جشن سریع شکستن. عید مبارک

تقویم اسلامی است که بر اساس چرخه قمری به عنوان مخالف به تقویم میلادی که بر اساس چرخه خورشیدی. این چرا رویت ماه قبل از عید که نشانه پایان ماه رمضان است نه تنها در نظر گرفته می شود فرخنده اما مهم نیز در میان مسلمانان است.

تراس که تا به حال چنین بوده است بخشی جدایی ناپذیر از بسیاری از خاطرات دوران کودکی. هیجان به تماشای ماه و به یاد مادربزرگ گفتن است که در حالی که تماشای عید ka Chand یکی باید برای آمرزش بخواهید و حفظ رندر قدردانی به خداوند متعال برای تمام نعمت های که او تا به حال ارائه شده ما از جمله خروج ماه رمضان همیشه ایستاده بود برای من میان همه آن خاطرات است.

من تا به حال همواره منادی و اولین بار بود که فرستاده به ما تراس به تماشای عید ka Chand به عنوان اعضای خانواده نگهداری خودروی “dikha kya” و من نگه داشته گفت: “نهی dikha”. من به وضوح به یاد داشته باشید کسانی که Goosebumps و عجله آدرنالین در حالی که رویت ماه برای همه در خانه اولین بار در هر سال است. با یورش آپارتمان و تهاجم کاملی از سازندگان بسیار کمی به سمت چپ با لوکس رویت barest پوشش نقره ای از هلال ماه زیبا بر روی تراس.

اگر رویت ماه بر روی تراس بود و همه چیز در مورد شب سعادت در دوران کودکی ما هیجان را به بازدید از نزدیک Eidgah بر پا همراه با اعضای خانواده و تمام عموزاده روز بعد به ویژه نماز صبح روز شد شادی و سرخوشی. خاطرات پدر قرار دادن itr ما به تازگی خریداری مد pyjama قبل از گام گذاشتن در یک سفر به دور Eidgah هنوز نو تصاویری از عظیم الجثه که انجیر هندی درخت گل آلود جاده و مردم در رابطه همه به طور یکسان پوشیدن مد pyjama در حال حرکت سریع به یک مکان برای یک هدف شفاف و واضح هستند و حتی امروز.

فضای باز احاطه با چهار دیوار زیر سایه عظیم آلوچه درخت طبقه با پوشش شسته و رفته و تمیز کردن فرش های نمازگزاران پوشش تمام کسانی که فرش عجله هماهنگی آرایش صندلی بی عیب و نقص در هماهنگی زحمت خود را همراه با دعا حصیر خط و خط از تازه واردان کشیده راه فراتر از حاشیه به خصوص موجب مسجد. یک صد هزار سر تعظیم با هم در نماز! و سپس همه با هم آنها ایستاده راست; تعظیم کردن و نشستن بر روی زانو های خود را! آنها با تکرار این حرکات-دقیقا به عنوان اگر یک صد هزار الکتریکی لامپ روشن شد و در همان زمان دوباره و دوباره. چه فوق العاده عینک همیشه بوده است. فقط پس از نماز عید, من به یاد داشته باشید غریبه آینده به ما و خواسته ما “بتا عید ناهی milogey kya” در آغوش کشیدن و بغل کردن و یا آنچه که من هنوز تماس Jhadu کی jhappi . چه ژست فوق العاده ای است, بغل کردن, آن را می سازد یک غریبه شناخته شده در یک لحظه.

در حالی که ما در راه بازگشت پدر گفتن داستان از حضرت محمد را دیدم و اصحاب او بودند خطر ناک و روشنگر این Gubbarey waala فروش بالن از رنگ های مختلف. رنگ ها ممکن است متفاوت باشد اما آنها بالن برابر او فروش بالن ما busying فوری سعادت به عنوان ما هر دو رد و بدل لبخند و استقبال هر یک از دیگر در حالی که به دنبال بازگشت به او و دیدن او هنوز هم لبخند و تکان دادن دست خود را به خداحافظی شد فوری سعادت. است هر نوع ابراز عشق و گرما بهتر از لبخند یک غریبه لطفا آن را به ارمغان بیاورد ؟

همه در حرکت با شور و هیجان برای بهترین بخشی از روز است که eidi به دنبال سنتی بوسه بر پیشانی مادر و پس از آن تازه پخته شده محض siawye و chole غیر قابل مقاومت بودند در حالی که ما درباره ما خانه آبا و اجدادی بعد از نماز.

هند سرزمین جشنواره است. ما مردم کشور عشق به جشن ما مربوطه جشنواره هم از زمان بسیار قدیم. ما کامپوزیت فرهنگ جشن باعث می شود ما منحصر به فرد و الهام بخش برای دیگر کشورها است. ما جشنواره شهادت که فرهنگ و دین اگر آمیخته در حق دین هر روز جشن است. این عید ویژه عید, بله, لبخند Gubbarey waaala خواهد شد از دست رفته, سفر به Eidgaah خواهد شد از دست رفته آغوش غریبه از دست رفته خواهد شد اما ما سرخپوستان و ما خواهد بود با جشن همراه با خانواده ما و دعا برای تمام بشریت به مبارزه این دوران سخت با هم. عید مبارک را به بشریت به طور کلی و یک چهارم به بشریت در خاص است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>