فدرال رزرو اجازه می دهد تا بانک ها برای از بین بردن محدودیت های هزینه در برداشت ماهانه از حساب های پس انداز

بانک مرکزی گفت که از بین بردن یک حکومت است که به طور کلی محدودیت افراد از ساخت بیش از شش برداشت.

عکس: لی میلیس/ایسنا

فدرال رزرو می خواهد به آن را آسان تر برای مصرف کنندگان برای دسترسی به پول نقد در حساب های پس انداز و صندوق های بازار پول در طول بیماری همه گیر.

روز جمعه بانک مرکزی گفت که از بین بردن یک حکومت است که به طور کلی محدودیت افراد از ساخت بیش از شش برداشت از حساب های هر ماه را بدون پرداخت هزینه.

فدرال رزرو در آزادی گفت: که این اقدام به دلیل “رویدادهای مالی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس” ساخته شده اند دسترسی به پول نقد “مطلب فوری است.”

این حرکت را قادر می سازد بانک ها اجازه می دهد تا به صورت نامحدود برداشت و نقل و انتقال در هر ماه, هر چند وام دهندگان لازم نیست برای از بین بردن محدودیت های موجود و می تواند خود را حفظ موجود و هزینه های معاملات بیش از شش ماه از تغذیه گفت.

مربوط تصویری

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>