تغذیه باعث می شود شرایط مطلوب تر برای خیابان اصلی برنامه اعطای وام

رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: حمایت از کسب و کارهای کوچک کمک خواهد کرد که ترویج گسترده مبتنی بر بازیابی.

عکس: اریک baradat/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فدرال رزرو گفت: آن را به شرایط مطلوب تر برای آن نخستین برنامه به گسترش وام به کوچک و متوسط کسب و کار در میان نگرانی عمومی است که در این رمان تلاش برای بلانت coronavirus محور شوک ممکن است تولید underwhelming نتایج.

فدرال رزرو کاهش حداقل مبلغ وام و, افزایش وام حداکثر حد خود را تحت خیابان اصلی برنامه اعطای وام. آن را نیز تمدید شرایط وام به پنج سال از چهار سال و اجازه می دهد کسب و کار به تاخیر پرداخت های اصلی برای اولین بار دو سال از وام به جای سال اول.

رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: این برنامه طراحی شده است برای کمک به شرکت های rehire کارگران به عنوان اقتصاد خروجی a deep freeze طراحی شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus. “من مطمئن هستم که این تغییرات ما در حال ساخت را بهبود توانایی خیابان اصلی برنامه اعطای وام برای حمایت از اشتغال در طول این دوره دشوار” او در بیانیه ای گفت.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر

ابتکار اعلام کرد در ماه مارس طراحی شده است برای پر کردن یک سوراخ در سمت چپ توسط دولت اقتصادی-بحران تلاش های امدادی و آن را در شکل دادن به یکی از thorniest چیزهایی که فدرال رزرو تا به حال انجام می شود. خطر آن می رود که در آن بانک مرکزی است و به ندرت جرأت و است که بسیاری از کسب و کار به دنبال کمک به ایجاد هر دو مالی و سیاسی سردرد.

چالش کلیدی برای تغذیه است که در حال حاضر تجدید نظر دو بار قبل از این برنامه راه اندازی شده است برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک زمین آزادسازی وام بدون اینکه شرایط خیلی دشوار است که شرکت ها یا بانک ها نمی شرکت کنند.

“آنها رو به جذاب و قابل قبول برای انواع شرکت ها و بازارهای جایی که آنها در حال تلاش برای به دست آوردن اعتبار” گفت: سابق بن برنانکی در مصاحبه اخیر است. “طراحی این چیز ساده ای نیست.”

$500 میلیارد وام تلاش نشده به طور رسمی افتتاح شد اما مقامات گفته اند که این امر شروع به پذیرش وام مرتب توسط بانک ها به زودی.

بر خلاف چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک بانک فدرال وام نمی تواند بخشیده شود. اما آخرین تغییرات طراحی شده برای ایجاد برنامه های جذاب برای طیف وسیع تری از شرکت ها و به طور بالقوه به بانک است که بانک فدرال خواهد شد و با تکیه بر تعهد و گسترش وام.

بانک می تواند پس از آن به فروش نزدیک به 95% از کسانی که دارایی به تغذیه آزادی بانکها ترازنامه تا بیشتر وام به وام گیرندگان دیگر.

قبل از روز دوشنبه تغییرات اعلام شد برخی از تحلیلگران هشدار داده بود بانک ها ممکن است تمایلی به شرکت در یک مجتمع جدید برنامه گسترده تر در میان مسائل مربوط به پهنای باند.

مربوط تصویری

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

“ما در حال شروع به گرفتن شک و تردید جدی در صحبت کردن به بانک های سراسر کشور, آیا فدرال رزرو می تواند فعال بانک ها در خیابان اصلی” گفت: جیم Vogel یک تحلیلگر در FHN مالی در یک مصاحبه در ماه گذشته. “این آغاز تا سپیده دم در بانک است که اعتبار خود را از کتاب هستند نه آنچه که آنها فکر می کردند که دو ماه پیش.”

در تنظیم برنامه فدرال رزرو و خزانه داری شده 75 میلیارد دلار پوشش اعتبار زیان مواجه شده اند دو متضاد انتقادات از مقامات منتخب کسب و کار و گروه ناظر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

اولین اردوگاه گفت: این قوانین بیش از حد سختگیرانه. بانک ها و برخی از لابی های صنعت هشدار داده اند که این برنامه به احتمال زیاد به underwhelm به دلیل یکی از اندازه متناسب با تمام رویکرد و درک بی میلی در بخشی از وزارت خزانه داری را به قبول ضرر و زیان بیشتر از بودجه اختصاص داده شده توسط کنگره برای تغذیه برنامه های وام دهی.

در همان زمان برخی از گروه های زیست محیطی را به شدت به انتقاد از تغذیه برای تلاش برای رسیدن به کسب و کار بیشتر است زیرا آنها نگران این اجازه خواهد داد که نفت و گاز شرکت های است که نمی تواند واجد شرایط برای حمایت از سایر وام امکانات برای جلوگیری از ورشکستگی.

در اواخر ماه مارس فدرال رزرو گفت: این امر گسترش برنامه اجازه می دهد تا بیشتر مدیون شرکت به شرکت اگر بانک ها نگه دارید به سهام 15 درصد در کسانی که وام است. بانک مرکزی در روز دوشنبه کاهش می یابد که نیاز به 5 درصد است.

در زیر آخرین شرایط بانک ها می توانند وام تا 35 میلیون دلار در وام های جدید و یا تشکیلات جدید بکار تجاری به 300 میلیون دلار در یک وام موجود اگر یک شرکت کل بدهی نسبت به آن 2019 درآمد است که در زیر برخی از آستانه. کسانی که حداکثر مقدار وام تا به حال شده است در $25 میلیون و 200 میلیون دلار به ترتیب در اواخر ماه آوریل است.

حداقل مبلغ وام کاهش خواهد یافت به $250,000 از $500,000 که برنامه را جذاب تر به شرکت های کوچکتر.

تغذیه مقامات گفته اند که آنها متعهد به خوب تنظیم برنامه ای برای رسیدن به کسب و کار بیشتر اما آنها نیز تلاش کرده اند به مجموعه انتظارات در اطراف آنچه در این برنامه می توانید و نمی تواند انجام دهد. “ما می تواند کمک بزرگی برای شرکت در حالی که برای, اما بیش از یک دوره طولانی تر از زمان ممکن است که بیشتر کمک مالی مورد نیاز است” گفت: آقای پاول در ماه گذشته.

خیابان اصلی برنامه باز است به شرکت به کارکنان 15000 یا کمتر از 5 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته است. بیش از 19,000 شرکت های ایالات متحده تا به حال بین 500 و کارکنان 15000 در سال 2017, و آنها شاغل در مجموع بین 30 میلیون و 40 میلیون آمریکایی با توجه به اداره آمار.

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>