تغذیه کاهش نرخ بهره توسط نیم درصد

فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره توسط نیم درصد سه شنبه به سهولت اقتصادی ممکن است اختلالات ناشی از گسترش coronavirus. عکس: Eric Baradat/AFP

واشنگتن—فدرال رزرو کاهش آن معیار نرخ نیم درصد در روز سه شنبه ارائه یک تقویت کننده به ضرب گلوله به بنیادی پتانسیل اقتصادی اختلال از گسترش بیماری کروناویروس با آن برای اولین بار بین-نشست حرکت پس از بحران مالی است.

روز سه شنبه قطع کاهش فدرال-نرخ وجوه به یک محدوده بین 1% و 1.25%.

اقدام به اتفاق آرا تصویب شد و فدرال رزرو در بیانیه ای برگزار شد از چشم انداز برای محرک بیشتر. “این کمیته است که از نزدیک نظارت بر تحولات و پیامدهای آن برای چشم انداز اقتصادی و استفاده از ابزار آن و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد” بیانیه ای گفت:.

رئیس بانک فدرال جروم پاول در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از کاهش نرخ گفت: بانک مرکزی “در نظر گرفته که خطرات به آمریکا و چشم انداز تغییر مادی” است و تغذیه “می خواهد و انجام بخشی از ما, اما برای حفظ اقتصاد آمریکا قوی به عنوان ما در دیدار با این چالش است.”

“ما تشخیص کاهش نرخ را کاهش نمی دهد میزان عفونت آن را نمی خواهد ثابت در یک زنجیره تامین است. ما که” آقای پاول گفت. “اما ما بر این باور است که اقدام ما خواهد شد با ارائه یک افزایش معنی دار به اقتصاد است. بیشتر به طور خاص, آن را پشتیبانی تطبیقی شرایط مالی و جلوگیری از سفت کردن شرایط مالی که می تواند وزن در فعالیت و کمک به تقویت خانواده و کسب و کار, اعتماد به نفس.”

فدرال رزرو واکنش نشان می دهد که چگونه سیاست گذاران نیروبخش برای بیشتر تنگنای اقتصادی از یک مسری flulike ویروس از نظر می رسید ممکن است فقط یک هفته پیش.

رئیس جمهور تهمت بارها نام در روز های اخیر در تغذیه به کاهش نرخ بهره و او نشان داد که کاخ سفید قصد ندارد به پیشنهاد هر گونه محرک اقتصادی در حال حاضر.

پس از تغذیه از اعلام روز سه شنبه آقای ترامپ گفت: بانک مرکزی نیاز به انجام بیشتر. “فدرال رزرو است cuting [sic] اما باید بیشتر در سهولت او گفت:” در توییتر. “بیشتر کاهش و برش!”

در چین که در آن حدود 3000 نفر کشته شده اند پس از اولیه شیوع بیماری وجود دارد, مراحل شامل گسترش آن باعث شیب کاهش در تولید. Coronavirus آلوده بیش از 10 ، 000 نفر در خارج از چین از شیوع اولیه وجود دارد.

این بیماری همه گیر roiled بازارهای مالی جهانی در هفته گذشته در میان نشانه های مهار تلاش بودند به خطر انداخته جدید خوشه در ایتالیا و ایران و کره جنوبی. سهام خود را ارسال بیشترین زیان هفتگی پس از بحران مالی 2008. قیمت کالا سقوط سیگنالینگ یک ضربه به تقاضای جهانی و دراز مدت ایالات متحده بازده اوراق قرضه دولت رسید رکورد جدید منعکس کننده کاهش رشد انتظارات و سرمایه گذاران به دنبال پناهگاه.

مرتبط

  • زنده به روز رسانی: تغذیه دارای Coronavirus کنفرانس مطبوعاتی
  • خیابانی: سرمایه گذاران زیادی را باید آرامش را از بانک مرکزی حل و فصل
  • تغذیه می بیند تقاضای زیادی برای Repos

برای تغذیه گسترش عفونت در ایالات متحده بیش از این هفته مطرح شده چشم انداز تغییر در رفتارهای اجتماعی است که می تواند منجر به کاهش در هزینه های مصرف کننده به ویژه گردشگری و سرگرمی.

در حالی که این شوک نیست در درجه اول اقتصادی در منبع تغذیه مقامات به رسمیت شناخته شده و این امر آمار رشد اقتصادی ایالات متحده به خصوص اگر مراحل را برای کاهش گسترش ویروس—مدرسه و کسب و کار تعطیلی لغو رویدادهای عمومی و رفتار اجتماعی به طور گسترده صحبت کردن و محدود مصرف کنید. حتی اگر شوک موقتی است بزرگ وجود دارد ناشناختهها بیش چقدر طول خواهد کشید و چقدر عمیق خروجی ممکن است کاهش پیدا کند.

مربوط تصویری

برای مقامات بهداشت عمومی استراتژی شامل رمان coronavirus در داخل ایالات متحده به احتمال زیاد تغییر به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر را افزایش دهد. وال استریت ژورنال را Brianna ابوت توضیح می دهد که چالش های متعددی در این کشور مواجه است. عکس: دیوید رایدر/ایسنا

در حالی که نرخ بهره کاهش نمی نشانی علت این رکود می تواند نرم وثیقه آسیب به هزینه و اعتماد به نفس بنیادی مالی-بازار اختلالات و سرعت بهبودی پس از هر بیماری تحت کنترل است.

مایکل Feroli ارشد ایالات متحده اقتصاددان در جی پی مورگان چیس روز دوشنبه گفت که او در حال حاضر شاهد 50 درصد شانس فدرال رزرو مجبور به کاهش نرخ بهره در سال جاری به صفر از 33 درصد شانس هفته گذشته است.

اقتصاددانان در گلدمن ساکس ببینید در ایالات متحده اجتناب از رکود اقتصادی در حال حاضر اما باید کاهش داد و ایالات متحده آمریکا پیش بینی رشد به نرخ سالانه از 0.9 درصد در سه ماهه اول سال و 0 ٪ در سه ماهه دوم.

تغذیه بارها و بارها به مقامات گفت: در سال گذشته این امر مهم به عمل پرخاشگرانه در اولین نشانه از یک رکود در هزینه و یا استخدام زیرا آنها کمتر برای مقابله با رکود اقتصادی با کاهش نرخ.

تغذیه مقامات گفته اند که آنها خواهد بود به خصوص حساس به نشانه هایی که مالی-شرایط بازار منجر به کاهش در دسترس بودن اعتبار و بدهی های شرکت های بزرگ صدور به زمین را متوقف کند پس از هفته گذشته نوسانات بازار.

فدرال رزرو نرخ بهره می تواند مهم برای رشد اقتصاد جهانی را بیش از حد چرا که با نرخ در سطوح منفی در اروپا و ژاپن, خارجی بانک مرکزی باید کمتر ابزار برای تحریک رشد اقتصادی ،

انتظارات بازار از هزینه های اقتصادی از coronavirus تاثیر تغییر سرعت در حال خروج از بانک فدرال در خصوص ناراحت کننده نقطه. فقط دو هفته پیش سرمایه گذاران sloughed نگرانی هایی که این بیماری همه گیر که پس از آن به نظر می رسد محدود عمدتا به چین خواهد بکشید اقتصاد را به رکود طولانی مدت.

که تغییر در هفته گذشته به عنوان موارد گسترش در اروپا و آسیا و بعد از آن به عنوان اخبار مثبت تر از آزمون trickled در سراسر ایالات متحده توسط چهارشنبه در بازارهای آتی انتظار می رود فدرال رزرو خواهد کاهش نرخ نیم درصد در و یا قبل از آن برنامه ریزی شده بعدی جلسه در ماه مارس 17-18.

زمان واقعی اقتصاد در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین اخبار اقتصادی, تجزیه و تحلیل و داده های سرپرستی روزهای هفته توسط وال استریت ژورنال را جفری Sparshott. ثبت نام.

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im