تغذیه نگه می دارد و گزینه های باز بر عملکرد کلاه

سان فرانسیسکو رئیس فدرال مری دالی است که در میان کسانی که حاکی از اولویت قوی برای استفاده بیشتر آشنا استراتژی های قبل از توجه به منحنی عملکرد کنترل.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

فدرال رزرو بعید است که به کلاه کوتاه مدت خزانه داری بازده به عنوان بخشی از اولیه آن بسته محرک اقتصادی اقدامات به جای رزرو گزینه ای برای کلاه بازده بعد.

تغذیه مقامات در جریان شدند در ماه ژوئن نرخ-تنظیم ملاقات در استفاده از عملکرد کلاه در ژاپن و استرالیا در بانک مرکزی تجربه با عملکرد کلاه از سال 1942 تا سال 1951 با توجه به مصاحبه اخیر و مقامات اظهارات عمومی. فدرال رزرو قرار است به انتشار این دقیقه که نشست روز شنبه.

مقامات نمی رسید یک اجماع در مورد زمانی که و یا اینکه به کلاه بازده در کوتاه مدت Treasurys. برخی از مقامات از جمله تغذیه نایب رئیس ریچارد Clarida و فرماندار Lael Brainard اند approvingly اشاره به استراتژی به عنوان یک راه برای تقویت خود را به اصطلاح به جلو راهنمایی در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر و خرید اوراق بهادار خزانه داری برای تحریک اقتصاد.

تغذیه رهبران متمرکز برای شرکت در تصمیم گیری چگونه به جزئیات خود را به جلو هدايت و خرید اوراق قرضه طرح ستون های اصلی آینده خود را بسته محرک. آنها به احتمال زیاد به ادامه این بحث در جولای 28-29 نشست با چشم نسبت به اعلام برنامه های خود را به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر. مذاکرات مایع هستند به دلیل عدم قطعیت در اطراف مسیر ویروس و اقتصاد است.

عملکرد کلاه را تقویت کم رای دادن تعهد توسط متعهد به خرید اوراق بهادار خزانه داری در هر مقدار مورد نیاز برای میخکوب کردن محکم کردن برخی بازده در سطح پایین است. برای مثال اگر فدرال رزرو به این نتیجه رسیدند که اقتصاد نیاز خواهد بود نرخ بهره را نزدیک به صفر برای حداقل سه سال قبل از جلسه اهداف خود را به نگه داشتن نرخ تورم در حدود 2% و برای بازگشت بیکاری به آن prepandemic پایین آن می تواند به تقویت این تعهد توسط دربندی بازده در هر خزانه امنیتی که بالغ قبل از ژوئن 2023.

چشم انداز است که بانک مرکزی را کلاه بازده در دو یا سه سال وزارت خزانه داری اوراق بهادار دریافت کرده است سنگین توجه از سرمایه گذاران و تحلیلگران وال استریت در هفته های اخیر با چندین بانک ها انتظار دارند برخی از نوع عملکرد-کلاه استراتژی به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر.

چند مقامات بانک مرکزی نشان داده اند یک اولویت قوی نسبت به اولین اتو کردن از خود را به جلو هدایت و دارایی-خرید برنامه. فدرال رزرو بسیار آشنایی بیشتر با این ابزار و بسیاری از مقامات نیست و صرف زمان به همان اندازه گرفتن راحت با آنها چگونه خواهد با استفاده از عملکرد کلاه, گاهی اوقات به نام منحنی عملکرد کنترل.

“هدف قرار دادن به جلو هدایت و مقادیر در ترازنامه خواهد بود که سیاست های, من می خواهم به استفاده از قبل از ما رفتن به منحنی عملکرد کنترل” سان فرانسیسکو رئیس فدرال مری دالی سیتی به خبرنگاران گفت: در 15 ژوئن. اگر سرمایه گذاران هنوز هم رشد شک و تردید از برنامه های فدرال ریزرو را به نگه داشتن نرخ بهره و یا اگر بازده رز برای دیگر نامطلوب دلایل کلاه بعدها می تواند استفاده شود به عنوان “یاور کوچک,” او گفت:.

رئیس فدرال رزرو دالاس رابرت کاپلان و نیز اینکه در 15 ژوئن گفت که او نگران این استراتژی خواهد دخالت بیش از حد با چگونه بازارهای مالی قیمت دارایی است. “من نگران رفتن بیش از حد در نظر تحریف مکانیزم قیمت گذاری از خزانه منحنی,” او گفت:. “من نمی خواهد حکومت آن را, اما در حال حاضر خزانه بازده نسبتا خاموش است.”

کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار تکرار آن رزرو در سخنان چند روز بعد. “اگر ما بسیار قوی رو به جلو هدایت” فدرال رزرو می تواند نگه داشتن نرخ بهره و ثبات در سراسر منحنی عملکرد “بدون نیاز به رفتن به منحنی عملکرد کنترل,” او گفت: طی یک پرسش و پاسخ جلسه پخش آنلاین ژوئن 17. “من باز به استفاده از آن به عنوان یک تقویت به جلو هدایت, اما من می خواهم برای دیدن بیشتر مطالعه کنم.”

مقامات فکر نمی کنم کلاه مورد نیاز در حال حاضر به دلیل سرمایه گذاران انتظار نداریم که فدرال رزرو به بلند کوتاه مدت نرخ برای چندین سال. “این چیزی است که ما واقعا فقط آموزش خودمان را در این نقطه است. آن چیزی است که ما باید در همه تصمیم به انجام” رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: قانونگذاران ژوئن 17.

خانم مستار و رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد در میان کسانی که به گفته آنها می خواهند به درک بهتر چگونگی تغذیه خواهد به طور بالقوه خروج از چنین سیاست. فدرال رزرو آخرین استفاده عملکرد کلاه در طول و پس از جنگ جهانی دوم زمانی که بانک مرکزی مجبور به یک بن بست با رئیس جمهور ترومن برای پایان دادن به بدهی-خرید سیاست.

“خروج…بسیار مشکل بود و پس از آن نوع به پایان رسید در اشک” آقای بولارد گفت: در 23 ژوئن در مصاحبه با بلومبرگ تلویزیون. عملکرد-کلاه استراتژی در حال حاضر افزایش می دهد “سوالات بیش از پاسخ,” او گفت:.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>