رئیس فدرال جروم پاول ماه گذشته. تغذیه مقامات متمرکز ضروری از سرکوب coronavirus از طریق اجتماعی-فاصله اقدامات و با تقویت تست و ردیابی.

عکس: Tasos Katopodis/مهر نیوز

فدرال رزرو دیدار با مقامات سه شنبه و چهارشنبه رو به رشد شک و تردید در مورد چشم انداز اقتصادی پایدار ارتجاعی با توجه به این ملت ناهموار بهداشت عمومی در پاسخ به کوروناویروس.

مقامات هشدار داده اند در این ماه در سخنرانی ها و مصاحبه های که اقتصاد رو به رکود عمیق تر و سخت تر بهبود این کشور را ندارد بیشتر اقدام موثر برای کاهش گسترش عفونت است.

از آنجا که فدرال رزرو در اواسط ماه ژوئن نشست سیاست عفونت ویروس نرخ شتاب در بسیاری از ایالت ها که در میان اولین برای تشویق کسب و کار برای بازگشایی شده است. رهبران کسب و کار و اقتصاددانان هشدار داده اند که سخت ضربه صنایع از جمله سفر, سرگرمی و مهمان نوازی را سخت تر بازیابی اگر مصرف کنندگان احساس اعتماد به نفس پول خرج کردن در داخل خانه و جمع آوری در گروه های بزرگ.

فدرال رزرو نیست به احتمال زیاد به رول جدید محرک اقدامات این هفته است اما بحث نحوه ارائه پشتیبانی بیشتر به اقتصاد هنگامی که چشم انداز اقتصادی واضح تر می شود. آنها می توانند این کار را با تنظیم خریدهای خود را از وزارت خزانه داری و وام مسکن اوراق بهادار و با ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه که شرایط را برای در نظر گرفتن خروج محرک.

به عنوان آثار کنگره برای تصویب دور دیگری از محرک های قابل توجهی در بخش های پدید آمده میان جمهوری خواهان مجلس سنا در آنچه به شامل در بسته. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib چسبیده به تشریح برخی از نقاط. عکس: مایکل رینولدز/EPA

تغذیه مقامات متمرکز اخیر خود نظرات به the ضروری از سرکوب ویروس بیشتر به شدت اتخاذ اجتماعی-دورى از جمله پوشیدن ماسک و تقویت ظرفیت آزمون, ردیابی و منزوی شناخته شده عفونت موارد است.

“چگونه به خوبی ما به دنبال مراقبت های بهداشتی پروتکل ها از اینجا رفتن به اقتصادی اولیه ابزار ما” گفت: رئیس فدرال رزرو دالاس رابرت کاپلان در جولای 16 مصاحبه.

پس از همه گیر باعث خاموش شدن ناگهانی گسترده در آوریل بوستون رئیس فدرال اریک Rosengren گفت که او تا به حال انتظار می رود عفونت به عقب رفتن در تابستان مقدار آن را به عنوان در اروپا است. “متاسفانه که چنین نیست,” او گفت: در 8 جولای مصاحبه. “ما شده اند تقریبا به عنوان موفق.”

دیگر که عفونت نرخ شعله ور سخت تر از آن خواهد بود برای طیف وسیعی از صنایع که استخدام میلیون ها نفر از آمریکایی ها به بهبود می یابند. که به نوبه خود می تواند منجر به افزایش حملات ناخوشی از تمدید افزایش بیکاری و کسب و کار شکست و استرس در سیستم بانکی.

اقتصاد را “شدید عواقب اقتصادی” اگر سلامت عمومی پاسخ را بهبود نمی بخشد آقای Rosengren گفت. سیاست بانک فدرال پاسخ “نمی خواهید به قادر به جبران تمام ضرر و زیان اگر ما همچنان به تصمیم جدی برای بهداشت عمومی در اشتباه است.”

او گفت که او در خصوص مشکل در مورد آنچه اتفاق می افتد در پاییز به عنوان دانشجویان بازگشت به دانشگاه از سراسر کشور دانش آموزان جوان رفتن به مدرسه و آب و هوای سرد باعث می شود آن را سخت تر برای رستوران ها به کار, هوای آزاد, ناهار خوری.

اطلاعات منطقه ای از رزرو آنلاین سایت OpenTable نشان می دهد که غرب تنها بخشی از ایالات متحده است که شاهد افزایش در رستوران ناهار خوری طریق اواسط ماه جولای در مقیاس هفتگی نشان می دهد که مصرف کنندگان تمایل بیشتری به ناهار خوردن در رستوران ها در مناطقی که این ویروس را تحت کنترل است.

اقتصاد اضافه شده 7.5 میلیون شغل در ماه مه و ژوئن است اما هنوز هم 14.7 میلیون شغل کمتر نسبت به قبل از بیماری همه گیر. Coronavirus عفونت را تسریع در چند متحده از اواسط ماه ژوئن زمانی که وزارت کار انجام شده آن در بررسی های اخیر از رشد حقوق و دستمزد.

اطلاعات در زمان واقعی ردیابی تغذیه اقتصاددانان پیشنهاد کرد که منافع قوی در استخدام در مه و ژوئن ممکن است پایدار گفت: تغذیه فرماندار Lael Brainard در یک سخنرانی جولای 14.

“رهبران کسب و کار در حال گرفتن نگران است. مصرف کنندگان نگران” رئیس فدرال رزرو آتلانتا رافائل Bostic گفت: ژوئیه 7 در بحث میزبانی تنسی کسب و کار شدهاند. “وجود دارد یک حس واقعی است که این ممکن است طولانی تر از ما تا به حال امیدوار است و ما انتظار داشتند و ما در حال برنامه ریزی برای.”

یک خطر برای تغذیه این است که بازار و مردم انتظار آن را رفع مشکلات آن ابزار نیست مناسب برای گفت سابق بانک فدرال فرماندار Randall Kroszner.

“هیچ چیز وجود دارد تغذیه می توانید برای بازگرداندن صنعت هواپیمایی به جای شکسته زنجیره تامین به مردم احساس راحت رفتن به مراکز خرید” گفت: آقای Kroszner که در حال حاضر تدریس در دانشگاه شیکاگو است. “مردم باید از نظر تغذیه بسیار قدرتمند است که می تواند هر چیزی را انجام دهید و آن را نمی تواند.”

سیاست های دولت از ماه مارس است که با تمرکز بر حفظ درآمد برای کارگران بیکار و کسب و کار پس از اقتصاد قرار شد معادل یک پزشکی ناشی از کما برای جلوگیری از این بیماری همه گیر را گسترش.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه مدت شما فکر می کنم آن را در اقتصاد به گزاف گویی ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

تغذیه مقامات گسترده, پشتیبانی از تلاش برای جبران کاهش درآمد برای کارگران بیکار و کاهش درآمد برای دولت های ایالتی و محلی.

فدرال رزرو تا راه اندازی اورژانس-وام برنامه های طراحی شده برای پشتیبانی از عملکرد بازار و به منظور کاهش هزینه های وام برای طیف وسیعی از خانواده دولت و کسب و کار وام گیرندگان.

تغذیه نایب رئیس ریچارد Clarida ماه گذشته هشدار داد که بهبود در بازارهای مالی گذشته ممکن با توجه به مسیر ویروس. حداقل فدرال ریزرو برنامه های وام دهی خریداری کرده بود برخی از زمان برای کسب و کار به قطع تا زمانی که بهبود اقتصادی گسترش می یابد, او گفت:.

مقامات باید زنگ با بیان این که کسب و کار دریافت امداد از $510 میلیارد چک حفاظت برنامه قادر نخواهد بود به مقاومت در برابر ریزش های بیشتر در تقاضا به دلیل ویروس ترس.

آقای کاپلان گفت او صحبت کرده است به طیف وسیعی از شرکت های که با استفاده از آن پول را به کارکنان خود و بازگشایی شده است. خود را به خوشبینی اولیه کمرنگ شده میان تجدید slowdowns در کسب و کار به عنوان عفونت ویروس نرخ ور و برخی از کسب و کار در حال دیدن قابل توجهی کاهش ترافیک پا.

“هیئت منصفه در حال حاضر بسیار ، چرا که آنها به خوبی مجهز نیست برای یکی دیگر از رکود” آقای کاپلان گفت.

نوشتن به نیک Timiraos در nick.timiraos@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

آموزش سئو