به مراتب بدتر است.

پس از coronavirus زمین اقتصاد ایالات متحده به توقف در ماه مارس بزرگترین بانک آمریکا کنار میلیاردها دلار برای پوشش یک موج از انتظار پیش فرض وام. در ماه های پس از یک دوره که شاهد بیکاری افزایش به پس از جنگ جهانی دوم بالا آمریکایی ها از قلم بیش از 100 میلیون بدهی پرداخت.

تدریجی بازگشایی فروشگاه ها, رستوران ها و کارخانه ها در هفته های اخیر داده است اقتصاد افزایش بسیار مورد نیاز. اما موج اخیر در coronavirus موارد در ایالات آریزونا و تگزاس و فلوریدا تیره چشم انداز.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر

منعکس کننده عدم اطمینان در مورد چگونه اقتصاد را کرایه در سال آینده بانک فدرال تجزیه و تحلیل نگاه شدید سه سناریو برای ارزیابی اثر خود را در بانک ها. برای اولین بار بود که یک “V شکل” بازیابی است که در آن اقتصاد پرش بانک به سرعت از یک رکود شدید. که در نتیجه در حدود 560 میلیارد دلار وام ضرر و زیان در سراسر نه-چهارم دوره که تغذیه مورد بررسی قرار گرفت.

یک مطلب طولانی مدت رکود که منجر به یک “U شکل” بازیابی می شود 700 میلیارد دلار در وام ضرر و زیان است. یک “W شکل” بازیابی است که در آن اقتصاد پرش به عقب به سرعت اما پس از آن طول می کشد یکی دیگر از شیب را در $680 میلیارد دلار وام ضرر و زیان است.

تحلیل حذف شدند پایتخت توزیع شد که در حال حاضر برنامه ریزی شده و نمی را به حساب تلاش های دولت برای حمایت از اقتصاد مانند گسترش مزایای بیکاری و چک حفاظت از برنامه.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به بن ایسن در [email protected] و اندرو Ackerman در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8