تغذیه مورد بحث به ارائه گزینه های بیشتر اقتصادی حمایت

رئیس بانک فدرال جروم پاول شهادت در کنگره در روز سه شنبه پشت عطسه کردن گارد. او خطاب به اعضای کمیته مجلس در مورد وزارت خزانه داری و فدرال رزرو همه گیر پاسخ.

عکس: لایحه O’leary/مطبوعات استخر

مسئولین فدرال ریزرو در ماه گذشته بررسی نحوه طراحی و پشتیبانی بیشتر برای یک اقتصاد در وضعیتی وخیم از coronavirus همه گیر در حالی که ابراز نگرانی از خطرات ناشی از شیوع ویروس های اضافی را.

بانک مرکزی در روز چهارشنبه منتشر دقیقه از آن در ژوئن 9-10 جلسه که در آن مقامات نشانه آنها انتظار می رود به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر حداقل از طریق 2022. آنها کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر در ماه مارس و به شدت گسترش دارایی های خود را و نمونه کارها برای ایجاد ثبات در بدهی های دولت و دیگر وام بازار.

مقامات در هیچ عجله به حذف آن پشتیبانی می کند. دقیقه نشان داد که پیشرفت های ساخته شده در ماه گذشته به سمت اجماع بر روی یک استراتژی برای هدایت قرض گرفتن هزینه های پایین تر توسط هجی کردن جزئیات بیشتر در چه مدت آنها قصد دارند در نرخ پایین. در مقابل, دقیقه نشان داد مقامات جایی نزدیک به توافق بر یک برنامه به طور بالقوه مکمل ابزار به تقویت است که هدایت با ارتکاب به کلاه خزانه بازده با نامحدود خرید در کوتاه یا میان مدت اوراق بهادار دولتی.

رئیس بانک فدرال جروم پاول باز نشست با اذعان ملی تظاهرات برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید. او اشاره کرد که “فوق العاده و عمیقا نگران رویدادهای” از دو هفته قبل که در آن “بی عدالتی و تعصب و بی عاطفه بی توجهی به زندگی تا به حال منجر به ناآرامی های اجتماعی و حس ناامیدی” دقیقه گفت.

آقای پاول گفت که همکارانش او برنامه ریزی شده برای باز کردن خود را در کنفرانس خبری پس از دیدار امروز خود با یک پیام به تاکید مجدد بانک مرکزی “تعهد راسخ” به نفی نژادپرستی و ترویج مشارکت کامل همه اعضای جامعه در اقتصاد است.

به طور جداگانه تغذیه مقامات نگران در این نشست که زودتر از موعد از سرگیری برخی از فعالیت های تجاری مناسب و بدون بهداشت عمومی پادمان یا داوطلبانه اجتماعی فاصله می تواند صدمه دیده است اقتصاد در ماه های آینده با گسترش گسترش ویروس.

مقامات دیدم “یک معامله بزرگ از عدم قطعیت” در مورد اینکه آیا امن بازگشایی می تواند به دست آورد, دقیقه گفت. آنها “ابراز نگرانی در مورد احتمال این که اوایل بازگشایی خواهد منجر به افزایش قابل توجهی از عفونت.”

مربوط تصویری

در سال های اخیر مدیران خرید شاخص تبدیل شده اند شاخص های مهم که در آن اقتصاد جهانی ممکن است عنوان شود. اما در زمان کاهش سرعت که در آن کسب و کارهای کوچک بودند و برخی از سخت ترین آمار شاخص مدیران خرید بخش اعداد ممکن است گفتن داستان کامل. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. عکس: گتی ایماژ

در هر صورت مقامات معتقد بودند “بسیار تطبیقی سیاست های پولی و پایدار حمایت از سیاست های مالی” مورد نیاز خواهد بود برای اطمینان از دوام بازیابی در شغل.

در حالی که کارفرمایان گزارش تعجب آور 2.5 میلیون افزایش اشتغال در ماه مه تغذیه مقامات به نظر نمی رسد به خصوص علاقه در مورد وانت در استخدام و یا صرف از آنجا که حدود 20 میلیون کمتر از نفر شاغل در مقایسه با ماه فوریه و به دلیل دشواری تعیین میزان که موقت فدرال امداد اقدامات مانند افزایش مزایای بیکاری حمایت کرده بود درآمد.

مقامات ادامه مذاکرات بیش از, بهترین راه برای ارائه بیشتر محرک برای اقتصاد در حال حاضر که نرخ بهره قطع شده است نزدیک به صفر است. دقیقه نشان داد کسانی که بحث شد به احتمال زیاد به ادامه بدون هر شرکت رزولوشن در ملاقات بعدی خود را برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 28-29 راه اندازی ممکن است قطعنامه و اعلام در زیر خود جمع آوری در سپتامبر.

مقامات بررسی نحوه بیشتری را صریح و روشن خود را به اصطلاح به جلو راهنمایی برای مسیر معیار فدرال-نرخ وجوه و اوراق قرضه خود را خرید. دقیقه نشان داد پشتیبانی گسترده برای یک استراتژی برای وضعیت حذف محرک در اقتصاد جلسه خاصی آستانه ویژه مرتبط با نرخ تورم نتایج.

چند مقامات پشتیبانی یک استراتژی است که در آن فدرال رزرو به طور موقت اجازه می دهد تورم به اجرا نسبتا بالای آن هدف 2% را برای قبل از تورم و کمبود هنگامی که اقتصاد از بهبود از بیماری همه گیر. مقامات فکر این رویکرد را به طور بالقوه جلوگیری از “خروج زودهنگام” از بانک فدرال محرک دقیقه گفت.

این استراتژی خواهد بود خروج قابل توجهی از تمرین تغذیه استفاده کرده است بیش از 30 سال گذشته به قبل از emptively افزایش نرخ بهره به سر کردن فشارهای ناشی از تورم.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما را به نشست فدرال ریزرو دقیقه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

تغذیه اقتصاددانان جریان سیاست گذاران در ماه گذشته در استراتژی های مختلف برای کلاه بازده در اوراق بهادار خزانه داری ارتکاب به خرید هر مقدار مورد نیاز برای حفظ عملکرد در سطوح خاص. این ابزار دارای برخی از درخواست تجدید نظر به دلیل آن می تواند تقویت مقامات نیت به نگه داشتن نرخ بهره پایین و اگر سرمایه گذاران بر این باورند کسانی که تعهدات معتبر آن می تواند همان مقدار از محرک بدون نیاز به عنوان بسیاری از فدرال رزرو خرید اوراق قرضه.

هنوز چند دقیقه نشان داد متهمان در مراحل اولیه بررسی طرح چنین با ابراز شک و تردید. “تقریبا تمام شرکت کنندگان نشان داد که آنها تا به حال بسیاری از سوالات در مورد هزینه ها و مزایای چنین رویکردی” دقیقه گفت.

چند مقامات فکر می کردم که تا زمانی که فدرال ریزرو راهنمایی برای نگه داشتن نرخ بهره برای یک مدت طولانی معتبر بود ، هزینه عملکرد کلاه ممکن است ارزش فرض مزایای.

برخی از دیدم این ابزار به عنوان کمتر سازگار با آستانه-بر اساس هدایت مقامات ترجیح داده است. دیگران نگران چنین سیاست هایی می تواند منجر به تغذیه به از دست دادن کنترل ترازنامه یا تسلیم شدن استقلال خود را به مدیریت سیاست به مقامات مالی در وزارت خزانه داری.

تحقیقات اقتصادی ارائه شده در این نشست پیشنهاد کرد که با نرخ صفر در استفاده از هدایت رو به جلو و خرید دارایی ها می تواند نیاز تغذیه به ارائه محرک برای “سال های بسیاری برای تسریع طور معنی داری بهبود از زمان رکود شدید.”

کارکنان مطبوعاتی هشدار داد که این سیاست ها نمی تواند به عنوان موثر اگر آنها نبودند به خوبی درک عمومی است. “متناوبا سریع و پرقدرت سیاست اقدامات توسط کمیته ممکن است کمک به تمرکز عمومی انتظارات در اطراف نتایج بهتر و یا کاهش ریسک از بدترین سناریو” در دقیقه گفت.

بیشتر در اقتصاد

  • وزارت خزانه داری ایالات متحده به وام 700 میلیون دلار به شرکت حمل و نقل YRC 1 جولای سال 2020
  • فدرال ریزرو دالی: اگر Coronavirus موجود اقتصاد می تواند به سرعت بهبود می یابند 1 جولای سال 2020
  • فدرال ریزرو $600 میلیارد خیابان اصلی برنامه اعطای وام می بیند ولرم علاقه 1 جولای سال 2020
  • Mnuchin Powell تعهد اضافی کمک به جلوگیری از آسیب پایدار به اقتصاد 30 ژوئن 2020

فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش میدهد که رشد اقتصادی ضعیف است برای تشویق کسب و کار و خانواده به سرمایه گذاری یا صرف. در سال های پس از بحران مالی 2008 و با کوتاه مدت نرخ دوخته نزدیک به صفر فدرال ریزرو ابزارهای دیگر مشغول به کار در درجه اول با رانندگی طولانی مدت و نرخ آن ساخته شده آن را آسان تر برای خانواده ها به پرداخت بدهی و تشویق استقراض جدید و ریسک کردن.

چند مسئولین فدرال ریزرو در ماه گذشته ابراز نگرانی کرد که کسانی که خرید اوراق قرضه ابزار ممکن است کمتر قدرتمند در حال حاضر به دلیل بلند مدت نرخ بهره کاهش یافته است در سراسر جهان ترک اتاق کمتر به تاثیر رفتار سرمایه گذار با فشار دادن بازده اوراق قرضه پایین تر است.

این مقامات هنوز در فکر خرید اوراق قرضه می تواند حمایت از اقتصاد, اما, جبران بالقوه را افزایش می دهد در بلند مدت نرخ بهره و یا با تقویت فدرال رزرو را به جلو هدایت کند.

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net