تغذیه دقیقه نشان می دهد راحتی با اقتصاد نرخ موضع

رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: بانک مرکزی شد ‘دقت’ coronavirus.

عکس: استفانی رینولدز/CNP/زوما پرس

واشنگتن—مقامات فدرال رزرو نشان داد رشد خوش بینی در مورد اقتصاد ایالات متحده در ماه گذشته قبل از شیوع کروناویروس در چین شروع به ابر چشم انداز محکم تر رشد جهانی در سال 2020 است.

مسئولان بانک فدرال Jan. 28-29 نشست عمدتا “دیدم توزیع خطرات را به چشم انداز برای فعالیت های اقتصادی به عنوان مطلوب تر از در نشست قبلی اگر چه تعدادی از خطراتی باقی مانده برجسته” با توجه به دقیقه شنبه منتشر شد.

زودتر به حال آمریکا و چین یک قرارداد امضا شده است که کاسته تجارت تنش ها در ماه گذشته از شیوع کروناویروس در چین شعلهور شک و تردید در مورد اقتصاد جهانی چشم انداز در سال 2020 است.

دقیقه اشاره شده هشت بار به شیوع کروناویروس. مقامات توافق بالقوه برای اختلالات از ویروس “موجه نزدیک تماشا” دقیقه گفت.

فدرال رزرو کاهش نرخ بهره در سه جلسه متوالی در سال گذشته به یک محدوده بین 1.5% و 1.75% پس از قضاوت است که هر لرز به هزینه های کسب و کار معدن و تجارت از عدم تهدید به بدتر کندی رشد اقتصاد جهانی. مقامات برگزار نرخ ثابت در گذشته دو نشست در ماه دسامبر و ژانویه و نشان داد هیچ ضرورت به کاهش است.

تجارت قطعیت سال گذشته پیچیده تغذیه مقامات رویکرد به تعیین نرخ بهره به دلیل آنها سعی می کنید به پیش بینی محتمل ترین مسیر برای اقتصاد در حالی که به حداقل رساندن پتانسیل به اشتباهات است که هزینه تعمیر.

Coronavirus یکی دیگر از موبایل و کامپیوتر برای تغذیه به این دلیل که طیف وسیعی از نتایج بالقوه برای اقتصاد جهانی به نظر می رسد گسترده است. یک احتمال این است که متوسط شیوع آن مانند سارس در سال 2003 موجود است در عرض چند هفته و نه ترک یک اثر ماندگار جهانی سرمایه گذاری و صرف هزینه است.

اما این وضعیت می تواند بدتر اگر تلاش ها برای جلوگیری از شیوع تحمیل تلفات سنگین بر اقتصاد چین و جهانی زنجیره تامین در یک لحظه زمانی که دیگر اقتصادهای پیشرفته در آلمان و ژاپن و باید کاهش یابد.

رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: نمایندگان مجلس در هفته گذشته بانک مرکزی می خواهد برای دیدن شواهدی وجود دارد که اختلالات ناشی از چین در مقام دوم جهان اقتصاد مداوم و مواد برای اقتصاد ایالات متحده قبل از آن را در نظر برش نرخ بهره.

“وجود دارد هیچ راهی برای اعتماد به نفس در مورد هر کسی را ارزیابی و با وجود طیف وسیعی از ارزیابی” او گفت:.

چین به عنوان مرکز جهانی زنجیره تامین برای محصولات متعددی از جمله اتومبیل و کامپیوتر تراشه. پکن به اعمال قرنطينه است که idled, کارخانه, در حالی که سفر هوایی به این کشور محدود شده است.

سرمایه گذاران در نرخ بهره در آینده بازار به طور فزاینده ای انتظار می رود که فدرال ریزرو نرخ های پایین تر بعد از این سال. تغذیه مقامات گفته اند این است که بیش از حد به زودی تعیین می کند.

“اگر این وضعیت به طور قابل توجهی بدتر و ما شروع به دیدن تاثیر قابل توجهی بر اقتصاد ایالات متحده پس از آن ما می خواهم به فکر می کنم در مورد محل اقامت. اما من فکر نمی کنم ما در آن نقطه در حال حاضر گفت:” رئیس فدرال رزرو فیلادلفیا پاتریک Harker در طول یک تعدیل پرسش و پاسخ جلسه هفته گذشته است. “ما فقط نیاز به اجازه دهید این بازی است.”

دقیقه گفت: اکثر مقامات در ماه گذشته اعتماد به نفس بیشتری که با جامد رشد اقتصادی و ادامه داد: استخدام تورم خواهد به تدریج بازگشت به تغذیه را هدف 2% پس از بانک مرکزی ترجیح تورم سنج زد و نزدیک به 1.6 درصد در سال گذشته.

اما چند مقامات گفت: آنها کمتر اعتماد به نفس در این چشم انداز به دلیل تورم همواره به مبارزه طلبیده پیش بینی از بازگشت به 2 درصد.

به عنوان بخشی از یک yearlong نظر خود را در تورم هدف قرار دادن چارچوب مقامات مورد بحث پیشنهاد به اتخاذ یک تورم محدوده اطراف خود را هدف 2%. یکی از این نوع مورد بحث در ماه گذشته خواهد سیگنال تمایل به دنبال تورم در پایان بالاتر از این محدوده به گذشته نتواند زیر 2 درصد.

اما دقیقه گفت: اکثر مقامات ابراز نگرانی کرد که معرفی چنین طیف وسیعی پس از سال ها از زیر-هدف تورم می تواند تفسیر که تغذیه راحت بود با نرخ تورم در حال اجرا در زیر 2 درصد.

به طور جداگانه مدیر بانک فدرال باز-عملیات بازار مشخص شده یک پیشنهاد برای فاز از دو هفته وام حمایت از اوراق بهادار دولتی به نام توافق نامه خرید مجدد یا مخزن پس از مارس. که نقطه مقامات انتظار می رود فدرال رزرو خواهد شد به اندازه کافی بازسازی رزرو تعادل در سیستم بانکی به 1.5 تریلیون دلار.

یک شبه اعطای وام با نرخ مشخصی در اواسط ماه سپتامبر که منجر به فدرال رزرو نرخ بهره به طور خلاصه تجارت در خارج از آن محدوده هدف پس از ذخایر کاهش یافت و به زیر 1.4 تریلیون دلار. مقامات پس از آن اعلام کرد قصد دارد برای دوباره پر کردن ذخایر در سیستم بانکی با انجام مخزن وام و خرید اوراق خزانه.

در حال حاضر توجه متمرکز شده پیچ در پیچ پایین این برنامه ها به عنوان ذخایر افزایش پایان یک دوره از رشد ناگهانی در تغذیه ترازنامه. بانک فدرال بازار-مدیر عملیات نشان داد که بانک مرکزی می تواند سرعت آن را 60 میلیارد دلار در هر ماه با سرعت از خزانه لایحه خرید در سه ماهه دوم. دقیقه گفت: اکثر مسئولین فدرال ریزرو راحت شد با این پیشنهاد.

بیشتر در اقتصاد

  • فدرال ریزرو Kashkari انتظار دارد نرخ ثابت باقی می ماند فوریه 19 سال 2020
  • که شام روز ولنتاین بیشتر هزینه خواهد شد در این سال 14 فوریه سال 2020
  • ضریب اطمینان مصرف کننده صعود 14 فوریه سال 2020
  • فدرال ریزرو ویلیامز: 2019 کاهش نرخ چرخاند اقتصاد برای رشد فوریه 13 سال 2020

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im