فدرال رزرو وزن قصد دارد برای کمک به دولت های ایالتی و محلی مقابله با بالا رفتن سرسام آور هزینه های استقراض حتی به عنوان آنها در حال زور زدن برای پرداخت هزینه های مرتبط با گسترش ویروس.

عکس: لی میلیس/ایسنا

فدرال رزرو مقامات در حال بررسی راه های جدید برای حمایت از تامین مالی برای دولت و دولت های محلی که بسیاری از آنها در خط مقدم از coronavirus همه گیر خواهد شد و در صورت بزرگ استقراض نیاز به درآمد غوطه به گفته افراد آشنا با این موضوع.

اقتصادی-نجات قوانین کنگره تصویب این هفته می پرسد تغذیه برای شارژ بی پروا به مناطق آن را به مدت طولانی در نظر گرفته تابو—حمایت از اعطای وام به کسب و کارهای شهرها و ایالات متحده. فدرال رزرو به طور سنتی اجتناب از مداخله مستقیم در اعتباری و سیاست های مالی ترجیح می دهند به ترک این مسائل به کنگره و کاخ سفید است.

که در حال تغییر است در حال حاضر به دلیل حرکت سریع بحران اقتصادی—و از آنجا کنگره است و اساسا به کارگردانی تغذیه بیشتر درگیر با ارائه $454 میلیارد دلار به خزانه برای پوشش هر گونه ضرر و زیان در تغذیه برنامه های وام دهی.

فدرال رزرو به طور چشمگیری گسترش یافته ترازنامه بیش از دو هفته گذشته با حدود 942 میلیارد دلار به $5.25 تریلیون دلار از چهارشنبه. بانک مرکزی از وام آزادانه برای کمک به شرکت های جلوگیری از یک موج از پیش فرض است که می تواند به نوبه خود یک رکود اقتصادی به چیزی بسیار بدتر است.

مربوط تصویری

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

بیش از دو هفته تغذیه پرده برداری کرده است شش اعطای وام تسهیلات پنج تا از آنها را با بهره گیری از مجموع 50 میلیارد دلار در حمایت از خزانه. این برنامه ها باید آزاد تا پول نقد به صورت عمده در وال استریت موسسات و خواهد backstop پول-بازار سرمایه و بازارهای تجاری بدهی.

قانونگذاران دموکرات را ساخته اند برای حمایت از شهر و دولت استقراض یک اولویت در سال های اخیر قانونی مذاکرات و آخرین لایحه هدایت وزیر خزانه داری به دنبال یک تغذیه برنامه اعطای وام برای امور مالی شهرداری.

دولت و دولت های محلی در حال مقابله با بالا رفتن سرسام آور هزینه های استقراض حتی به عنوان آنها در حال زور زدن برای پرداخت هزینه های مرتبط با گسترش ویروس. مجلس نانسی پلوسی گفت: رئیس بانک فدرال جروم پاول هفته گذشته “به فکر می کنم بزرگ و کمک به کشورهای ما,” او در مصاحبه ای گفت: در PBS در این هفته. “آنها در حال گرفتن یک گاز بزرگ از این سیب کرم خورده و آنها نیاز به مقدار بیشتر از نظر منابع است.”

تحت آن قانون حاکم فدرال رزرو به طور مستقیم نمی تواند خرید بدهی های شرکت های بزرگ است و آن را محدود به خرید بدهی های شهرداری از شش ماه و یا کمتر است. اما آن را می توانید کار در اطراف این محدودیت ها با ایجاد امکانات وام است که وام یا خرید بدهی منوط به تصویب وزیر خزانه داری.

فدرال رزرو در حال حاضر نیز با کاهش یک پا به muni-بازار بدهی با گسترش بازار پول وام backstop شامل انواع خاصی از بدهی های شهرداری—و با خرید برخی بسیار دارای امتیاز بدهی های شهرداری در یک مرکز حمایت از بازار در کوتاه مدت و تجاری بدهی.

همانطور که از چهارشنبه بهره کوتاه مدت هزینه های متغیر نرخ اوراق قرضه شهرداری ها باید بیش از سه برابر در مقایسه با دو هفته پیش و در حال حاضر بالاتر از نرخ دولت ها به طور معمول پرداخت در 30 سال اوراق قرضه با توجه به یک شاخص که توسط صنعت اوراق بهادار و بازارهای مالی انجمن.

روز دوشنبه اعلام شده توسط بانک فدرال شامل بیشتر شهرداری بدهی در وام امکانات موجود به نظر می رسد که تنها یک دندانه کوچک, آوردن شاخص که آهنگ اوراق قرضه که تنظیم نرخ هفتگی با توجه به آنچه که سرمایه گذاران مایل به پرداخت به 4.7 درصد پایین از 5.2% در روز شنبه ،

نرخ بهره در کوتاه مدت muni بدهی که مشخصی در هفته گذشته کاهش یافته است پس از تغذیه گفت: آن را خواهد خرید برخی از شهرداری متغیر رای بدهی. نرخ آب و برق و فاضلاب و اوراق قرضه صادر شده توسط شهر نیویورک و لس آنجلس سقوط کرد و به خود معمولی نرخ بین 1% و 2% پنج شنبه پس از هدف قرار دادن نزدیک به 8 درصد در روز جمعه.

کنت Hiteshew که تاسیس یک دفتر دولت محلی و امور مالی در وزارت خزانه داری در دولت اوباما شده است استخدام تغذیه به توصیه muni بازار با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

در میان سوالات تغذیه مقامات با توجه به: آیا برای گسترش امکانات موجود به جای دیگر بدهی های شهرداری و یا برای راه اندازی یک مرکز جدید اختصاص داده شده به دولت های محلی و سرمایه گذاری. تغذیه مقامات را مجبور به تصمیم می گیرید که شهرداری بدهی ممکن است واجد شرایط برای حمایت و در چه شرایطی.

وجود دارد محدودیت تا چه حد تغذیه قرض می تواند با استفاده از آن مقامات اورژانس. وام خود را باید به خوبی امن است که فدرال رزرو به طور معمول ارضا با محدود کردن وام گرفتن به شدت دارای امتیاز صادر کنندگان.

“ایالات متحده و محلات که نیاز به کمک بسیاری در حال پر مخاطره ترین, تعریف,” گفت: Ernie Tedeschi, یک اقتصاددان در Evercore ISI سرمایه گذاری شرکت تحقیقاتی که قبلا در وزارت خزانه داری در دولت اوباما.

فدرال رزرو و خزانه داری brainstormed راه به پشتیبانی سخت-آمار ایالتی و محلی خزانه پس از بحران مالی 2008 و اما تصمیم گرفتند در برابر انجام این کار است.

دولت شده است لغو تقریبا تمام برنامه ریزی های دراز مدت muni معاملات وام گرفتن از آنها به طور معمول تکیه بر زیرساخت نیاز دارد و بودجه مدیریت پس از فرار سرمایه گذاران muni وجوه متقابل در هفته گذشته و قیمت ها کاهش یافت. وجود دارد $761.7 میلیون و در مجموع muni صدور هفته گذشته با توجه به Refinitiv نسبت به حدود 8 میلیارد دلار در طول یک معمولی هفته پیش از آن در سال.

دولت وام گیرندگان شامل متحده رو به بالا مدیکید هزینه های تاخیر مالیات بر درآمد مجموعه و رها کردن-آف در فروش مالیات به عنوان تجارت کند شده متوقف و شهرداری که در اجرای بیمارستان, سیستم های خانه های سالمندان زندان و بهداشت عمومی ادارات.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

“به ما قرض گرفتن هزینه های بالا که کمتر دلار آنها را برای اختصاص دادن به این بحران گفت:” متی تعقیب مدیر اجرایی انجمن ملی از شهرستانهای استان است.

تغذیه مقامات بلند تا به حال گسترده تر فلسفی اعتراض به مداخله در امور مالی از نهادهای محلی. بانک مرکزی است و عامل مالی از دولت فدرال و آنها را مشاهده ایالتی و محلی سرمایه گذاری به عنوان دامنه کنگره و وزارت خزانه داری.

“فدرال رزرو پاسخ به طور معمول شده است ‘نگاه اگر دولت فدرال می خواهد به حمایت از دولت های محلی و سرمایه گذاری آنها می توانید انجام دهید که به طور مستقیم گفت:” لوئیس الکساندر که در خدمت به عنوان یک مشاور اقتصادی در وزارت خزانه داری از 2009-11 است و در حال حاضر رئیس ایالات متحده اقتصاددان در Nomura Securities.

“واقعی وجود دارد تمایل به محو خط بین دولت فدرال و دولت های ایالتی و محلی. شما شروع به پایین رفتن است که جاده آن را سخت بدانید که در آن برای متوقف کند.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به نیک Timiraos در nick.timiraos@wsj.com و هدر Gillers در heather.gillers@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de