رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: وجود نگرانی های حریم خصوصی در مورد یک ارز دیجیتال ارائه شده توسط بانک مرکزی است.

عکس: Jacquelyn مارتین/آسوشیتد پرس

در حالی که آن را نمی ممکن است آن را به پایان رسید coronavirus اقتصادی و پشتیبانی بسته در حال حاضر در حال وزن در کنگره وجود دارد که با فشار برخی از قانونگذاران به فدرال رزرو یک ابزار جدید برخی معتقدند اساسا می تواند تغییر شکل چگونه آن را انجام سیاست های پولی.

در موضوع اصطلاح دیجیتال دلار و حساب است که آنها را نگه دارید. جداگانه مجلس نمایندگان و سنا لوایح پیشنهاد ایجاد این دو چیز به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای کاهش شوک اقتصادی shutdown مربوط به محدود کردن گسترش coronavirus.

این تغذیه “دیجیتال دلار” حساب می توان به عنوان یک راه را به سرعت پرداخت به خانواده هایی که نیاز به پشتیبانی. همانطور که همه چیز در حال حاضر دولت ایالات متحده فاقد زیرساخت برای متفرق کردن پرداخت ها به طور گسترده و با توجه به ماهیت بحران کنونی سریع عمل بسیار مهم است.

بانک مرکزی در حال حاضر گرفته شده اقدام جسورانه به پشتیبانی سیستم مالی از جمله کاهش کوتاه مدت نرخ نزدیک به صفر است اما تقریبا تمام آن اعمال شده است با هدف در بانک ها و شرکت ها. خانواده ها هنوز برای دریافت هر گونه معنی دار پشتیبانی می کند.

در دیگر اجرا تغذیه حساب همچنین می تواند کمک به ایجاد سیاست های پولی قدرتمند تر و کمک به دور زدن آن بی ثبات سیستم مالی و سر راست به خیابان اصلی. به جای تغذیه اقدام به تاثیر از نرخ بازار است که می تواند مملو روند آن می تواند بهره بلبرینگ حساب به طور مستقیم به مردم است. سپس با تغییر نرخ در آن سطح و یا حتی مستقیم تا با اضافه کردن تغذیه-ایجاد پول به حساب آن می تواند تاثیر اقتصادی تصمیم گیری در سطح خانواده.

تغذیه حساب “خواهد بود بسیار قابل توجهی بهبود” در گرفتن پول به سرعت به کسانی که بیشترین نیاز به آن گفت: اندرو لوین استاد اقتصاد در کالج دارتموث که به نام و برای تغذیه به راه اندازی یک ارز دیجیتال.

پروفسور لوین می گوید که در شرایط کنونی مهم نیست که اگر این تغذیه حساب کردم محرک بودجه از وزارت خزانه داری و یا از طریق چاپ پول به طور مستقیم در تغذیه. مسئله اصلی این است که فقط برای گرفتن پول از درب به سرعت در یک حرکت سریع بحران, او گفت:.

حتی اگر تغذیه دیجیتال حساب نیست و در محل برای مقابله با بحران کنونی آنها می تواند ساخت کیت ابزار برای مقابله با آینده استرس حامیان می گویند.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

جولیا Coronado از MacroPolicy دیدگاه LLC همراه با سیمون پاتر که مدیر سابق نیویورک فدرال رزرو بازارهای میز نوشت: در آینده مقاله در مورد مزایای بانک مرکزی با داشتن دیجیتال حساب در دسترس و روزمره مردم است. “افزایش تقاضای مصرف کننده به طور مستقیم به احتمال زیاد موثر تر و بهتر توزیعی مفاهیم از رویکرد فعلی افزایش قیمت دارایی ها” از طریق خرید دارایی و “می توان آن را اجرا سریع تر از اختیاری محرک های مالی” آنها نوشت.

بحث بر رسمی تغذیه دلار مجزا اما معادل آن به دلار است که در حال حاضر وجود دارد شده است و دم برای چند سال تا حدودی در واکنش به خصوصی در سیستم های مانند بیت کوین. به حدی تغذیه دیجیتال دلار هستند به همان اندازه در مورد سیستم پرداخت زیرساخت چون اکثر دلار در حال حاضر الکترونیکی.

اگر قانون را ایجاد رسمی تغذیه دیجیتال, پول, بانک مرکزی خواهد چیزی از آن به دنبال فعال حتی به عنوان دیگر بانک های مرکزی در حال تلاش کردن خود سیستم های دیجیتال. در ماه فوریه رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت که وجود دارد نگرانی های حریم خصوصی در سراسر یک ارز دیجیتال ارائه شده توسط بانک مرکزی و این که آمریکایی ها هنوز هم باید یک اولویت قوی برای پول نقد.

نوشتن به Michael S. دربی در michael.derby@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im