تغذیه بحث که آیا برای تقویت کم رای دادن تعهد با عملکرد کلاه

تغذیه مقامات به احتمال زیاد به بحث چگونه به روشن کردن دارایی های خود را و خرید برنامه های خود را در نشست این هفته است.

عکس: کوین لمرقو/ایسنا

برای تحریک اقتصاد در دهه گذشته با نرخ بهره دوخته نزدیک به صفر فدرال رزرو وعده های ساخته شده در مورد چه مدت آنها را پایین باقی می ماند.

در حال حاضر تغذیه مقامات تفکر سخت در مورد یک ابزار جدید است که تقویت چنین وعده با ارتکاب به خرید اوراق بهادار خزانه داری در هر مقدار مورد نیاز برای میخکوب کردن محکم کردن برخی بازده در سطح پایین است.

تغذیه مقامات نیست آماده به اعلام هر گونه تصمیم گیری در اصطلاح عملکرد کلاه هنگامی که خود را در دو بعد سیاست جلسه نتیجه چهار شنبه.

با نرخ نزدیک به صفر و بعید است به کاهش دو سیاست دیگر سوال باید حل اول: چگونه خود را مدیریت سرعت باند خرید و نحوه برقراری ارتباط طولانی خود-اجرای نیت با استفاده از به اصطلاح رو به جلو هدایت کند.

تغذیه مقامات بر این باورند هدایت رو به جلو کمک می کند تا تحریک تقاضا پس از سیاست های خود را با نرخ نزدیک به صفر به دلیل آن مجموعه انتظارات عمومی در مورد سیاست های آینده که تحت تاثیر نرخ تعیین شده توسط بازار است.

چگونه آنها تنظیم این دو ابزار می تواند تعیین اینکه آیا و چگونه آنها کلاه بازده که تابع به عنوان ترکیبی از هر دو. فدرال رزرو نشده پوش بازده اوراق بهادار خزانه داری پس از سال 1951 زمانی که آن برچیده یک محرک اقتصادی طرح مورد استفاده در طول جنگ جهانی دوم است.

تغذیه مقامات نزدیک به تحصیل تجربه استرالیا در بانک مرکزی که در ماه مارس در تنظیم یک هدف 0.25% برای این کشور در سه سال دولت-بازده اوراق قرضه و که تا کنون موفق به نگه داشتن آن وجود دارد و بدون دارایی قابل توجهی خرید.

برای ایالات متحده کلاه کار ممکن است شبیه به این: اگر فدرال رزرو به این نتیجه آن است که به احتمال زیاد به نگه داشتن نرخ بهره را نزدیک به صفر برای حداقل سه سال از آن می تواند به تقویت این تعهد توسط دربندی بازده در هر خزانه امنیتی که بالغ قبل از ژوئن 2023.

در حالی که برخی از مقامات فکر نمی کنم کلاه مورد نیاز در حال حاضر به دلیل سرمایه گذاران انتظار نداریم که فدرال رزرو به بلند کوتاه مدت نرخ برای چندین سال کلاه می تواند محدود کردن هر گونه ناخواسته پرش در خزانه بازده با توجه به عنوان مثال برای یک آینده موجی از دولت بدهی صدور به سرمایه گذاری ویروس مربوط به اقتصادی امداد.

تقویت کننده رو به جلو هدایت با کلاه نیز می تواند فشار برابر فشار قوی به افزایش نرخ که مقامات مواجه دهه گذشته در میان ترس از تورم ترقی است که هرگز محقق گفت: تغذیه فرماندار Lael Brainard در یک سخنرانی در پاییز گذشته.

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

برای اولین بار مقامات را به طراحی خود را به جلو هدایت و در نظر گرفتن دارایی های خود را-خرید اهداف است. به جلو هدایت می آید در دو طعم: یک روابط تغییرات در نرخ به جلسه خاص اقتصادی آستانه, در حالی که لینک های دیگر آنها را به برخی از تقویم تاریخ در آینده است. در مورد اول مثلا تغذیه می گویند آن را نمی خواهد به افزایش نرخ بهره تا زمانی که تورم به سطح 2 درصد و نرخ بیکاری و افزایش 5 درصد است. در حالت دوم می گویند آن را به نگه داشتن نرخ ثابت برای حداقل دو سال.

بستن راهنمایی های اقتصادی آستانه ممکن است بهتر رسیدگی به عدم قطعیت در اطراف چشم انداز در حالی که تقویم بر اساس راهنمایی های بیشتر را فراهم می کند یقین به سرمایه گذاران و می تواند بیشتر موثر در نگه داشتن نرخ بهره در زمانی که داده ها به نوبه خود در اطراف قاطعانه گفت: Roberto Perli سابق بانک فدرال اقتصاددان است که در حال حاضر در بنای ماکرو.

عملکرد کلاه می تواند یک مکمل طبیعی به تقویم مبتنی بر هدایت اما می تواند سختتر برای برقراری ارتباط اگر زوج با نتیجه مبتنی بر هدایت است.

دربندی بازده را به ارمغان می آورد خطرات. چرا که سرمایه گذاران در حال حاضر انتظار می رود نرخ به پایین ماندن این ابزار ممکن است ارائه مقدار محرک مگر اینکه فدرال رزرو آماده شد به هدف دیگر-مورخ Treasurys. قبل از موعد مقرر پایان دادن به کلاه یا به دلیل تورم و یا مالی-ثبات نگرانی صدمه تغذیه اعتبار و می تواند منجر به یک افزایش در نرخ. تنظیم کلاه در یک سطح سرمایه گذاران بر این باورند بیش از حد کم می تواند نیروی فدرال رزرو به خرید حجم انبوهی از اوراق بهادار به دفاع از خود میخکوب کردن محکم کردن.

“این آسان رفتن, اما ما واقعا نمی دانند که چگونه خروج است که در واقع رفتن به محل کار” گفت: ویلیام دادلی بود که رئيس جمهور از فدرال نیویورک از سال 2009 تا 2018.

در این هفته جلسه مسئولین فدرال ریزرو به احتمال زیاد به بحث چگونه به روشن کردن دارایی های خود را-خرید برنامه. فدرال رزرو خاموش مالی و وحشت در اواسط ماه مارس با خرید مقادیر عظیمی از Treasurys و وام مسکن اوراق قرضه پس از سرمایه گذاران ریخته طولانی-مورخ اوراق بهادار در یک پرواز به صورت نقدی. فدرال رزرو شده است و به تدریج کاهش خرید در هر هفته.

مقامات گفته اند که خریدهای خود را در مجموع به بیش از 2.2 تریلیون دلار از اواسط ماه مارس طراحی شده برای بازگرداندن نظم بازار تابع. این منطق متفاوت از خود را قبل از باز گرد از خرید دارایی به نام کاهش کمی یا QE انجام شده بین سالهای 2012 و 2014 که طراحی شده است برای تحریک استخدام و سرمایه گذاری بود و بیشتر متمرکز در دیگر مورخ اوراق بهادار از زمان خرید شده اند.

در نهایت مقامات در صورت سوال در مورد زمانی که به رول کردن هر گونه تغییر در سیاست. رکود به طور معمول شده است ناشی از افزایش شدید قیمت نفت و یا اقتصادی و عدم تعادل مالی است که باعث یک افزایش ناگهانی در نرخ بهره. فدرال رزرو کاهش نرخ بهره برای تحریک رشد در طول و پس از یک رکود.

فعلی رکود متفاوت است. اقتصاد رو به یک جریان نقدی مشکل نه فقط رها کردن در تقاضا و پتانسیل موج ورشکستگی شدند. به دلیل آن ممکن است زمان را با خیال راحت به بازگرداندن فعالیت های اقتصادی با توجه به این خطر عفونت چه ails اقتصاد را نمی تواند حل و صرفا با تقویت تقاضا است.

اقتصاددانان هشدار داده اند که در حالی که بازارهای مالی هستند و عملکرد بهتر در میان اخیر فدرال رزرو اقدامات بلند کردن اجسام از مستند سفارشات می تواند نشان دهد بیشتر آسیب های اقتصادی از انتظار است.

تحلیلگران در بانک مرکزی آمریکا فکر می کنم فدرال رزرو را پیاده سازی رو به جلو هدایت و عملکرد کلاه در ماه سپتامبر “یک بار جستن از بازگشایی عبور می کند و معلوم می شود که بهبودی طولانی خواهد شد و چالش برانگیز گفت:” علامت گذاری خانه کوچک, بانک از نرخ بهره استراتژی است.

کاهش تورم به آن معنا است که نرخ بهره کوتاه مدت تنظیم برای تورم می تواند به افزایش نما یک چالش برای تغذیه سیاست گذاران به عنوان آنها به دنبال ارائه محرک در ماه های آینده.

با سقوط آقای کابین انتظار تورم خواهد شد در حال اجرا بسیار پایین است و تغذیه می خواهند به فشار انتظارات از آینده تورم بالاتر با ارسال یک سیگنال قوی است که نرخ برگزار خواهد شد نزدیک به صفر تا 2023 اگر نه دیگر.

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>