ترس از ویروس پناهندگان در اردوگاه های کار را به جایی برای پنهان

Jamila Begom و شش نفر از بستگان خود را به اشتراک گذاری کوچک بامبو-و-کارگران کلبه در بنگلادش حل و فصل است که در حال حاضر نزدیک به یک میلیون Rohingya پناهندگان از میانمار. سازه در اردوگاه—یکی از 34 در حل و فصل—آنقدر به هم نزدیک او می تواند بشنود و همسایگان او زمزمه.

خانم Begom تلاش کرده است به ترک پناهگاه از مارس 26 زمانی که بنگلادش اعلام کرد در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

اما با آب در حال اجرا خانم Begom, 30 سال, باید به استفاده از مستراح که او سهام با حدود 20 دیگران و به حمام, شستن لباس ها و بهانه نوشیدن آب از جمعی از چاه.

آن است که یک به نفع محیط زیست برای یک ویروس است.

“اگر فقط یک فرد آلوده وجود دارد و من حتی نمی توانید تصور کنید,” گفت, راضیه سلطانه, یک وکیل و فعال در بنگلادش کار با Rohingya پناهندگان بسیاری از آنها فرار کرد یک نظامی سرکوب در میانمار در سال 2017.

برای میلیون ها نفر از مردم زندگی در اردوگاه های پناهندگان و آوارگان در سراسر جهان کاهش گسترش coronavirus ممکن است یک گزینه است. سرایت باید متوقف شود قبل از آن را نقض خود را به محوطه.

مهار اقدامات مورد استفاده در جاهای دیگر از جمله اجتماعی فاصله و تست خواهد بود یا غیر ممکن و یا بی اثر در غیربهداشتی شلوغ اردوگاه.

محققان در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت انسان دوستانه مدل سازی ممکن است نتایج نشان داد که تنها یک مقدمه از coronavirus به اردوگاه ها در بنگلادش به احتمال زیاد منجر به یک مقیاس بزرگ شیوع و بین 1,647 دفاع کرد گرفته شد و 2,109 مرگ و میر.

تعداد زیادی از مردم آواره جنگ و آزار و اذیت در سراسر جهان است که در بالا از بیش از 70 میلیون به گفته آژانس پناهندگان سازمان ملل.

برای بسیاری از مردم در سراسر جهان coronavirus مستندات و اجتماعی-فاصله اقدامات ميانگين مشکلات مالی. به عنوان برخی از آنها در حال رشد از جان گذشته وال استریت ژورنال خبرنگاران توضیح دهید که چگونه دولت در حال پرداختن به خطرات ناشی از ناآرامی های اجتماعی است. عکس: Daniel Irungu/شاتر

در آفریقا بیش از 6 میلیون پناهنده و تقریبا 18 میلیون آواره داخلی در مردم زنده در اردوگاه در سراسر بیش از یک دوجین از کشورها با توجه به گروه حمایت از پناهندگان بین المللی است.

در جنوب سودان کمک سازمان ها می گویند آن را می توانید در روز برای کسانی که در میان بیش از 1.6 میلیون آواره داخلی در مردم برای رسیدن به ابتدایی ترین امکانات مراقبت های بهداشتی. علل مرگ و میر در اغلب قابل درمان بیماری هایی مانند مالاریا و اسهال.

برخی از کمک های سازمان باید گفت که مستندات در آفریقا با بیش از نیم قاره 54 کشور بسته شدن هوا زمین و دریا مرزها در حال به تاخیر انداختن تحویل بحرانی کمک کند. برخی از ملل در حال ساخت استثنا برای کمک های بشردوستانه و یا اضطراری پرواز اما ملی پاسخ شده است ناهموار.

در اردوگاه های بنگلادش که در آن مردم زندگی می کنند در bare-حداقل مقررات قفل کردن ویروس دشوار خواهد بود. دسترسی به این منطقه شده است کاهش می یابد به منظور محدود کردن خطر آلودگی.

“ما قطعا نمی خواهید به توان آنهایی را که این بیماری می گوید:” جما Snowdon, یک سخنگوی سازمان ملل را برنامه جهانی غذا.

سازمان ملل و سازمان های امداد رسانی را محدود به خدمات خود را در اردوگاه ها به ملزومات از قبیل مواد غذایی و مراقبت های اضطراری پزشکی. برنامه هایی که در آموزش پناهندگان در مهارت های حرفه ای شده اند به حالت تعلیق درآمد. فرصت برای به دست آوردن پول خرج کردن از بین رفته اند.

مردم صبر کنید برای درمان به خارج از بیمارستان در یک Rohingya اردوگاه پناهندگان در ماه ژانویه است. سازمان ملل و سازمان های امداد رسانی را محدود به خدمات خود را در اردوگاه ها به ملزومات از قبیل مواد غذایی و مراقبت های اضطراری پزشکی.

عکس: آلیسون جویس/گتی ایماژ

مواد غذایی است که در حال حاضر توزیع شده به ساکنان در اردوگاه های بنگلادش یک بار در ماه در حالی که پناهندگان استفاده می شود قادر به انتخاب کنید تا خود را جیره تدریجی زمانی که آنها مورد نیاز آنها. در حالی که آنها هنوز هم همان مقدار از اقلام اساسی مانند برنج و روغن و عدس و مواد غذایی مانند تخم مرغ و پیاز آنها در حال حاضر به جمع آوری آن همه در یک بار و آن را در آخرین جرقه ترس از کمبود.

موقت بازار در این اردوگاه که در آن پناهندگان می تواند خرید مواد غذایی تازه به مکمل خود را جیره نیز بسته فروشگاه.

“روز و شب من فکر ‘هنگامی که آن را بهتر است؟'” به گفته خانم Begom.

هر روز داوطلبان که در این اردوگاه زندگی می رفتن درب به درب به منظور بالا بردن آگاهی در مورد بهداشت و مهر کردن شایعات.

Monthslong اینترنت محدودیت محدود کردن دسترسی عمومی به اطلاعات است. بنگلادش دستور ارائه دهندگان اینترنت به قطع 3G و 4G و خدمات در اردوگاه ها در سپتامبر گذشته آغاز شد و اعمال ممنوعیت سیم کارت تا حد زیادی با استناد به دلایل امنیتی.

شایعات گسترش یافته است که پرسنل پزشکی ممکن است به عمد آلوده مردم با کوروناویروس.

“ما در تلاش هستیم اما ما نمی توانیم به هر خانه گفت:” Khin Maung, بنیانگذار Rohingya انجمن جوانان یک جامعه مدنی ، “ما بپرسید [بنگلادش] لطفا برای باز کردن شبکه در حال حاضر ما در حال تلاش برای صرفه جویی در زندگی مردم است.”

در اردوگاه های بنگلادش که در آن مردم زندگی می کنند در bare-حداقل مقررات قفل کردن ویروس دشوار خواهد بود.

عکس: Suzauddin Rubel/آسوشیتد پرس

بنگلادش با 165 میلیون نفر یکی از پرجمعیت ترین کشورهای تایید کرده بود 164 موارد و 17 مرگ و میر ناشی از شنبه. سلامت کارگران نگران محدود تست ممکن است کتمان بزرگتر شیوع.

مقامات و سازمان های امداد رسانی در حال مسابقه برای افزایش انزوا و درمان ظرفیت در منطقه که در آن اردوگاه قرار دارد که به 2.2 میلیون نفر در علاوه بر این به پناهندگان است. بیمارستان های اجرا شده توسط دولت و سازمان های امدادی با هدف آماده سازی 1,700 تخت از در حال حاضر کمتر از 1000 در منطقه است. آنها برنامه ریزی برای آماده سازی 10 ویژه-مراقبت های ويژه با پنکه در یک بیمارستان در شهرستان کخس بازار.

امکانات بهداشتی در داخل و اطراف اردوگاه های پناهندگان همین حال یک آزمایشگاه مجهز برای coronavirus تست و یا مواد شیمیایی مورد نیاز برای انجام آنها. آزمایشگاه های اجرا شده توسط این کشور به بیماری-کنترل موسسه اومده حاضر در منطقه است اما “ظرفیت محدود” با توجه به U. N.

یک زن بنگلادشی در کخس بازار به تازگی آزمایش مثبت—او نمونه فرستاده شده به سرمایه داکا برای پردازش—آوردن عفونت به پناهندگان آستان.

“ما نمی دانیم که تا چه حد این گسترش خواهد یافت اما اگر آن را نشانی از وجود ظرفیت برای آزمون و منزوی” گفت: سابرینا Denuncq یک نماینده از کمیته بین المللی صلیب سرخ. “ما در حال تماشا و انتظار با انگشتان ما عبور کردند.”

مردم در لباس محافظ حمل از coronavirus قربانی در یک قبرستان در داکا. بنگلادش تایید کرده بود 164 موارد و 17 مرگ و میر ناشی از شنبه.

عکس: Suvra كانتى Das/زوما پرس

نوشتن به Feliz جزایر در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im