تغذیه حفظ محرک تعهد به عنوان چشم انداز اقتصادی Dims

‘مسیر اقتصاد در حال رفتن به بستگی دارد به بسیار بالا تا چه حد در این دوره از ویروس در اقداماتی که ما را به نگه داشتن آن در بررسی’ تغذیه صندلی جروم پاول گفت: در یک مجازی کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

عکس: اریک baradat/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس فدرال جروم پاول گفت: اقتصاد ایالات متحده آمریکا چهره یک راه طولانی برای بازیابی است که نیاز به بیشتر های عمومی هوشیاری برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس و هزینه های بیشتر از کنگره و کاخ سفید است.

تغذیه مقامات نیست اعلام سیاست جدید در مراحل پایان خود را در دو روز چهارشنبه و تصریح کرد: خود را متعهد به حفظ اقدامات تهاجمی برای حمایت از اقتصاد است.

“مسیر اقتصاد در حال رفتن به بستگی دارد به بسیار بالا تا چه حد در این دوره از ویروس در اقداماتی که ما را به نگه داشتن آن در بررسی” آقای پاول گفت: در یک کنفرانس خبری. “ما نمی توانیم آن را می گویند به اندازه کافی.”

اقتصادی زمینه را تضعیف کرده است تا حدودی از آنجا که فدرال رزرو نرخ تعیین کمیته آخرین ملاقات هفت هفته پیش. پس تعجب آور پرتاب ریباند در اشتغال در ماه مه و ژوئن بسیاری از کشورها دیده می شود و افزایش عفونت های ویروسی منجر به تمدید محدودیت در برخی از فعالیت های تجاری و تقلیل مصرف کننده اعتماد به نفس است.

آقای پاول گفت: داده های مختلف منابع تغذیه مانیتور پیشنهاد استخدام و مصرف کننده صرف کند بود به تازگی.

او را تشویق بیشتری اتخاذ اقدامات لازم برای مهار این ویروس با ابراز مخالفت با این ایده از یک trade off بین ویروس سرکوب و از سرگیری فعالیت های تجاری.

“اجتماعی فاصله اقدامات و سریع بازگشایی اقتصاد در واقع با هم” آقای پاول گفت. “آنها در رقابت با یکدیگر است.”

تغذیه مقامات شده اند وزن چگونه به ارائه پشتیبانی بیشتر به economyafter به سرعت در حال حرکت در این بهار به کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر تا سطح شیب دار به خرید بدهی های دولت و به منظور ایجاد آرایه ای از اعطای وام اضطراری برنامه برای ایجاد ثبات مالی و اعتباری بازار.

اما آقای پاول پیشنهاد هزینه و مالیات گیری توسط کنگره و کاخ سفید در حال فوری تر در حال حاضر که بانک مرکزی دوخته کوتاه مدت نرخ دوخته نزدیک به صفر در حالی که در دراز مدت نرخ معلق در هوا در همه زمان پایین.

مربوط تصویری

اقتصاددانان به مدت طولانی استفاده از حروف الفبا مانند V و U برای توصیف اقتصادی بهبود. اما coronavirus رکود بسیار متفاوت از گذشته رکود که اقتصاددانان آینده با اشکال جدید برای توصیف پتانسیل بازیابی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

رهبران هر دو طرف شروع مذاکرات این هفته دور جدیدی از محرک های کلیدی مفاد 2.2 تریلیون دلار امداد لایحه در مارس مجموعه به پایان می رسد اما برخی از جمهوریخواهان هستند با احتیاط در مورد اضافی هزینه های دولت.

“سیاست های مالی می توانید آدرس چیزهایی که ما نمی تواند نشانی” گفت: آقای پاول یک جمهوری خواه بود که نام خود را به زمان پست توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اقدامات کنگره را تایید کرده است و تا کنون “واقعا کمک در حال حاضر,” او گفت:.

آقای پاول هشدار داد که حتی اگر بازگشایی اقتصاد بعد از این سال به خوبی می رود و میلیون ها نفر از مردم بازگشت به کار میلیون ها نفر از دیگران شاغل در صنایع که بستگی اجتماعات بزرگ و یا نزدیکی در داخل خانه می تواند از کار برای مدت زمان طولانی.

همه از این می تواند ایجاد چالش برای تغذیه است که تا کنون کمتر به تحریک اقتصاد از بعد از بحران مالی 2008 و از آنجا که سرمایه گذاران در حال حاضر انتظار می رود بانک مرکزی به نگه داشتن نرخ بهره بسیار کم برای سال.

“آنها در حال هل دادن در برابر محدودیت از راه های که در آن آنها می توانند ارائه محرک است که بازتابی از چگونه آنها کاملا مناسب انداخت سینک آشپزخانه در مشکل در ماه مارس گفت:” لوئیس الکساندر رئیس ایالات متحده اقتصاددان در Nomura Securities.

“آنها هرگز می خواهم به در یک محل گفت:” هیچ چیز وجود دارد بیشتر ما می توانید انجام دهید.’ که واقعا جای بد برای آنها بود گفت:” آقای الکساندر. “اما اگر شما در مواجهه با مجموعه ای از شرایط که در آن شما پاسخ داده است: “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم’ چگونه آن را قرار داده نشده شما در آن محل؟”

تغذیه مقامات صورت سه مربوط به مذاکرات بر سر نحوه ارائه محرک. اولین نگرانی توصیف چگونه آنها را نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر و خرید Treasurys و وام مسکن اوراق قرضه گاهی اوقات به نام رو به جلو هدایت کند. دوم مراکز اینکه متعهد به باز محرک برنامه با کسانی که خرید به عنوان مقامات را پس از بحران مالی 2008. سوم مستلزم انعقاد yearlong بررسی تغذیه طولانی-اجرای سیاست تنظیم استراتژی است.

آقای پاول روز چهارشنبه گفت مقامات تا به حال از سر گرفته بحث در آخرین مورد در دیدار این هفته که قرار دادن تا این مذاکرات به زودی. “است که اطلاع رسانی خواهد شد همه چیز ما رفتن به جلو,” او گفت:.

قبل از همه گیر, ضربه, مقامات نزدیک به توافق بر یک تغییر مهم به رسمی خود بیانیه ای از اجرای اهداف است. تغییر موثر خواهد رها فدرال ریزرو دیرین استراتژی همیشه افزایش نرخ قبل از emptively برای جلوگیری از تورم از افزایش بالای آن هدف 2%.

در عوض مقامات اجازه می دهد نرخ تورم به طور متوسط 2 ٪ در طول زمان. این به این معنی دوره تورم به زیر این سطح خواهد بود و به دنبال آن دوره که در آن آنها اجازه می دهد نرخ تورم به فراتر از آن. فدرال رزرو در حال حاضر نیست نگاهی به عملکرد گذشته تورم به حساب آورد.

“این یک تغییر قدرتمند” گفت: پریا Misra سر از نرخ بهره استراتژی TD اوراق بهادار.

فدرال رزرو شده است به دنبال وضوح بیشتر در مورد چشم انداز اقتصادی قبل از نورد دقیق تر راهنمایی. آقای پاول noncommittal در مورد زمان حرکت آن جمعه و پیشنهاد آنها ممکن است به دنبال نتیجه گیری از چارچوب نقد و بررسی.

مربوط به خواندن

  • سهام ایالات متحده نگه دارید و سود پس از نشست فدرال ریزرو
  • فدرال رزرو چشم انداز تبدیل Gloomier به عنوان Coronavirus گسترش می یابد (July 28)
  • تغذیه Deliberates چگونه و چه زمانی به رول کردن بیشتر حمایت اقتصادی (22 جولای)
  • فدرال رزرو در حال تغییر است آنچه در آن به معنی یک بانک مرکزی (27 آوریل)

“ما آماده برای انجام این کار زمانی که ما فکر می کنم آن را مناسب,” او گفت:. مقامات می خواهید به صبر کنید تا زمانی که “ما فکر می کنیم آن را کمک خواهد کرد.”

فدرال رزرو در حال حاضر ارائه یک اقدام رو به جلو هدایت با پیش بینی ماه گذشته نشان داد که اکثر مقامات نمی توانم پیش بینی بلند کردن نرخ برای سال—و سرمایه گذاران اوراق قرضه به نظر می رسد در همان صفحه در حال حاضر.

“ما بسیار دور از هر نوع اوقات تلخی در مورد سیاست تغذیه گفت: Jan Hatzius از گلدمن ساکس. “به همین دلیل به نظر می رسد آنها تصمیم گرفته اند به آن را کمی آهسته تر از آنها پیش بینی یک زن و شوهر از سال پیش است.”

استیون حمله رعد اسا تحقیقات شرکت TS Lombard در مقایسه با سیاست های فعلی محیط زیست به عنوان شبیه به رانندگی یک ماشین با پدال ترمز اما هیچ پدال گاز. “خاموش بودن ترمز نمی خواهید برای کمک به ماشین بروید. آنچه شما نیاز دارید این است که واقعی هزینه های دولت گفت:” آقای حمله رعد اسا. “همه تغذیه می توانید انجام دهید این است که از راه دریافت نظر از اینکه یک ترمز در رشد است.”

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de