تغذیه ساخته شده است که پیشرفت تنوع رهبری گزارش می گوید

در این گزارش ذکر شده عدم تنوع در هیئت مدیره از سان فرانسیسکو تغذیه led توسط Mary Daly.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

رهبری در فدرال رزرو در 12 منطقه ای بانک ها همچنان به رنج می برند از عدم نژادی و جنسیتی و اقتصادی تنوع یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه گفت:.

بانک فدرال کمبود تنوع در شبه خصوصی بانک های منطقه ای گسترش خود را از رئیس جمهور به هیئت مدیره که نقش نظارت بر آنها. مرکز محبوب دموکراسی را تغذیه کمپین گفت: در این گزارش که از 108 مدیران در حال حاضر در تغذیه تخته 77 درصد در حال بانکداران و یا از کسب و کار 72% سفید هستند و فقط کمتر از 60 درصد مرد هستند در یک سیستم که در آن از 10 به 12 منطقه ای رؤسای بانک های سفید و سه زن هستند.

“در حالی که برخی از فدرال رزرو بانک های منطقه ای ساخته اند که متوسط پیشرفت در جنسیتی و نژادی تنوع اعضای هیئت مدیره از کسب و کار و بخش بانکداری همچنان به تسلط بر موقعیت های رهبری” در این گزارش است.

مقاله مرتبط

  • بانک فدرال شیکاگو به پایان می رسد روابط با محقق که انتقاد Black Lives Matter

تغذیه یک چپ متمایل سازمان است که تحت فشار بانک مرکزی برای چندین سال برای تنوع بخشیدن به رهبری آن درجات و مقامات آن به بازی نزدیک تر با توجه به چه اقلیت و اقتصادی محروم می تواند کمک مرکزی-سیاست بانک را انتخاب کند.

این گزارش گفت: همیشه وجود خواهد داشت یک تنش در نحوه تغذیه ساختار یافته است چرا که در آن منطقه عملیات آینه چگونه از بانک های خصوصی در حال راه اندازی است. اما این گروه گفت: تغذیه “نشان دهنده و باید منافع عمومی گسترده برای اولین بار” و داشتن رهبران است که نشان دهنده گسترده تر منافع عمومی این است که یک گام به سمت جلسه این هدف است.

در حالی که تمرکز این گزارش بانک فدرال واشنگتن-بر اساس حکام خود را به طور کامل سفید است. از پنج نشسته فرمانداران از جمله رئیس جروم پاول, دو زن هستند. در تغذیه تاریخ وجود داشته است, سه, سیاه, فرمانداران.

در منطقه ای بانک فدرال آتلانتا رافائل Bostic تنها آفریقایی-آمریکایی و آفریقایی-آمریکایی برای همیشه نگه داشتن یک بانک منطقه ای رئیس جمهور نقش بانک مرکزی در قرن سابقه طولانی است.

در یک کنفرانس بانک فدرال دالاس در سال 2019: بانک فدرال ریچموند رئیس جمهور توماس Barkin (پوشیدن کراوات آبی), سان فرانسیسکو, رئیس فدرال مری دالی سیتی و آتلانتا رئیس فدرال رافائل Bostic و دالاس رئیس فدرال رابرت کاپلان.

عکس: ان saphir/ایسنا

بانک فدرال منطقه ای بانک ها تحت کنترل هیئت مدیره در واشنگتن است. اما خود انجمن محلی که در قرعه کشی عضویت از بخش خصوصی هستند و توسط قانون تقسیم بین کلاس ها از مدیران که تخصیص دادن اسلات برای بانکداران و کسب و کارهای محلی و منافع جامعه. این تخته توصیه رؤسای بانک مرکزی-بانک عملیات و رفتار رهبری جستجوهای زمانی که جای خالی مطرح می شود, اگر چه بانکداری-بخش مدیران دیگر درگیر در این فرایند است.

بانک منطقه ای رئیس جمهور سخن گفته اند مطلوب در مورد نقش خود تخته بازی. اما برخی از منتقدان سوال که آیا این اعضای هیئت مدیره به دست آوردن بیش از حد بینش سیاست بانک مرکزی مذاکرات. منطقه ای تغذیه تابلوهای باید در زمان ایجاد سردرد برای بانک مرکزی است. برای مثال در سپتامبر گذشته آن Pramaggiore سپس رئیس بانک فدرال شیکاگو هیئت مدیره پایین پا بعد از او کارفرما تحت تحقیقات فدرال.

تغذیه مقامات در سال های اخیر گرفته شده بسیار بیشتر توجه چگونه سیاست های خود را بر کسانی که اغلب مبارزه در اقتصاد و بانک مرکزی نیز صورت گرفته در رهبری تنوع بیشتر جدی است. سیاست گذاران باید اشاره کرد که بسیار قوی در بازار کار دیده می شود پیش از coronavirus همه گیر انجام داده بود بسیار برای کمک به اقلیت نرخ بیکاری پایین و نزدیک به گسترده تر خوانش. اما آنها همچنین اشاره کرد که ابزارهای موجود به بانک مرکزی آن را سخت برای تغذیه به هدف حمایت از محروم.

فدرال رزرو نیز به دنبال ترویج تنوع در میان مدیران در منطقه ای بانک فدرال. در این گزارش اشاره کرد که به اصطلاح کلاس C مدیران که در حال نصب بر روی منطقه ای تخته توسط فدرال رزرو در واشنگتن “را دیده اند بهبود معنی دار در تنوع در هفت سال گذشته.” فدرال رزرو به طور رسمی آهنگ پیشرفت آن در این تنوع ،

به عنوان کشور شده است roiled با تظاهرات خواستار عدالت نژادی در پی پلیس به کشتار سیاه آمریکایی, بانک مرکزی نیز وزن در, اذعان امریکا را کمبود.

“وقت آن است که برای ما به صورت جمعی در آغوش وعده فراگیر امریکا, یکی, که در آن هر کس می تواند شرکت به طور کامل” آقای Bostic گفت: در مقاله منتشر شده توسط بانک خود را. “تعهد به یک جامعه فراگیر نیز به معنی تعهد به فراگیر اقتصاد” نوشت و اضافه میکند: “این اقتصاد خواهد نشان دهنده ملامت سیستمیک نژاد پرستی و دیگر انحصاری سازه.”

مربوط تصویری

کشتن جورج فلوید در 25 مه موجب اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. وال استریت ژورنال را دارن Everson صحبت با متخصصان به بحث در مورد تجربیات خود و چه تغییرات آنها می خواهم برای دیدن. تصویر عکس: Adele مورگان

دالاس تغذیه رهبر رابرت کاپلان سابق گلدمن ساکس بالا, اجرایی, همچنین اشاره کرد در سال های اخیر دیدگاه معتقد است که نژادپرستی نظاممند شد موضوع توقف اقتصاد را از رسیدن به پتانسیل کامل آن است.

روز چهارشنبه بانک فدرال شیکاگو رهبر چارلز ایوانز گفت: “در بانک فدرال شیکاگو ما را ساخته اند تنوع و شمول یک اولویت در شرکت خود ما فرهنگ است.”

فدرال رزرو تا گزارش اشاره کرد که آقای ایوانز هیئت مدیره شد و متنوع ترین در میان منطقه ای بانک فدرال در حالی که هیئت مدیره از سان فرانسیسکو تغذیه led توسط Mary Daly بود حداقل.

در اوایل این هفته پیشین فدرال رزرو مینیاپولیس رهبر Narayana Kocherlakota نوشت که بر اساس که مجموعه سیاست در بانک مرکزی بانک مرکزی شد “بدون استثنا” به همان نژادپرستی نظاممند نگه می دارد که اقلیت ها از موقعیت های رهبری در اقتصاد گسترده تر.

نوشتن به Michael S. دربی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8