رئیس بانک فدرال می گوید اقتصاد مواجه با چالش های جدید از Coronavirus

‘ما وارد مهمی فاز جدید انجام داده اند و خیلی زودتر از انتظار’ جروم پاول می گوید در آماده اظهارات.

عکس: Jacquelyn مارتین/آسوشیتد پرس

رئیس فدرال جروم پاول راه اندازی شد برای گفتن قانونگذاران شنبه که بازگشایی اقتصاد ایالات متحده—و همراه با ترقی در هزینه و استخدام این بهار آمد زودتر از مقامات بانک مرکزی دور از انتظار بود.

اما او می گوید: فشار به محدودیت در فعالیت های تجاری حامل خطرات که با افزایش اخیر در coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان در کشورهای در سراسر ایالات متحده در جنوب و جنوب غربی.

“ما وارد مهمی فاز جدید انجام داده اند و خیلی زودتر از انتظار” آقای پاول می گوید: در شهادت آماده برای تحویل قبل از کنگره. “در حالی که این گزاف گویی در فعالیت های اقتصادی است, خوش آمدید, آن را نیز ارائه چالش های جدید—قابل توجه نیاز به نگه داشتن این ویروس در چک.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نیز به شهادت سه شنبه.

عکس: Al Drago/زوما پرس

آقای پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin میله میله به شهادت قبل از کمیته خدمات مالی مجلس را به عنوان بخشی از فصلنامه ظاهر مورد نیاز 2 تریلیون دلار بسته امداد کنگره تصویب شده در ماه مارس ارائه شده است که بیش از $450 میلیارد دلار برای خزانه برای پوشش ضرر و زیان در اورژانس-وام برنامه های اجرا شده توسط فدرال ریزرو است.

فدرال رزرو تاسیس شده نه اضطراری-برنامه های وام دهی از جمله چند به backstop اعطای وام به شرکت های کوچک و بزرگ شهرها و ایالات متحده با $195 میلیارد ارائه شده از خزانه برای پوشش ضرر و زیان است.

“ما به شدت متعهد به استفاده از این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان ما دیگر ابزار برای انجام آنچه ما می توانیم به ارائه ثبات به اطمینان حاصل شود که بهبود خواهد بود و به عنوان قوی به عنوان ممکن است به منظور محدود کردن آسیب پایدار به اقتصاد” آقای پاول می گوید خود را آماده شهادت.

تگزاس یکی از آخرین متحده را تعطیل و اولین به بازگشایی شده است. در حال حاضر محلی مراقبت های بهداشتی کارگران مصرانه از جامعه مراقب باشند به عنوان تگزاس بستری شدن در بیمارستان برسد ، عکس: AP

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de