نیویورک-بر اساس شرکت دارای سابقه همکاری با دولت در لحظات بحران است.

عکس: لوکاس جکسون/ایسنا

بانک فدرال رزرو نیویورک در روز جمعه فاش جدید حمایت با هدف کاهش BlackRock , Inc.’s شانس بهره مندی ناعادلانه از قرارداد خود را به خرید اوراق قرضه از طرف دولت ایالات متحده.

در اوایل این هفته فدرال رزرو برداشت بلکراک بازارهای مالی بازوی مشورتی برای اجرای چندین باند-خرید برنامه به عنوان بخشی از گسترده مداخلات برای آرام کردن بازارهای roiled توسط coronavirus بیماری همه گیر. قیمومیت برجسته بلکراک را نفوذ در واشنگتن و تاریخچه آن کار با دولت در لحظات بحران بلکه قرار داده و موشکافی در مورد اینکه آیا این شرکت می ایستد به سود بی سابقه ای از تنش در بازار آمریکا.

یکی از برنامه های بلکراک وظیفه بود با درگیر در حال اجرا یک خودرو برای خرید در حال حاضر صادر سرمایه گذاری-اوراق قرضه درجه. BlackRock نیز قادر به خرید و سرمایه گذاری در ایالات متحده درجه اوراق قرضه ارز داد و ستد وجوه از جمله ETFs خود را دارد.

آرایش برخی از انتقادات مطرح شده از رقبا و تحلیلگران صنعت است که این امر قرار داده BlackRock, بزرگترین ارائه دهنده پیوند ETFs در یک مزیت است.

با توجه به افشای اولیه شرایط بلکراک نمی خواهد مسئول مدیریت دارایی هزینه در هر معامله تبادل وجوه در پرتفوی آن اجرا می شود از طرف تغذیه می کند. این شرکت نیز اعتباری زمینه ای هزینه و درآمد این شرکت را بدست آورده و در هر بلکراک ETFs در بازگشت به تغذیه.

“بلکراک را درمان بلکراک حمایت ETFs در همان جای پای خنثی به عنوان شخص ثالث ETFs” با توجه به اولیه شرایط توافقنامه برای آن برنامه است. فدرال رزرو نیز گفت: این امر توسعه دستورالعمل های روشن در کنار بلکراک در سرمایه گذاری ترکیبی از این برنامه است.

اگر بلکراک ETFs حساب برای یک تکه بزرگتر از نمونه کارها منابع از بلکراک غلظت در گسترده تر پیوند ETF در بازار, فدرال رزرو را بررسی نمونه کارها.

فدرال رزرو همچنین فاش کرد هزینه های مختلف یک دستور است که در آن بلکراک خواهد خرید آژانس تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار تضمین شده توسط آپارتمان-رهن خانه از طرف نیویورک فدرال رزرو. بانک فدرال تعیین خواهد کرد که اوراق بهادار تضمین شده توسط Fannie Mae, فردی مک و Ginnie مای مناسب برای خرید.

BlackRock است انتظار می رود به پرداخت 2 $برای هر $10,000 در اولین 20 میلیارد دلار در دارایی های نزدیک به 4 میلیون دلار و در مجموع با توجه به نهایی کپی از قرارداد سرمایه گذاری است که به تشریح سالانه هزینه. در آینده 30 میلیارد دلار در دارایی های آن را دریافت $1.25 برای هر 10 ، 000 دلار یا به $3.75 میلیون. و این شرکت نمی خواهد دریافت هر گونه هزینه اضافی دارایی.

زمانی که فدرال رزرو برداشت بلکراک در آخرین بحران مالی برای نظارت بر دارایی های یک بار متعلق به استرنز Cos. و American International Group , Inc. پس از دو موسسات مالی سقوط آن را متهم به عدم شفاف بودن و داشتن بیش از حد-دنج رابطه با وال استریت.

بعد از درس از آخرین بحران مالی این سازمان در تلاش است تا به ارائه مطلب افشای این زمان گفت: افراد آشنا با این موضوع.

از آن پس بلکراک شاهد رشد انفجاری در پشت وجوه که تجارت در مبادلات و آینه بازار. شرکت چالش این است که چگونه برای حفظ اعتماد عمومی و مدیریت ناخواسته اثرات موج دار شدن از رسیدن به آن در سراسر سیستم مالی به عنوان آن را همچنان به رشد.

نوشتن به سحر Lim در dawn.lim@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de