تغذیه برطرف ولز فارگو دارایی کلاه به قرض دادن به کسب و کارهای کوچک

Coronavirus مرتبط با احتیاط نشانه هایی بودند که بر روی صفحه نمایش در یک Wells Fargo شعبه در شهر نیویورک در مارس 14.

عکس: سیندی Ord/گتی ایماژ

فدرال رزرو به طور موقت لغو محدودیت های اعمال شده در ولز فارگو & Co.’s, رشد, اجازه می دهد که مشکل از بانک وام بیشتر طول coronavirus بحران و دادن یک شانس برای بهبود آن مخدوش شهرت.

این بانک وام ظرفیت محدود شده است و یک $1.95 تریلیون کلاه دارایی های اعمال شده توسط بانک فدرال آمریکا در سال 2018 است. این بانک در حال حاضر قادر به تجاوز است که به طور کلی محدود از طریق وام های آن باعث می شود از طریق دو دولت کوچک-کسب و کار برنامه های وام دهی بانک مرکزی گفت. درپوش را در محل باقی می ماند برای تمام انواع دیگر وام.

بانک مرکزی گفت: “به طور موقت و محدود تغییر محدودیت رشد در ولز فارگو به طوری که آن را می تواند ارائه پشتیبانی های اضافی برای کسب و کارهای کوچک.”

معافیت به حد درخواست برای وام های ساخته شده از طریق $350 میلیارد چک برنامه حفاظت و فدرال رزرو در خیابان اصلی برنامه اعطای وام که هنوز برای نورد می شود. هر گونه سود باید به خزانه و یا غیر انتفاعی با تمرکز بر کسب و کارهای کوچک.

این تغییر به مقدار یک تست زمان واقعی از اینکه ملت شماره 4 بانک ثابت انطباق شکست که منجر به کلاه بود که پس از اعمال این بانک داشت ایجاد شده شاید میلیون ها نفر از حساب های جعلی. در ماه اکتبر این بانک در آورده چارلز Scharf به عنوان مدیر ارشد اجرایی یک خارجی موظف به کمک به بانک حل و فصل برجسته مسائل قانونی.

چارلز Scharf در آورده بود به عنوان رئیس اجرایی در ماه اکتبر برای کمک به بانک حل و فصل مسائل قانونی.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

“فدرال رزرو اقدام نمی کند—و نباید—به هیچ وجه از بین بردن ما را از تعهدات ما” تحت بانک فدرال دارایی کلاه آقای Scharf در بیانیه ای گفت.

اما موقت کردند ممکن است کمک به آقای Scharf برای بازسازی بانک شهرت در میان قانونگذاران و سیاستمداران که به مدت طولانی گرفته شده از یک دیدگاه انتقادی از بانک با توجه به Jaret Seiberg, یک تحلیلگر سیاست در Cowen.

خانه خدمات مالی و رئیس کمیته ماکسین واترز (D. کالیفرنیا.) گفت: آقای Scharf ماه گذشته: “بانک شما به ارث برده است که در اصل یک یاغی سازمان است که باعث آسیب گسترده به میلیون ها نفر از مصرف کنندگان در سراسر کشور.”

هنوز هم برخی با انتقاد از تصمیم بانک فدرال. اوهایو ایالت Sherrod قهوه ای, نماینده دموکرات در کمیته امور بانکی سنا گفته است که “اگر چاه است واقعا متعهد به آن جوامع و مشتریان این بانک می تواند جای داده اند تا دیگر مخاطره آمیز خطوط از کسب و کار به منظور خدمت کسب و کارهای کوچک.”

در روزهای اخیر ولز فارگو شده است بیشتر آوازی در مورد بار دارایی کلاه در زمان بحران است. آن گفت: balance-sheet محدودیت مجبور به محدود کردن اعطای وام از طریق چک حفاظت از برنامه به 10 میلیارد دلار. از آن شده است اولویت وام به مشتریان کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی با کمتر از 50 کارمند.

کیم Gorton مدیر عامل شرکت Slade Gorton & Co., بوستون مبتنی بر غذاهای دریایی پردازنده و توزیع کننده گفت: او نبوده است قادر به پرداخت برنامه حفاظت از وام از طریق ولز فارگو با وجود تلاش های مکرر آغاز شد که در روز جمعه. بانک اولیه او قرض دهنده است.

یک Wells Fargo نماینده به او گفت: صبح روز دوشنبه که شرکت او نخواهد بود واجد شرایط به دلیل دارایی کلاه محدود بود این بانک توانایی برای رسیدگی به وام های, او گفت:.

Slade Gorton استخدام حدود 85 نفر از جمله حدود 25 که در کردند ، ولز فارگو بزرگ تجاری وام دهنده در 100 میلیارد دلار صنعت دریایی است که مبارزه در حال حاضر به عنوان رستوران ها تعطیل.

“این فقط من کمی شرکت گرفتن در این وضعیت قرار داده,” او گفت:. “آن هزاران نفر از شرکت های دیگر.”

مربوط تصویری

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

ولز فارگو گفت: در بعد از ظهر چهارشنبه که آن را گسترش معیارهای آن به قبول برنامه های کاربردی از کسانی که با برنامه های مورد نیاز و تا به حال یک حساب کسب و کار با بانک در فوریه. 15. در دو روز اول این برنامه بیش از 170,000 متقاضیان بالقوه ابراز علاقه این بانک گفت.

سهام این بانک افزایش حدود 5.2% جمعه با شکوه S&P 500 است 3.4% صعود.

نوشتن به بن ایسن در [email protected] و اندرو Ackerman در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>