هشدار FDA در مورد سمی دست عفونی

FDA لیست سمی و یا به طور بالقوه سمی عفونی شامل 75 برندها هر چند بسیاری از آنها مشابه و یا یکسان نام.

عکس: Sumit Sanyal/زوما پرس

سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داده است مصرف کنندگان برای جلوگیری از ده ها تن از وارداتی دست-ضد عفونی کننده محصولات بعد از آژانس یافت سمی الکل چوب در برخی از نمونه های.

بسیاری از مارک های مشکوک آمد از تقریبا یک و نیم دوجین شرکت در مکزیک با توجه به آژانس. چند فروخته شد توسط خرده فروشان عمده مانند Walmart , Inc. WMT 0.11%

Coronavirus همه گیر ایجاد راش در دست ضد عفونی کننده است که به هنگام تولد به سپاه از مارک های جدید به عنوان یک آمریکایی درهم به امن پاک کننده ها و تولید کنندگان عمده نمی تواند نگه دارید تا.

الکل چوب یا متانول می تواند کشنده باشد در هنگام مصرف و منجر به مسمومیت با متانول هنگامی که به پوست اعمال می شود. FDA گفت: همچنین است در مورد مارک های ساخت غلط ادعا می کند که محصولات خود را محافظت در برابر coronavirus و همچنین تعداد فزاینده ای از مردم گرفتن بیمار از خوردن عفونی.

FDA لیست سمی و یا به طور بالقوه سمی عفونی شامل 20 که تست شده هستش توسط آژانس و نشان داده شده است شامل متانول و چندین دوجین بودند که یا ساخته شده در همان امکانات از متانول حاوی محصولات و یا به طور داوطلبانه به یاد می آورد.

این لیست شامل 75 برندها هر چند بسیاری از آنها مشابه و یا یکسان نام. وجود دارد حدود 35 مجزا به نام های تجاری در این فهرست است. این برندها شامل نام مانند CleanCare عارف سپر و Blumen که فروخته شد توسط خرده فروشان از جمله خارج شده و در اوایل تابستان ، خارج شده و کاهش یافته است به نظر.

مربوط تصویری

برای کمک به محافظت در برابر coronavirus CDC توصیه می کند تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس سطوح روزانه. برایان Warcholek که منجر Covid-19 تیم برای biohazard تمیز کردن شرکت خدمات پس نشان می دهد که چگونه آن را انجام داده است. عکس: آدم Falk/این وال استریت ژورنال

این سازمان گفت: در اوایل این ماه که شده اند وجود دارد موارد که در آن کودکان و بزرگسالان درگذشت کور شد و یا در بیمارستان بستری و پس از خوردن عفونی حاوی متانول.

تلاش برای رسیدن به برخی از شرکت های این مارک های ناموفق بودند.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست به عنوان یک ابزار در پیشگیری از این ویروس را گسترش زمانی که آب و صابون در دسترس نیست.

ضد عفونی کننده دست است که در میان اکثر محصولات در تقاضا در میان همه گیر. بسیاری از سازندگان از جمله Purell ساز Gojo Industries Inc., باید کارگردانی بسیار از عرضه خود به بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی و امکانات ساخته شده است که پاک کننده ها و حتی سخت تر برای پیدا کردن فردی برای مصرف کنندگان است. در ماه های اخیر ایالات متحده کسب و کار reopenings باید بیشتر ramped تا تقاضا.

Purell باقی مانده است در تامین کوتاه مدت در خرده فروشان. اکرون اوهایو بر اساس Gojo و گفت: این شرکت در حال حاضر دو برابر تولید و سرمایه گذاری است که اجازه خواهد داد که آن را به افزایش ضد عفونی کننده تولید sevenfold تابستان آینده. “تقاضا برای ضد عفونی کننده دست باقی مانده است به صورت تصاعدی بالاتر از هر زمان در تاریخ” سخنگوی گفت.

Unilever PLC ساز Suave شامپو و صابون Dove گفت: روز شنبه که آن را به شدت گسترش داده است قبلا دست کوچک-ضد عفونی کننده کسب و کار برای دیدار با افزایش تقاضا است.

در حالی که جریان اصلی برندها هستند سخت برای پیدا کردن ده ها تن از نام های نابود و لگدمال شده, تولید شده توسط, محلی و عمده مشروب زیبایی, شرکت ها و برخی از شرکت ها در حال حاضر در کسب و کار ساخت محصولات تمیز کردن.

گسترش pop-up مارک نشده است و عمده پدیده با بیشترین کمبود مستعد محصولات. مواردی مانند کاغذ توالت و حوله کاغذی نیاز به سرمایه های عظیم سرمایه گذاری که محدود کردن کسانی که جدید.

وقتی که می آید به سطح پاک کننده و بهداشتی دستمال مرطوب CDC توصیه می کند تنها با استفاده از محصولات پاک از سوی سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان موثر در برابر coronavirus.

برای دست عفونی است که توسط FDA به جای سازمان حفاظت محیط زیست CDC توصیه می کند که تنها این محصول حاوی غلظت حداقل 80 درصد اتانول یا 75% ایزوپروپیل الکل.

FDA در ماه مارس گفت که برای این دوره از بیماری همه گیر آن را نمی خواهد اقدام علیه شرکت ها برای ساخت الکل بر اساس دست عفونی برای مصرف کننده استفاده کنید و یا برای استفاده از مراقبت های بهداشتی پرسنل. که حرکت خطاب به آمریکا ضد عفونی کننده سازندگان و وارد علامت های تجاری.

نوشتن به شارون Terlep در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de