تغذیه افشا بیشتر اوراق قرضه شرکت های بزرگ و ETF خرید

فدرال ریزرو خرید شامل حدود 14 میلیون دلار از اوراق قرضه صادر شده توسط والت دیزنی Co. بازدید کنندگان در مقابل والت دیزنی پارک در دریاچه Buena Vista, Fla., در روز پنج شنبه.

عکس: اوکتاویو جونز/گتی ایماژ

فدرال رزرو خریدم حدود 1.3 میلیارد دلار ارزش اسمی اوراق قرضه شرکت های بزرگ از ماه ژوئن 17-26 افزایش خرید خود را تحت یک ثبات بازار خرید برنامه به حدود 1.5 میلیارد دلار در آن زمان با توجه به افشاگریهای جمعه.

فدرال ریزرو خرید بسیار بزرگتر نوار از اوراق قرضه به عنوان بخشی از طرح خود برای ساخت یک نمونه کارها از حدود 794 شرکت هایی که آهنگ یک شاخص بازار گسترده. ارزش بازار اوراق قرضه شرکت های بزرگ تبادل وجوه معامله خریداری شده توسط بانک مرکزی به عنوان بخشی از برنامه نیز با افزایش حدود 1.2 میلیارد به 8 میلیارد دلار بیش از مدت مشابه.

مربوط تصویری

اقتصاددانان به مدت طولانی استفاده از حروف الفبا مانند V و U برای توصیف اقتصادی بهبود. اما coronavirus رکود بسیار متفاوت از گذشته رکود که اقتصاددانان آینده با اشکال جدید برای توصیف پتانسیل بازیابی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

مربوط به خواندن

  • تغذیه باز می شود برنامه اعطای وام برای صدور جدید از بدهی های شرکت های بزرگ (29 ژوئن)
  • تغذیه خواهد متراکم کردن نمونه کارها اوراق قرضه شرکتی با استفاده از شاخص رویکرد (15 ژوئن)
  • فدرال رزرو در حال تغییر است آنچه در آن به معنی یک بانک مرکزی (27 آوریل)

این خرید شامل حدود 25 میلیون دلار از اوراق قرضه صادر شده توسط Apple Inc. و General Electric Co. و حدود 14 میلیون والت دیزنی شرکت ، که نیست بخشی از دور اول. تعداد کل شرکت ها در این مجموعه افزایش یافته و به بیش از 300 در تاریخ 26 ژوئن از حدود 40 روز 16 ژوئن.

فدرال ریزرو خرید $7.9 میلیارد دلار از سهام ETF ممکن است بین 12 و 29 ژوئن منجر به کاغذ سود از طریق پنج شنبه $168 میلیون یا 2.1% خالص از کارگزاران هزینه ها با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل با استفاده از قیمت گذاری داده ها از شاخص S&P در بازار جهانی هوش.

بانک مرکزی خرید نیز شامل حدود 25 میلیون دلار از اوراق قرضه صادر شده توسط اپل. مردم منتظر در خارج از فروشگاه اپل در خیابان پنجم در نیویورک در ماه ژوئن.

عکس: ران اژدر/زوما پرس

فدرال رزرو نیز خرید بدهی برخی از شرکت های سرمایه گذاری که مدیریت بالا بزرگ بدهی های عملکرد بودجه. خرید در اواخر ماه ژوئن شامل مقادیر کمی از اوراق قرضه صادر شده توسط آپولو مدیریت منابع, Ares سرمایه Corp. و جغد راک سرمایه Corp.

سرعت خرید کاهش پیدا کرده است و اخیرا با توجه به جدا کردن براده توسط فدرال ریزرو است. تغییر در تغذیه منابع اعتباری شرکت امکانات رشد حدود 2.4 میلیارد دلار از 25 ژوئن تا جولای 8 در مقایسه با حدود 3.1 میلیارد دلار در دو هفته قبل با توجه به براده.

فدرال رزرو شروع به خرید اوراق قرضه ETFs در مارس و گسترش به فرد شرکت های بزرگ اوراق قرضه در ماه ژوئن به منظور بهبود دسترسی به سرمایه برای شرکت های ایالات متحده در طول coronavirus بیماری همه گیر. استراتژی کمک فوری یک رکورد افزایش شرکت های بزرگ بازار اوراق قرضه بلند کردن عملکرد سرمایه گذاری با درجه بالا-عملکرد صندوق اوراق قرضه با وجود افزایش در پیش فرض ها شرکت ها و ورشکستگی.

نوشتن به مت Wirz در [email protected] و تام در McGinty [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>