تغذیه آماده سازی برای سرمایه گذاری های جدید کسب و کار کوچک وام های حقوق و دستمزد

فدرال رزرو گفت: این امر ایجاد یک مرکز ارائه می دهد که تامین مالی بلند مدت حمایت حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از وام.

عکس: لی میلیس/ایسنا

واشنگتن—رئیس فدرال رزرو روز دوشنبه گفت: این امر ایجاد یک برنامه جدید برای تامین مالی وام است که بانک ها و وام دهندگان دیگر را از طریق دولت اضطراری کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام.

این حرکت خواهد شد تا شرکت های مالی را بیشتر وام های تضمین شده توسط مدیریت کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از بخشی از یک $2.2 تریلیون اقتصادی بسته امداد جمهور تهمت امضا شده در ماه گذشته برای کمک به افراد و کسب و کار تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ادامه مطلب

  • بانک های بزرگ به نفع برخی از مشتریان در 350 $میلیارد دلار کسب و کار کوچک وام برنامه
  • وام کسب و کار کوچک برنامه باعث می شود پر از دست انداز شروع
  • آنچه که برای کسب و کار کوچک وام

در بیانیه ای بعد از ظهر دوشنبه تغذیه گفت: به منظور تسهیل بیشتر در اعطای وام به کسب و کارهای کوچک آن را ایجاد یک مرکز ارائه می دهد که تامین مالی بلند مدت مورد حمایت توسط PPP وام. آن گفت: جزئیات بیشتری را اعلام خواهد کرد بعد از این هفته.

فدرال ریزرو کار کرده است در این برنامه با وزارت خزانه داری. این وام طراحی شده است به پوشش حدود دو ماه از حقوق و دستمزد هزینه و دیگر هزینه های ضروری و می تواند بخشیده شود اگر کسب و کار حفظ این حجم از نیروی کار خود را.

صنعت بانکداری شده است با فشار دادن برگ برنده دولت برای راه اندازی یک برنامه برای خرید این وام از وام دهندگان که سرچشمه آنها که کمک خواهد کرد تا بانکها ترازنامه به طوری که آنها می تواند بیشتر از وام.

این وام نیازی به تغذیه و یا خزانه را در خطر ابتلا به تحمل ضرر و زیان به دلیل آنها در حال حاضر بیمه توسط اداره کسب و کار کوچک, یک سازمان دولتی. به عنوان یک نتیجه فدرال ریزرو خرید وام خواهد بود شبیه به خرید خود را از دولت حمایت وام مسکن که هم با هم مخلوط و صادر به عنوان اوراق بهادار با Fannie Mae و فردی مک.

“این مفهوم به خوبی کار می کند در بازار وام مسکن است و باید تکرار برای دیدار با برنامه وام تقاضا در این بحران” ربکا رومرو Rainey رئیس جمهور مستقل جامعه بانکداران آمریکا گفت: در نامه ای یکشنبه به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin.

فدرال رزرو چهره محدودیت در انواع دارایی های آن می توانید به طور مستقیم اما آن را می توانید وام با امکانات گسترده و عرض جغرافیایی برای به دست آوردن وام و یا دارایی های دیگر.

فدرال رزرو در حال حاضر راه اندازی شش امکانات پس از coronavirus همه گیر منجر به خاموش شدن ناگهانی گسترده از فعالیت های تجاری که roiled بازارهای مالی از جمله امکانات زیر است که آن را به قرض دادن پول به سرمایه گذاران به خرید اوراق بهادار با پشتوانه کسب و کار کوچک و دانشجویی و کارت اعتباری و وام.

خانم رومرو Rainey گفت: تغذیه نیز باید ارائه پیشرفت به بانک ها در برابر وام های بیشتر به منظور افزایش ظرفیت کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام.

تحت قانون بانک ها ملزم به نگه داشتن وام در کتاب خود به مدت هفت هفته قبل از فروش آنها. که می تواند آن را دشوار برای کوچکتر بانک ها با سرمایه محدود و محدودیت نقدینگی به نگه دارید تا با تقاضای مشتری یک صنعت بانکداری رسمی گفت.

بانک ها را به تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تقاضا برای وام های جدید پس از برنامه راه اندازی شد جمعه گذشته و آقای ترامپ گفت در توییتر او را به رفتن به کنگره برای پول بیشتر اگر بودجه اجرا شود. همانطور که از صبح روز دوشنبه SBA پردازش شده بود 124,000 وام جمعا به مبلغ 36 میلیارد دلار از بیش از 2,300 دهندگان مقامات وزارت خزانه داری قانونگذاران گفت.

مربوط تصویری

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

ایجاد بازار ثانویه برای وام نشان می دهد که واشنگتن آماده است تا به گسترش این برنامه به عنوان لازم است در هفته های آینده.

این برنامه جدا از آینده فدرال رزرو برنامه به نام خیابان اصلی تسهیلات وام کمک خواهد کرد که کمک های کسب و کار است که بیش از حد بزرگ برای واجد شرایط برای کمک از برنامه SBA و بیش از حد کوچک برای دریافت کمک از وام و امکانات فدرال رزرو است, ایجاد, برای, بزرگ, بسیار دارای امتیاز شرکت های بزرگ.

در همین حال مقامات کار کرده اند برخی از اوایل تاب برداشتن از برنامه که خزانه و SBA راه اندازی فقط در هفت روز است.

دولت دو برابر نرخ بهره در وام به 1%, فقط ساعت قبل از برنامه آغاز شده و بعد از بانک های کوچک و شکایت از نرخ پایین را وام سود برای بسیاری از بانک ها.

فدرال رزرو در آخرین توسعه را به خصوص به نفع جامعه بانک ها که ترازنامه به سرعت می تواند تبدیل به حد توسط انتظار می رود حجم وام.

اندی Schornack مدیر اجرایی شاخص بانک مینه سوتا مستقر در Wayzata, Minn., گفت: این بانک در حال برنامه ریزی برای کلاه خود را وام حجم در حدود 15 ٪ از آن زمان ترازنامه. “اگر ما نمی تواند به نوبه خود در اطراف و فروش به سرعت پس از ساخت وام, آن را هنوز هم تا تعادل-ورق فضا” آقای Schornack گفت.

اولین بانک در همیلتون, N. J., دریافت کرده است بیش از 500 درخواست برای وام SBA گفت: اجرایی Patrick Ryan. این بانک به طور معمول در فرآیندهای حدود پنج SBA وام در هر سال است. فدرال ریزرو اعلام روز شنبه بود که “خبر خوب” او گفت:. “آن مفید خواهد بود قادر به فروش برخی از این برای ایجاد ظرفیت را بیشتر وام.”

برخی در دره سیلیکون نیز هشدار داده است که راه اندازی می تواند خاموش کردن این برنامه به دلیل قوانین فدرال آن را دشوار برای شرکت های خصوصی-حقوق صاحبان سهام و یا سرمایه گذاری-سرمایه بانک به واجد شرایط به عنوان کسب و کارهای کوچک.

بیشتر

  • بازارهای اعتباری نشان می دهد نشانه هایی از ثبات پس از تاریخی مداخله تغذیه
  • داو صنعتی افزایش حدود 1600 امتیاز

با وجود افزایش بانک مشارکت در برنامه, روند برنامه به دور از صاف کرد گفت: مقامات بانکی برای تجارت قرار گرفتند. بانک ها هنوز هم در انتظار روشن شدن روی زبان را شامل می شود در سفته را به وام گیرندگان قبل از disbursing بودجه. E-Tran سیستم SBA الکترونیکی وام-سیستم پردازش پایین بود بخشی از روز, صنعت, مقامات گفت. SBA مقامات نمی بازگشت تماس برای نظر.

نوشتن به کیت دیویدسون در [email protected] و نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im