تغذیه فروشگاه دلار پس از رسیدن از آسیا به عنوان Coronavirus احتیاط

فدرال ریزرو 12 منطقه ای بانک مرکزی, را ذخیره ارز محموله از آسیا برای حداقل هفت تا 10 روز است.

عکس: لی میلیس/ایسنا

واشنگتن—فدرال رزرو آغاز شده است برگزاری دلار آن را دریافت از آسیا قبل از تیراژ آنها نگرانی بیش از گسترش شیوع کروناویروس یک سخنگوی کرد.

فدرال ریزرو 12 منطقه ای بانک مرکزی, را ذخیره ارز محموله از آسیا برای حداقل هفت تا 10 روز سخنگوی گفت. او با تاکید بر حرکت پیشگیرانه.

فدرال رزرو اقدام به شرح زیر حرکت توسط بانک های مرکزی در چین و کره جنوبی به قرنطینه اسکناس در گردش داخلی. فدرال رزرو سخنگوی و همتای اروپایی بانک مرکزی گفت: هیچ گونه طرح می شد فکر در حال حاضر.

در اروپا و سنگین استفاده از پول نقد در ایتالیا و کشورهای دیگر در معرض coronavirus و استفاده از پول واحد در سراسر یک منطقه با جمعیت نزدیک به 350 میلیون نفر افزایش نگرانی که یورو اسکناس می تواند به انتقال عفونت است.

“تا کنون هیچ شواهدی از بیماری کروناویروس داشتن شده است گسترش از طریق یورو اسکناس” یک سخنگوی بانک مرکزی اروپا گفت.

مربوط تصویری

فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره توسط نیم درصد روز سه شنبه در تلاش برای جلوگیری از تاثیر اقتصادی این کوروناویروس. وال استریت ژورنال جاستین Lahart توضیح می دهد که چرا بانک مرکزی می تواند حمایت از اقتصاد در مبارزه با کروناویروس اما نمی تواند منجر به آن. عکس: اندرو Harrer/ایسنا

اگر چه “قطرات تنفسی فرد آلوده به یک ویروس سپرده در بانک توجه داشته باشید می تواند زنده ماندن برای یک مدت محدود” احتمال سرایت از طریق یک بانک توجه داشته باشید بسیار پایین در مقایسه با سطوح از قبیل دستگیره درب و نور جابجا می شود.

کره جنوبی بانک مرکزی روز جمعه گفت این بود quarantining اسکناس به مدت دو هفته به عنوان موارد تایید شده در کشور در ادامه به افزایش است. دولت چین در ماه گذشته دستور داد تا بانک ها برای ضد عفونی به طور بالقوه آلوده نقد و ذخیره آن را قبل از قرار دادن آن را به عقب به گردش خون. بانک مرکزی چین گفت: این امر از بین بردن برخی از یادداشت ها بانک در مناطق سخت ترین ضربه از سرایت و برنامه ریزی شده به صدور صورتحساب جدید به جای آنها.

پول نقد استفاده می شود برای 80 ٪ از تمام فیزیکی معاملات خرده فروشی در آلمان و 86 درصد در ایتالیا با توجه به یک سال 2017 بررسی توسط بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا. که در مقایسه با تنها 30 درصد برای ایالات متحده در همان سال بر اساس یک نظرسنجی که توسط بانک فدرال رزرو سان فرانسیسکو.

بانک های ایالات متحده به دنبال راهنمایی از تنظیم کننده های مالی در, آیا فدرال رزرو ممکن است بیشتر با در نظر گرفتن پول نقد از داخلی و گردش در مناطق با تعداد بالا Covid-19 موارد است.

“اگر شما نگران در مورد این احتمال که coronavirus را زنده باقی می ماند معامله در ارز شده است که حمل در سراسر اقیانوس آرام و سپس شما باید حداقل یک طرح در محل باید ما مشابه نرخ شیوع در ایالات متحده گفت:” آرون کلاین مدیر مرکز تنظیم و بازار در موسسه بروکینگز در واشنگتن است.

تا کنون تغییر در تغذیه پردازش ارز تنها برای حمل و نقل از آسیای فدرال رزرو سخنگوی گفت. به عنوان سی دی و یا وزارت امور خارجه شناسایی بیشتر کشورها از خطر فدرال رزرو آماده است برای پیاده سازی اضافی و اصلاح روش های او اضافه شده است. این تغییر سیاست بود که اجرا Feb. 21, اولین گزارش رویترز،.

فدرال رزرو نمی بلافاصله می گویند که آیا مقامات پیش بینی گسترده تر شیوع کروناویروس در آمریکا تاثیر می گذارد داخلی ارز پردازش. یک سخنگوی اداره حکاکی و چاپ بخش از وزارت خزانه داری که چاپ پول در گیاهان در واشنگتن و فورت ورث تگزاس, ارجاع سوال به بانک مرکزی.

تغذیه مقامات شده اند در تماس نزدیک با مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای تعیین اینکه آیا بانک یادداشت ها می تواند گسترش ویروس. آژانس گفته است که اسپرد از طریق شخص به شخص تماس اگر چه آن ممکن است برای مردم به قرارداد Covid-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست زدن به دهان و بینی و یا چشم.

CDC توصیه می شود که مسافران جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین, ایران, ایتالیا و کره جنوبی و گفت: مسافران بازگشت از این کشورها باید در خانه بمانند برای 14 روز پس از بازگشت به آمریکا

زمانی که بانک ها ارز سپرده در یکی از بانک فدرال منطقه ای بانک مرکزی, یادداشت های شمارش با استفاده از سرعت بالا پردازش ماشین آلات و بازرسی برای صحت. اشاره می کند که دیگر جا برای گردش خون—در حدود 15 ٪ از تمام سپرده به طور متوسط—در حال نابود معمولا به این دلیل که آنها کثیف هستند مخدوش یا پاره با توجه به تغذیه.

در مورد $1.75 تریلیون دلار در ارز ایالات متحده آمریکا شد و در گردش به عنوان Feb. 12 حدود دو سوم از آن در خارج از ایالات متحده پول کاغذی به طور معمول در گردش در سیستم مالی آمریکا برای سال قبل از آن نابود شده است. فدرال رزرو برآورد 10 دلار صورتحساب کوتاه ترین طول عمر در 4.5 سال در مقایسه با 5.8 سال برای $1 لوایح و 15 سال برای 100 دلار اسکناس.

ارز است که تلقی مناسب برای چرخش بسته بندی و ذخیره می شود تا زمانی که آن دستور داده شده است که توسط یک بانک تجاری که فدرال رزرو ارائه آن از طریق زرهی حامل. فدرال رزرو حفظ احتمالی سهام جدید ارز است که می تواند گردش باید نیاز بوجود می آیند.

محققان دانشگاه نیویورک پول کثیف پروژه که تجزیه و تحلیل مواد ژنتیکی در $1 صورتحساب شناسایی از 3000 نوع باکتری و برخی مربوط به زخم معده و ذات الریه و عفونت های staph.

آلمان شد گفت: در بیانیه ای که وجود دارد این است که “هیچ مدرکی وجود ندارد که coronavirus منتقل شد اسکناس یا سکه.” نقدی با ارزش توسط آلمانی ها به عنوان قابل اعتماد و ناشناس با استفاده از پرداخت و بانک مرکزی آلمان تحت فشار قرار دادند تا در برابر حرکت توسط بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا برای لغو بالا-بانک فرقه یادداشت ها.

یک فرد آشنا با این موضوع گفت که آن را طول می کشد نه روز به طور متوسط برای یورو اسکناس فرستاده شده از چین به پردازش توسط یک ملی, حوزه یورو, بانک مرکزی, یک دوره در نظر گرفته شده به اندازه کافی بلند برای هر گونه میکروب فوت کرده اند.

نوشتن به کیت دیویدسون در [email protected] و تام در فیرلس [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de