مدیریت ترس: من می خواهم برای متقاعد کردن خودم Covid-19 بیش از حد بگذرد مانند Kumar Gaurav محبوبیت 😊

از سه حوادث در رفتن در حال حاضر Covid-19 بله بانک و Baaghi 3 من بیشتر مورد اول است. چرا که من نمی خواهید برای دیدن هر فیلم که در آن تایگر شروف می رود به سوریه (بین اسد و داعش است که کشور به اندازه کافی رنج می برد) و mujko Ranaji maaf ، اما من هرگز رفتن به نگه داشتن پول خود را در یک بانک که نام بله. اما Covid-19, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus نیست به من دادن که انتخاب به ماندن جدا, علت راه آن است که به نظر می رسد از جان گذشته خود را متصل به من تنفسی مسیر تداوم همسان تنها توسط کسانی که خودشان را در هرم فروش طرح.

که چه Covid-19 واقعا است. عظیم هرمی از بدبختی شما آلوده کردن آنها دیگران را آلوده و کسری از بدبختی شبکه خود را گسترش جریان تا به شما. به من اعتماد کن من نمی خواهم به صدا پارانوئید, من می خواهم خودم را متقاعد کند که این بیش از حد خواهد شد مانند چالش سطل یخ و Kumar Gaurav محبوبیت و برای یک نسل است که بزرگ شدم LK Advani در رته نه Kiara Advani در تقویم من می خواهم برای خودم یک برف ریزه, اما اینترنت نمی خواهد به من اجازه نمی وحشت.

آن را به عنوان اینترنت ساخته شده است که مدیریت ترس در هر رنج بدتر است. شما به دائم و یا هر سایت پزشکی و تقریبا هر نشانه ای که ممکن است شما و من و نه فقط صحبت کردن در مورد coronavirus ممکن است یک شاخص از چیزی وحشتناک فراتر از کلمات است. سردرد ؟ می تواند میگرن و یا می تواند یک تومور مغزی. معده درد ؟ گاز سنگ کلیه پانکراتیت و یا سرطان است. خارش پا ؟ احتمالا پوست خشک می تواند نوروپاتی محیطی. و در حال حاضر شما در حال عطسه, آن می تواند یک سرماخوردگی, آنفولانزا, نیش از یک انسان زنده یا Covid-19.

و نتیجه این است که من از دست داده اند تمام ایمان در تاریخ بشریت است. در حال حاضر به صداقت من هرگز این اعتماد به مرتب کردن بر اساس, اما در حال حاضر من نمی تواند از خانه خارج بدون اینکه به طور غریزی مشکوک از هر انسان دیگر. آیا این مرد سرفه? به همین دلیل است که زن با پوشیدن یک ماسک صورت? من می توانم قسم می خورم که فقط سرکوب عطسه, چرا او آن را انجام دهد آنچه که او پنهان شده ؟ که نشان می دهد هیچ نشانه ای از هر چیزی, اما چگونه می توانم مطمئن شوید که بیماری نیست خفته در او ؟

شاید من تنها بهتر نمی دانستند. Kagaz nahin dikhayenge و برای چند روز kagaz nahin padhenge.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de