ترس در هوا

من واقعا می ترسم امروز. من دیدم امروز که آمریکا شبکه تلویزیونی CBS روزنامه نگار ماریا Mercader مرده بود از coronavirus در 54. که در مورد سن و سال من. کشور موسیقی ستاره جان Diffie بیش از حد درگذشت ویروس. Opera افسانه Placido Damingo در بیمارستان بستری شده است. خواننده و ترانه سرا است جان Prine بدحال.

 

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پزشکی خود را با مشاوران در حال طرح ریزی تا 200,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا در بیش از 2 ، 000 مرگ و میر در حال حاضر. پس از صد بار بیشتر است. غنی از دانش آموزان چینی در آمریکا رزرو کرایه برای $25,000 در هواپیمای شخصی به کوچ کردن به چین است. تصور کنید که!

 

اجازه دهید من برای اولین بار تحسین فوق العاده ای کار رئیس جمهور تهمت و کل تیم خود انجام می دهند قرار دادن زندگی خود را در خط. بیشتر در جناح چپ رسانه excoriates مغلوب ساختن پیشی جستن محبوب تر او می شود. چیزی که آمریکایی ها را انجام دهید بهتر است از قرار دادن ماسک صورت حتی ساده ترین نوع است. ماسک همانطور که نیویورک تایمز اشاره کرده است دو بار تا حد زیادی جلوگیری از انقباض ویروس.

 

این دلگرم کننده است که برای دیدن مردم در آسیا و حتی در هند در حال حاضر با پوشیدن لباس بیشتر و بیشتر ماسک.

 

بیایید در نظر همه ما PMs پس از استقلال که در خدمت حداقل به مدت پنج سال در دفتر. نهرو ایندیرا, راجیو, رائو, Vajpayee سونیا (به عنوان فوق العاده PM), مانموهان سینگ. آنها همه در راه خود را. سخت کار هوشمند, آزاده. چگونه می آیند و پس از آن کشور ما است فرو رفته در خیلی حد وسط و فساد ؟ من حدس می زنم یک ماهی نمی پوسیدگی از بالا.

 

در حال حاضر ما مودی. او صورتحساب را به هند دنگ شیائوپنگ. دنگ حکومت چین از سال 1978 تا 1992 چهارده سال در تمام. مودی است حکومت هند برای شش سال. در طول این زمان او ثابت کرده بود فوق العاده تعیین کننده باشد. Demonetization بود بد بخت GST تنظیم شده است تا حدودی در Balakot شد Balakot, 370 بود همه thumbs-up, کا خدشه دار شد توسط Amit Shah.

 

اما این سراسر کشور مستند از 21 روز ؟ این یک حرکت درخشان. او گرفتار ویروس گلو. تنها 2000 ویروس موارد شناسایی شده اند که تا کنون در هند. امیدوارم هند قادر خواهد بود برای پهن کردن منحنی بسیار سریع تر از ایتالیا یا آمریکا

 

مودی است که الهام بخش. او خواسته است برای بخشش از فقرا. اما این کافی نیست. او نیاز به باز کردن خزانه سه بار بیشتر به عنوان Swaminathan Aiyar می گوید. آن زمان برای خیس کردن غنی و فقیر غذا به عنوان بزرگ همچون آرونداتی روی اصرار دارد.

 

Arvind Kejriwal می گوید که هیچ مهاجر کارگر را مجبور به پرداخت اجاره و یا گرسنه. پس چرا آنها در حال فرار در صدها هزار نفر به Nitish کومار سنگدلانه زندان? Kejriwal انجام داده است یک چیز بزرگ با قرار دادن پزشکان و پرستاران در دهلی بهترین هتل ها. که نوع تفکر ما نیاز به یک رهبر کسی است که در طلب آن بود ساعت یک بعد.

 

Kejriwal باید توجه داشته باشید که مردم هند به نوبه خود پزشکان و پرستاران دور از خانه های خود پس از درخواست تجدید نظر خود را به آنها را به خوراک گرسنه را در بیهوده است. فدرال و ایالتی ماشین آلات را به کوه هماهنگ کمپین به اشتراک گرسنه و نه فقط کوه خالی platitudes.

 

فریاد به آکشی کومار. که اهدای Rs 25 کرور کاملا فوق العاده است. سلمان خان تغذیه 25,000 فیلم کارگران است. ما همیشه می دانستم که شما انسان حتی اگر شما را مبدل به واقعیت گاهی اوقات.

 

اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن. در هند. در ایالات متحده در سراسر جهان است. این زمان برای دولت به باز کردن خزانه. هند نسبتا فقیر کشور اما با دولت است. ساعت مودی صحبت در مورد همکاری های سارک در برابر ویروس.

 

پزشکی هند سیستم بسیار مجهز بهتر از پاکستان و یا که هر یک از ما دیگر همسایه است. اجازه دهید آنها را مجاز به آمدن به هند برای درمان کرونا. ما عموزاده بعد از همه. هیچ موشک بدون سلاح های هسته, هیچ هواپیماهای بدون تانک می تواند در مبارزه با تاج.

 

می توانیم با استفاده از این فرصت را به کار با پاکستان ایجاد حسن نیت و سپس کاهش متقابل ما armouries? بیایید تمرین عشق در زمان تاج و توزیع با نفرت.

 

در پایان PM مودی شده است prescient در خاموش کردن این کشور تا اوایل. او می دانست که اگر او نمی بود تا ما سیستم پزشکی که غرق شده اند. او یک رهبر در قالب نهرو ایندیرا, راجیو, رائو, Vajpayee سونیا مانموهان. زمان خواهد گفت که آیا او برای رفتن به بزرگترین از همه آنها را. که بلند بپرسید برای اطمینان حاصل کنید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de