رئیس فدرال جروم پاول گفت که او می خواهم برای دیدن مداوم و پایدار در افزایش تورم قبل از بلند کردن نرخ.

عکس: مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جامد ژانویه گزارش اشتغال باید به راحتی مقامات فدرال رزرو در مورد وضعیت اقتصاد ایالات متحده قبل از تهدیدات اخیر به رشد جهانی ظاهر از شیوع کروناویروس در چین در ماه گذشته.

مقامات معطوف به یک را بدون حرکت و استقرار در ماه اکتبر پس از کاهش نرخ بهره برای جلوگیری از یک رکود در تولید و تجارت از پایین کشیدن گسترده تر اقتصاد ایالات متحده.

در آن شش ماه یکبار گزارش به کنگره در روز جمعه بانک مرکزی گفت: خطرات ناشی از ضعیف تر از حد انتظار رشد تا به حال کاهش یافته و در اواخر سال گذشته اما که ممکن است سرریز از اثرات ناشی از کروناویروس که باعث شده است به قرنطينه در چین و محدودیت مسافرت هوایی در داخل و خارج از کشور در حال حاضر یک خطر جدید به چشم انداز.

تغذیه مقامات در جلسه خود را هفته گذشته برگزار شد را معیار فدرال-نرخ وجوه ثابت در محدوده بین 1.5% و 1.75% و نشانه به دلیل کمی تغییر البته در حال حاضر.

“آخرین شاخص های ارائه آزمایشی نشانه هایی از ثبات. رکود جهانی در تولید و تجارت به نظر می رسد با نزدیک شدن به پایان و هزینه های مصرف کننده و خدمات فعالیت در سراسر جهان همچنان به نگه دارید تا” روز جمعه گزارش فدرال ریزرو گفت.

اما این گفته های اخیر ظهور coronavirus “می تواند منجر به اختلال در چین که بیش از نشت به بقیه اقتصاد جهانی است.”

رئیس بانک فدرال جروم پاول برنامه ریزی شده است برای ارائه گزارش و شهادت در کاپیتول هیل سه شنبه و چهارشنبه به عنوان بخشی از جلسات موظف توسط قانون است.

روز جمعه استخدام گزارش وزارت کار نشان داد کارفرمایان اضافه شده 211,000 شغل در ماه به طور متوسط بیش از نوامبر-به-ژانویه دوره از ماهانه متوسط 175,000 سال گذشته است. نرخ بیکاری علامت به 3.6 درصد در ماه گذشته و میانگین درآمد ساعتی رز 3.1% از یک سال پیش. سهم آمریکایی ها با یک کار و تعداد زیادی از مردم به دنبال کار هر دو رز در ماه گذشته.

در این گزارش به شرح زیر نظرسنجی های اخیر از فعالیت های کسب و کار نشان داد که همچنان قدرت در بخش خدمات همراه با یک جهش در تولید ماه گذشته پایان دادن به پنج ماه است که در آن فعالیت داشتند قرارداد.

Headwinds باقی می ماند برای فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده و خارج از کشور. بخش تولید ریخته است مشاغل در سه چهار ماه گذشته از جمله یک قطره از 12 ، 000 شغل در ماه ژانویه است. چالش های این بخش عبارتند از: Boeing Co. ‘s توقف تولید آن مشکل 737 MAX هواپیما.

در حالی که مقامات در حال برگزاری نرخ ثابت در حال حاضر آنها باید نشانه های آنها بیشتر خطرات ناشی از شگفتی است که می تواند بی درنگ آنها را به نرخ پایین تر نسبت به رفع آنها. Coronavirus و آمار به رشد در جهان و دومین اقتصاد است آخرین نمونه از چنین توسعه است.

“خیلی زود است که بگوییم چه کامل اقتصادی اثر وقوع خواهد شد” گفت: Randal Quarles, تغذیه نایب رئیس برای نظارت بانک در سخنان پنج شنبه در نیویورک است.

همانطور که انتظار می رود سالانه تجدید نظر به حقوق و دستمزد داده ها نشان داد کندتر از استخدام از ابتدا گزارش بسیار 2018 و اوایل 2019. اقتصاد اضافه شده 193,000 شغل در هر ماه در سال 2018 از اوایل ارقام که نشان داد 223,000 شغل در هر ماه. نتیجه این است که در حالی که استخدام کند در سال گذشته رکود نشده اند ممکن است به عنوان به عنوان تلفظ در اصل گزارش شده است.

بازارهای مالی بوده است جوشان ماه گذشته به دلیل تجارت بس بین ایالات متحده و چین و برق محکم جهانی تولید و فعالیت است. اما نگرانی در مورد چین شیوع کروناویروس پرسیده جهانی رشد نگرانی در هفته گذشته ارسال اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری عملکرد زیر 1.6% آن پایین ترین سطح از اکتبر.

با تورم برگزاری زیر تغذیه 2 درصد هدف مقامات عمدتا رد معکوس سال گذشته کاهش نرخ برای آینده قابل پیش بینی. آقای پاول گفت که او می خواهم برای دیدن مداوم و پایدار در افزایش تورم قبل از بلند کردن نرخ. فدرال رزرو کارکنان نمی بینی این اتفاق برای چندین سال.

بیشتر

  • استخدام تقویت بیشتر آمریکایی ها به دنبال کار
  • آمریکایی ها به پیوستن به نیروی کار در سابقه نرخ
  • شنیده ام در خیابان: داغ اما نه بیش از حد گرم, مشاغل, گزارش
  • مشاهده کامل وزارت کار گزارش
  • نگه دارید تا تاریخ با وال استریت ژورنال در زمان واقعی اقتصاد تقویم

نوشتن به نیک Timiraos در nick.timiraos@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو