تغذیه: ممکن است سرریز از Coronavirus را در برخواهد داشت خطر جدید به چشم انداز اقتصادی

رئیس فدرال جروم پاول خواهد شد در حال حاضر بانک مرکزی شش ماه یکبار گزارش به کنگره در هفته آینده.

عکس: مانوئل Balce Ceneta/آسوشیتد پرس

واشنگتن—رئیس فدرال رزرو روز جمعه گفت که خطرات ناشی از ضعیف تر از حد انتظار رشد اقتصادی ایالات متحده تا به حال کاهش یافته و در اواخر سال گذشته اما که ممکن است سرریز از اثر جدید کروناویروس در چین در حال حاضر یک خطر جدید به چشم انداز.

در آن شش ماه یکبار گزارش به کنگره بانک مرکزی گفت: اقتصاد ایالات متحده باقی می ماند در یک جای پای محکم پس از بیش از 10 سال از توسعه با بازار کار ارائه بیش از اندازه کافی برای جذب تازه واردان به نیروی کار است.

تغذیه مقامات در جلسه هفته گذشته خود را ترک معیار فدرال-نرخ وجوه ثابت در محدوده بین 1.5% و 1.75% و نشانه به دلیل کمی تغییر البته در حال حاضر. مقامات کاهش نرخ سه بار در سال گذشته در بحبوحه نگرانی ها در مورد واضح تر-از-پیش بینی کاهش رشد اقتصاد جهانی و سرمایه گذاری کسب و کار.

“آخرین شاخص های ارائه آزمایشی نشانه هایی از ثبات. رکود جهانی در تولید و تجارت به نظر می رسد با نزدیک شدن به پایان و هزینه های مصرف کننده و خدمات فعالیت در سراسر جهان همچنان به نگه دارید تا” این گزارش گفت:.

اما این گفته های اخیر ظهور coronavirus که منجر به قرنطينه در چین و توقف به سفر در داخل و خارج از کشور “می تواند منجر به اختلال در چین که بیش از نشت به بقیه اقتصاد جهانی است.”

رئیس بانک فدرال جروم پاول برنامه ریزی شده است برای ارائه گزارش و شهادت در کاپیتول هیل سه شنبه و چهارشنبه به عنوان بخشی از جلسات موظف توسط قانون است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه خواهد بود شما کلاس فدرال ریزرو عملکرد تا کنون در سال 2020? پیوستن به مکالمه زیر.

وزارت کار ماهانه اشتغال گزارش منتشر شده به طور جداگانه در روز جمعه نشان داد که اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 225,000 شغل در ماه گذشته. سهم آمریکایی ها با یک کار افزایش یافت, آیا به عنوان کسانی که به دنبال کار آورده که نرخ بیکاری تا 3.6% از 3.5 درصد در ماه دسامبر.

در حالی که تورم زد کمی پایین تر از بانک مرکزی 2 درصد هدف سال گذشته در روز جمعه گزارش از تغذیه گفت: اقدامات از مصرف کنندگان و کسب و کار انتظارات برای آینده تورم شده است با ثبات است.

بازارهای مالی بوده است جوشان ماه گذشته به دلیل تجارت بس بین ایالات متحده و چین و برق محکم جهانی تولید و فعالیت است. اما نگرانی در مورد چین شیوع کروناویروس پرسیده جهانی رشد نگرانی در هفته گذشته ارسال اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری عملکرد زیر 1.6% آن پایین ترین سطح از اکتبر.

در حالی که مقامات مطرح نوار اضافی برای کاهش نرخ در اواخر سال گذشته آنها نشان داده اند آنها را بیشتر خطرات ناشی از شگفتی است که می تواند بی درنگ آنها را به نرخ پایین تر نسبت به رفع آنها.

مربوط تصویری

چالش برای سفر و اوقات فراغت سهام رشد اقتصادی آهسته تر و ضعیف تر یوان چین در میان بازار جدید مفاهیم سرمایه گذاران در حال خرید و فروش با عنوان جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش. عکس: ایسنا/Qilai شن

Coronavirus آخرین نمونه از چنین توسعه است. تغذیه مقامات آن را به نام “کارت وحشی” و باید گفت آنها با دقت نظارت پیامدهای idled فعالیت های کسب و کار در چین دومین اقتصاد بزرگ جهان.

“خیلی زود است که بگوییم چه کامل اقتصادی اثر وقوع خواهد شد” گفت: Randal Quarles, تغذیه نایب رئیس برای نظارت بانک در سخنان پنج شنبه در نیویورک است.

اقتصاد ایالات متحده رشد در نرخ سالانه به طور متوسط 2.1% در طول نیمه دوم سال 2019 تا حدودی کندتر از در سال های اخیر اما کمی بالاتر از نرخ اکثر مسئولین فدرال ریزرو انتظار غالب بیش از دراز مدت است.

روز جمعه گزارش تخمین زده شده که در سال گذشته کاهش تولید کارخانه ها در ایالات متحده را کاهش می دهد به طور کلی رشد حدود 0.2 درصد در سال گذشته است. پس از حسابداری برای پایین دست اثر آن تولید کاهش اقتصاددانان برآورد انقباض خواهد اصلاح بیش از 0.5 درصد از تولید ناخالص داخلی و رشد آن گزارش گفته بود: “نه به اندازه کافی به نکته غیر این صورت در حال گسترش اقتصاد به رکود است.”

بیشتر در اقتصاد

  • اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 225,000 شغل در ماه ژانویه فوریه 7 سال 2020
  • ایالات متحده تجارت برای اولین بار در شش سال فوریه 5 سال 2020
  • مصرف کننده ایالات متحده هزینه های دستمزد و سود کاسته در اواخر سال 2019 ژانویه 31 سال 2020

نوشتن به نیک Timiraos در nick.timiraos@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو