فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش می دهد بانک مرکزی اروپا در صندلی داغ

از شیوع کروناویروس اولین آزمون بزرگ برای بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور.

عکس: گیرت Vanden Wijngaert/مهر نیوز

فرانکفورت—فدرال رزرو تعجب به کاهش نرخ این هفته قرار می دهد بانک مرکزی اروپا تحت فشار به عنوان منطقه یورو در حال حاضر بی حال اقتصاد creaks تحت كردن coronavirus بیماری همه گیر.

تنها یک مشکل وجود دارد: این بانک تلاش های گذشته برای تحریک رشد به معنی آن نیست که به اندازه کافی مهمات به سمت چپ برای مطابقت با ایالات متحده اقدامات است. این می آید در بالای موجود شک و تردید در مورد اینکه آیا سیاست های پولی است که ابزار مناسب برای مقابله با خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

وقوع اولین آزمون بزرگ برای کریستین لاگارد که به تازگی منصوب بانک مرکزی اروپا رئیس جمهور. یک وکیل سابق فرانسوی وزیر دارایی سابق و مدیر عامل صندوق بین المللی پول, او قبل هیچ مرکزی بانکی را تجربه کنند.

در پنج شنبه شب با تعدادی از عفونت کروناویروس در اروپا رو به افزایش ساعت خانم لاگارد پرواز از پاریس به برگزاری یک جلسه اضطراری از هیئت اجرایی در فرانکفورت. او و پنج تن از مقامات ارشد مورد بحث و بررسی پاسخ های ممکن به این بیماری همه گیر است که توقیف و مختل کسب و کار در ایتالیا و سراسر این قاره است.

نتیجه این بود مینیمالیستی اواخر شب بیانیه متعهد به “آماده به مناسب و هدفمند اقدامات لازم و متناسب با زمینه خطرات.”

در حالی که بانک های مرکزی در استرالیا و کانادا و چین و ژاپن و ایالات متحده در حال حاضر نقل مکان کرد و به شدت به حمایت از اقتصاد خود را از بانک مرکزی اروپا تا کنون برگزار می شود, حتی اگر بلوک اقتصاد ضعیف برای یک سال. روز چهارشنبه یک روز پس از تغذیه کاهش نرخ 0.5 درصد وزرای مالی منطقۀ یورو بحث شد این منطقه در پاسخ به بحران در تماس بود که با خانم لاگارد.

بانک مرکزی اروپا کمتر آشکار ابزار برای مبارزه با هر گونه کاهش سرعت از تغذیه. بانک مرکزی اروپا در حال حاضر کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به منفی 0.5% در ماه سپتامبر گذشته برای حمایت از اقتصاد و دوباره بحث برانگیز برنامه برای خرید €20 میلیارد دلار ($22.3 میلیارد دلار) در ماه از منطقه یورو دولت و بدهی های شرکت های بزرگ.

اما این بانک هنوز هم گسترده است toolbox در مقایسه با بسیاری از همسالان خود. آن می تواند فشار منفی نرخ بهره بیشتر زیر صفر—هر چند که می تواند تحت فشار قرار دادن منطقه بانک ها — و این است که با توجه به نورد از هدفمند وام برای بانک ها و کسب و کار ضربه توسط ویروس.

Gondoliers ردیف در امتداد گراند کانال در ونیز. این قاره سفر و صنعت گرفته تا آمار قابل توجهی از ویروس.

عکس: فرانسیسکو سکو/آسوشیتد پرس

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا است که به احتمال زیاد اعلام بعدی سیاست گام در یک کنفرانس خبری در مارس 12, همچنین می تواند گام تا با سرعت از آن €2.6 تریلیون دلار اوراق قرضه خرید برنامه است که می تواند کمک به کاهش فشار در منطقه دولت ها و شرکت ها و حمایت از هر گونه محرک های مالی.

برخی از اقتصاددانان سوال که آیا سیاست های پولی است که بهترین راه حل برای حمایت از اقتصاد ضربه توسط یک بیماری همه گیر: هنگامی که کارگران در خانه ماندن و نه تولید و نه خرید کمی وجود دارد که نرخ بهره پایین تر می توانید انجام دهید.

بانک مرکزی اروپا مقامات ترجیح می دهند دولت های منطقه یورو به تحمل بیشتر از بار حمایت از اقتصاد منطقه. آلمان و ایتالیا هر دو اعلام کرد کوچک اقدامات مالی در روزهای اخیر مانند یارانه و معافیت های مالیاتی برای شرکت ها. اما بسیاری از دولت های منطقه یورو در حال حاضر سطح بدهی بالا آلمان فلسفی مخالف به کسری بودجه-تامین هزینه های و—با وجود سال از مذاکرات—هنوز هم وجود دارد هیچ مرکزی منطقه یورو بودجه.

پس از یک کنفرانس تلفنی سه شنبه وزرای مالی منطقۀ یورو گفت که آنها مایل به خرج کردن برای حمایت از رشد و ارز منطقه قوانین بودجه به آنها انعطاف پذیری لازم برای انجام این کار است.

“ما در حال آماده به سیاست بیشتر عمل” گفت: Mário Centeno که سران این گروه یورو متشکل از وزیران دارایی. “این شامل اقدامات مالی که در آن مناسب است.”

رهبران اروپایی نسبتا محدود در بخشی به دلیل اینکه آنها کمی پیشرفت در طول سال های اخیر در ساخت یک زرادخانه از بحران-مبارزه با ابزار گفت: گونترام ولف مدیر بروکسل فکر می کنم تانک Bruegel.

اقتصاد منطقه یورو شد معاون ویروس زده گشته تجارت و جنگ و تنش های سیاسی و مذاکرات در سراسر انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا است. این ویروس است که تشدید کاهش وزن در اعتماد به نفس و اخلال در صادرات کسب و کار به ویژه در ایتالیا و آلمان دو اقتصاد در حال حاضر زخم های بین المللی تنش در اطراف تجارت است.

مربوط تصویری

فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره توسط نیم درصد روز سه شنبه در تلاش برای جلوگیری از تاثیر اقتصادی این کوروناویروس. وال استریت ژورنال جاستین Lahart توضیح می دهد که چرا بانک مرکزی می تواند حمایت از اقتصاد در مبارزه با کروناویروس اما نمی تواند منجر به آن. عکس: اندرو Harrer/ایسنا

متاسفانه یک ویروس است و همچنین هدف قرار دادن کسانی که در حوزه اقتصاد بود که برگزار شد تا نسبتا خوبی در سال گذشته مانند مهمان نوازی و سفر.

اقتصاددانان نیست فقط نگران تهدید رکود اقتصادی به شمار به بازار کار و امور مالی عمومی. نگرانی در مورد تاثیر احتمالی در قاره fragilized بخش مالی هستند و حتی حاد تر.

“بانک مرکزی در حال تلاش برای مطمئن شوید که نگرانی ها در مورد شیوع ویروس نمی توان به دور دوم اثر است که باعث وخامت شرایط مالی در اعتماد در بخش مالی” و با گلوله کمانه دار زدن از طریق واقعی اقتصاد گفت: Elga Bartsch, مدیر عامل تحقیقات اقتصادی در بلکراک.

در عین حال خانم Bartsch افزود: بانک مرکزی اروپا ممکن است تحت فشار کمتر از تغذیه به عمل می کنند. اقتصاد اروپا ممکن است بیشتر انعطاف پذیر از آمریکا به دلیل غنی اجتماعی و شبکه های ایمنی که ارائه پشتیبانی به بیمار کارگران و بیکاران و یا حمایت مالی از شرکت هایی که کارکنان تنها کار پاره وقت, او گفت:. اقتصاد ایالات متحده نیز بیشتر حساس به نوسانات در بازارهای دارایی از اروپا و یا ژاپن تا حدودی به دلیل آمریکایی ها بیشتر از سرمایه گذاری در سهام, او گفت:.

یورو افزایش در برابر دلار در روزهای اخیر تا حدودی منعکس کننده کاهش انتظارات است که بانک مرکزی اروپا خواهد شد کاهش نرخ تحلیلگران گفت.

بخشی از سرمایه گذاران مشکلات در کار کردن چگونه بانک مرکزی اروپا خواهد شد پاسخ نهفته است در خانم لاگارد را ندارد پولی-سیاست رکورد گفت: Stefan Gerlach, یک معاون سابق فرماندار یورو عضو ایرلند بانک مرکزی است.

خانم لاگارد ریخته است نور کمی در تنظیمات. کلاسیک سیاست های پولی طیف بین “شاهین” که در نظر گرفتن تورم پایین اولویت خود را و “کبوترها” که تمایل به تمرکز بر روی نرخ بیکاری و رشد اقتصادی, او گفت که او در نظر گرفته خودش یک “جغد.”

“او تنها بانک مرکزی اروپا رئیس جمهور که هرگز در بانک مرکزی. که مثل منصوب پاپ اما نه مذهبی بودن” گفت: آقای Gerlach. “آزمون واقعی بود و همیشه برای رفتن به زمانی که بحث از نقل مکان به واقعی اقتصاد است.”

ورودی بانک انگلستان فرماندار اندرو بیلی گفت: انگلیس نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه که دولت و بانک مرکزی نیاز به هماهنگی سیاست های خود را برای مبارزه با ویروس—یک حرکت پیش بینی شده توسط برخی از سرمایه گذاران. تا کنون بانک مرکزی در حال حرکت بوده است به طور جداگانه: بانک مرکزی کانادا کاهش نرخ بهره کلیدی خود را با 0.5 درصد در سه شنبه بازتاب تغذیه یک روز پس از استرالیا در بانک مرکزی کاهش رسمی نرخ بهره به رقم 0.5%.

این هفته خانم لاگارد در گفتگو با یورو و G-7 وزیران دارایی و تشکیل حداقل سه نشست از بالا مقامات بانک مرکزی اروپا. یک کنفرانس تلفنی روز سهشنبه مونتاژ تمام 25 نفر از اعضای بانک مرکزی اروپا در شورای حکام که شامل سران منطقه 19 ملی بانک های مرکزی. مقامات مورد بحث و بررسی راه های عملی برای جلوگیری از گسترش این ویروس مانند لغو کنفرانس ها و محدود کردن سفرهای کسب و کار, اما آنها نمی بحث در مورد سیاست های پولی با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

در تازه ترین سخنرانی عمومی در لندن روز پنجشنبه گذشته خانم لاگارد گفت در طول در مورد تغییر آب و هوا اما اشاره نمی coronavirus در همه.

“به وضوح این یک ناامیدی گفت:” Frederik Ducrozet یک اقتصاددان با Pictet مدیریت ثروت در ژنو است.

نوشتن به تام فیرلس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im