ترس خود محدود کننده جزء و یا.. خود تحقق نبوت ؟

ترس غالب ترین احساسات همه در حال تجربه هر روز در طول این Covid-19 بیماری همه گیر. صرف نظر از سن و طبقه یا مذهب این احساسات تبدیل به یک همراه جدایی ناپذیر برای ذهن انسان در طول چند ماه گذشته. ما دائما در حال فکر کردن و صحبت کردن در مورد Coronavirus داخلی و خارجی. هر کلمه یا فکر می کردم که تکرار می فرستد انگیزه به مغز است. نتیجه این انگیزه است که انتشار مواد شیمیایی ساخت ما, تجربه, ترس, غم و اندوه, خشم, و غیره.

ترس به عنوان یک احساسات می آید داخلی با ما ژنتیکی وقف. این سوخت بیشتر طول رشد بالا روند. برخی از افراد ممکن است تجربه ترس برای هر چیزی که کمی در حالی که دیگران ممکن است نسبتا کمتر ترس است. این تنوع است که به دلیل انضباطی و شیوه های اتخاذ شده توسط پدر و مادر در پرورش کودک. این را می توان طبقه بندی به طور گسترده به دو دسته طبیعی ترس در مقابل ناشی از ترس است.

ترس طبیعی– در پست-تحویل معاینه نوزاد یکی از چک به صورت طبیعی و سالم کودک است مرو را رفلکس. این واکنش نوزاد به صدای بلند ناگهانی نور و یا زمانی که کاهش پایین. این یک واکنش غیر ارادی است که نوزاد به طور ناگهانی گسترش بازوها و پاهای خود را قبل از پیچش یا حلقه زنی آنها را در مقابل بدن خود را. یک نوزاد ممکن است یا نه ممکن است گریه در این پاسخ است. مادر معمولا در آغوش گرفتن نوزاد قرار می دهد و یا یک آرامش دست به آرام کردن نوزاد. این ترس طبیعی است که در حال حاضر در سیستم انسان.

گرفتن مبهوت در صداهای بلند ناگهانی در هر سنی دوباره یک پاسخ طبیعی. این باقی می ماند با یک انسان در تمام زمانها. با این حال مبهوت اثر نه باقی می ماند بیش از حد طولانی و نه آن را باعث زنجیره ای از افکار منفی. به عبارت دیگر این یک واکنش طبیعی به محرک, تحریک احساس ترس.

ناشی از ترس- از سوی دیگر ناشی از ترس فرموله شده در سیستم انسان با توجه به تعدادی از عوامل.

در نظر بگیرید یک بیش فعال کودک نو پا است که به طور ناگهانی در بر داشت خود را در منطقه از رسیدن به هر گوشه و گوشه ای از خانه. مادر معمولا تلاش می کند برای محافظت از کودک نو پا از آسیب. در انجام این کار او ممکن است توسل به صدای بلند یا سرزنش برخی ممکن است توسل به نشان دادن خشم در حالی که برخی ممکن است حتی به ضرب و شتم.

در حالی که دست زدن به یک دنده فرزند یک پدر و مادر ممکن است سعی کنید برای ترساندن او از تاریکی و انزوا و قفل کردن در اتاق و غیره. تماشای بازی یا ترسناک نشان می دهد در طول سال های اولیه ذخیره کردن پایه برای ترس غیر منطقی منجر به محدود خود ترس.

نوجوانان و بزرگسالان جوان اغلب توصیه توصیه و مواخذه در تلاش برای حفاظت از آنها را از مشکلات جامعه است. در تلاش برای محافظت از آنها را از منفی داستان و بروز هستند و روایت. چک های اعمال شده با هدف حفاظت از آنها.

تاثیر رفتار بزرگسالان الگوی تعبیه شده است در حال توسعه ذهن کودک است. آنها شروع به ارتباط این الگوهای رفتاری اینترنت اکسپلورر – سرزنش با صدای بلند استرن صدای ضرب و شتم و یا خشم در چهره به عنوان وسیله ای کوچک در یکی از خود. تمام موارد بالا را افزایش می دهد احساس ترس. آنها بیشتر به ذخیره کردن پایه و اساس و یا فرمولاسیون ناشی از ترس است.

نتیجه این است که در اوایل و اواخر سال دوران کودکی یک کودک خواهد نمایشگاه تمایل در شرکت در فعالیت های. آنها ممکن است تهاجمی و خشونت آمیز یا می شه در صورت تهدید یا خطر است. سال فاش سمت تلنگر. این نوجوان که قرار گرفته است بسیار ناشی از ترس آنها ممکن است پرتاب احتیاط به باد و افراط در سن فعالیت های نامناسب.

ترس به عنوان یک احساس است که بخشی جدایی ناپذیر در هر سنی است. در مواجهه با آزمون مصاحبه انجام یک سفر زمینی قطار هوا یا آب است یک فرد say a little prayer. در حال حاضر از نظر تعداد قطار و پرواز عملیاتی هر روز با صدها و هزاران نفر از مسافران است. و چگونه بسیاری از آنها بد بخت برای دیدار با حادثه یک فرد خارج از حد و حصر. بنابراین زمانی که ما به عنوان خوانده شده در مورد هر حادثه آن باقی می ماند در ذهن ما است. هنگامی که یک شخص سفر آنها یک حس ترس از حوادث و خطر قریب الوقوع که در مورد آنها بخوانید و از این رو کمی دعا برای قدرت است. Cyberchondria جدید روانی بیماری در Covid-19 بیماری همه گیر. شنیدن خواندن در حال مشاهده به طور مداوم در مورد موارد و داستان است و افزایش ترس است. این بیماری به نظر می رسد در اینجا به ماندن است.

القا ترس و تیرگی ذهن از افکار منفی است که بیشتر به رفتن به پایین تر از یک فرد قابلیت. ترس را کاهش می دهد یک فرد ظرفیت برای مقابله با خطرات. ترس در امتحانات و یا مواجهه با یک مصاحبه تسهیل موقت روانی خاموشی جلوگیری از یک فرد وضوح فکر می کردم. به همین ترتیب هنگامی که در مواجهه با خطرات حیاتی است که سلامت عقل و روشنی فکر باید پیروز شویم. این را قادر خواهد ساخت قوای ذهنی به جمع آوری راه حل برای این مشکل. بنابراین یکی از نیاز به دنده تا به جای به طور مداوم به فکر بیماری – توسعه وضوح هوشیاری و احتیاط. این ویژگی کمک خواهد کرد و همه را به مبارزه و زندگی با خیال راحت. هشدار شجاع و پیروز هستند که قادر به آج راه با اعتقاد راسخ به

   منجر به راه و…که در آن ذهن است بدون ترس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>