فدرال رزرو تحت جروم پاول را خریداری کرده اند و بیش از نیمی از 500 میلیارد دلار در خزانه داری اوراق بهادار در یک هفته با نشانه کمی از ترمیم عملکرد بازار.

عکس: اریک baradat/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فدرال رزرو به احتمال زیاد به طور قابل توجهی افزایش آن دولت-اوراق قرضه خرید فراتر از 500 میلیارد دلار حداقل آن متعهد یکشنبه برای خرید میان بازار گونه که فرستاده نرخ بهره بالاتر در روزهای اخیر.

فدرال رزرو در زمان یک گام مهم در این مسیر سه شنبه اعلام کرد آن را خواهد خرید 150 میلیارد دلار در اوراق بهادار در روز پنج شنبه و جمعه—در بالای $125 میلیارد دلار در خرید در اوایل این هفته.

این به این معنی تغذیه را خریداری کرده اند و بیش از نیمی از 500 میلیارد دلار در خزانه داری اوراق بهادار در یک هفته با نشانه کمی از ترمیم عملکرد بازار با اشاره به رشد احتمال بسیار تهاجمی تر دور خرید از به نظر می رسد به احتمال زیاد فقط چند روز پیش.

بانک مرکزی در روز یکشنبه نیز تایید خرید حداقل 200 $میلیارد دلار اوراق قرضه وام مسکن.

قابل توجه تغذیه نمی حد خود از خرید اضافی. به جای آن مقادیر یکشنبه اعلام کرد که در آن گفت: خواهد بود اعدام بیش از ماه های آینده هستند و حداقل مقدار نیویورک تغذیه کارگردانی شده است برای خرید.

اخیر سرعت سریع از خرید اوراق قرضه نشان می دهد تغذیه مقامات خواهد نیاز به در نظر گرفتن در روزهای آینده چگونه برای برقراری ارتباط نیت خود را در مورد حتی مقادیر بزرگتر از خرید میان full-بویژه تلاش برای جلوگیری از نژادها در بازارهای مالی از تضعیف تلاشهای ملی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

وام مسکن بازار اوراق قرضه نیز نشان داده شدید گونه های در روزهای اخیر و فدرال نیویورک گفت: این امر خرید 20 میلیارد دلار در دارایی های آن بعد از آن در روز و 32 میلیارد دلار بیشتر در روز جمعه.

فدرال رزرو خریداری شده بیش از 3 تریلیون دلار در خزانه و اوراق بهادار وام مسکن در سه جداگانه و دور از خرید اوراق قرضه لقب کاهش کمی و یا تزریق پول به اقتصاد بین سال های 2008 و 2014.

برای به دست آوردن یک حس مقیاس های اخیر خرید های این دور در سرعت به بیش از فقط در هفته 600 میلیارد دلار در دور دوم خرید اوراق قرضه به نام برنامه qe2 که تغذیه انجام شده بین ماه های نوامبر 2010 و ژوئن 2011.

این برنامه بودند عمیقا بحث طراحی حملات از قانونگذاران جمهوری خواه محافظه کار اقتصاددانان و برخی از مسئولین فدرال ریزرو. آنها هشدار داد که این امر منجر به تورم فراری از آن نیست و یا این که آن را نمایندگی نامناسب تاخت و تاز شده توسط بانک مرکزی به سیاست های مالی.

تا کنون خرید ملاقات با چند اگر هر گونه اعتراض از قانونگذاران در کاپیتول هیل.

در حالی که یک دور اولیه خرید شد با تمرکز بر بهبود عملکرد بازار در اوج بحران مالی 2008 و بسیاری از خریدهای شد با هدف کمک به تحریک رشد اقتصادی با فشار دادن طولانی مدت بازده و تشویق سرمایه گذاران به خرید دارایی های ریسک مثل شرکت های بزرگ اوراق قرضه و سهام است.

در زمان خرید با تمرکز مستقیما بر کاهش آشفتگی در بازارهای مالی به جای تحریک فعالیت های اقتصادی.

“وجود دارد هیچ ماهانه کلاه اینجا. هیچ هفتگی کلاه” رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت:. بانک مرکزی به خرید دارایی “در قوی رای که ما فکر می کنیم خواهد بازگرداندن بازار تابع بازگرداندن نقدینگی به سرعت به عنوان آن را می توان دوباره بازسازی شد,” او گفت:.

افزایش نرخ بهره در حال حاضر که نرخ تورم به احتمال زیاد به کاهش معنی سیاست پولی در حال رشد است تنگ تر در زمانی که بانک مرکزی در تلاش است تا به سهولت شرایط مالی. در دراز مدت بازدهی اوراق قرضه افزایش یافته و در روزهای اخیر. بازده 10 ساله خزانه داری یادداشت ها افزایش یافته و به بیش از 1.2% شنبه از 0.6 درصد در مارس 9.

“بالاتر از نرخ های واقعی هستند یک مشکل بزرگ برای تغذیه و اقتصاد جهانی اگر آنها همچنان ادامه دارد. در شرایط اقتصادی آنها افزایش هزینه بازیابی گفت:” جیم Vogel یک نرخ بهره استراتژیست در FHN مالی.

رئیس جمهور تهمت نشانه به قانون تسکین لایحه ای برای کمک به خانواده ها و کارگران, دیترویت, خودرو سازان به توقف کار در گیاهان خود را در آمریکا و فدرال رزرو اعلام جدید اعطای تسهیلات به امید کاهش آشفتگی بازار: وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جلب Angerer/گتی ایماژ

برای تغذیه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از خرید می تواند به اثبات می شود یکی از قدرتمند ترین ابزار مستقر توسط دولت ایالات متحده. نه تنها خرید پمپ پول به سیستم مالی و جلوگیری از افزایش هزینه های استقراض اما آنها می تواند تسهیل عظیم فدرال کسری بودجه خواهد شد که نیاز به مبارزه با ویروس و اقتصادی تلفات آن در این کشور است.

فدرال رزرو شده است در حال حرکت در بانک مرکزی معادل نور با سرعت به re-مهندس طیف وسیعی از امکانات برای جلوگیری از بازارهای اعتباری از رو به وخامت بیشتر است. در علاوه بر این به خرید اوراق قرضه فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر در روز یکشنبه.

آن را اعلام کرد اعطای وام تسهیلات در روز سه شنبه برای کمک به unclog $1.1 تریلیون بازار برای کوتاه مدت شرکت IOUs نام تجاری کاغذ و از آن پرده برداری از یکی دیگر از برنامه اواخر روز چهارشنبه برای کمک به بازار پول صندوق جمع آوری پول به منظور دیدار با redemptions آنها روبرو هستند.

فدرال ریزرو حرکت برای تقویت پول-صندوق صنعت پس از بودجه قادر به به راحتی به فروش دارایی های خود را از شرکت های بزرگ تجاری کاغذ برای پاسخگویی به حجم زیادی از سهامداران درخواست رستگاری با توجه به صنعت وکلا. Illiquidity در تجاری-بازار کاغذ نیز آن را دشوار است برای بودجه مطابق با postcrisis قوانین نیاز به آنها را نگه دارید تنظیم مقدار از دارایی های مایع سوخت رسانی بودجه’ عملیاتی مشکلات است.

طی هفته گذشته پول-صندوق صنعت دیدم outflows از مجموع بیش از 80 میلیارد دلار از “نخست” بودجه که خرید کوتاه مدت بدهی های شرکت های بزرگ به عنوان دو نهادی و مادر و پاپ خرده فروشی سرمایه گذاران به دنبال فروش سهام خود را با توجه به داده ها از جرثقیل Data, LLC. برخی از کسانی که خروج بودند سوخت توسط سرمایه گذاران به دنبال به گرو در اوردن پول خود را قبل از بودجه می تواند به طور موقت مسدود سرمایه گذاران از برداشت وجوه خود را به گفته برخی از تحلیلگران.

روز پنجشنبه تغذیه گفت: ایجاد موقت برنامه برای کمک به قرض دادن میلیاردها دلار در نزدیک به صفر و نرخ بهره بانک های مرکزی در استرالیا کره جنوبی و هفت کشور دیگر پس زودتر دور از جمله “مبادله” خطوط یکشنبه اعلام کرد برای بانک های مرکزی در اروپا و ژاپن است.

“با اقدامات اخیر فدرال رزرو قرار است سهام در زمین به عنوان رهبری بانک مرکزی در جهان در حالی که به طور همزمان آن را نشان داده است خود را به یک شریک با بقیه جهان گفت:” ریک Rieder مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر جهانی درآمد ثابت در بلکراک. “در صورت نیاز به تغذیه می تواند بزرگتر یا بیشتر در اجرای برنامه های آن است.”

دیگر بانک های مرکزی بوده است بیرون کشیدن متوقف می شود مشابه با فوریت به بازداشت بازار نژادها و آماده شدن برای یک پشت سر هم از هزینه های مالی به آدرس درآمد از دست رفته است که شرکت ها و خانواده ها می تواند از رنج می برند جهانی همه گیر.

روز چهارشنبه بانک مرکزی اروپا پرده برداری غیر منتظره €750 میلیارد دلار ($818.7 میلیارد دلار) برنامه های عمومی و خصوصی-بخش خرید دارایی ها است که اجرا خواهد شد حداقل تا پایان سال و احتمالا فراتر از آن. با آن که بانک مرکزی اروپا قادر خواهد بود به خرید تقریبا €120 میلیارد دلار در ماه از منطقه یورو بدهی برای بقیه سال—بزرگترین مقدار تا کنون.

روز پنجشنبه بانک مرکزی کاهش نرخ بهره خود را به یک رکورد کم و گفت: این امر خرید £200 میلیارد دلار ($232 میلیارد دلار) از انگلیس اوراق قرضه دولتی. “ما در یک کاملا بی سابقه ای در وضعیت” بانک انگلستان رژیم صهیونیستی است. اندرو بیلی به خبرنگاران گفت:.

صبح روز پنج شنبه بانک مرکزی استرالیا نرخ بهره را کاهش بدهد و به رکورد پایین و گفت: هدف قیمت در بازار اوراق قرضه برای رفع این عملکرد در سه سال دولت استرالیا اوراق قرضه در حدود 0.25%. هنگامی که بازده شروع به پریدن کرد در دراز مدت استرالیا اوراق قرضه بانک مرکزی رژیم صهیونیستی است. فیلیپ لاو گفت: بانک مرکزی آماده شد برای خرید دیگر-مورخ سررسید که کشیده نرخ به پایین.

نوشتن به نیک Timiraos در nick.timiraos@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de