FDA به نقل از کمبود یکی از مواد مخدر افشای عرضه-خط نگران

چین بزرگترین تامین کننده مواد اولیه که به صورت پایه ای از داروها.

عکس: وانگ Jianwei/زوما پرس

کارخانه خاموش شدن ناگهانی در سراسر چین به دلیل جدید coronavirus را در معرض ناراحت کننده مراقبت های بهداشتی واقعیت: بسیاری از داروهای تکیه بر مواد خام است که ساخته شده در آن کشور است.

سازمان غذا و داروی آمریکا اواخر روز پنجشنبه گفت: یکی از مواد مخدر در حال حاضر به کمبود به دلیل مشکلات اخذ خام عنصر از یک سایت تحت تاثیر coronavirus. آن را فاش نمی, که مواد مخدر و یا سازنده آن است.

برای چند هفته FDA بوده و در تماس با بیش از 180 تولید کنندگان مواد مخدر یادآوری آنها را به ارائه اطلاع از هر گونه انتظار می رود کمبود عرضه. که شامل سازندگان از حدود 20 محصولات سازمان را شناسایی کرده است که حاوی کلید مواد اولیه دارویی از چین است.

بیشتر آسیب پذیر هستند و داروهای ژنریک که برخی از 90 درصد از داروهای گرفته شده توسط آمریکایی ها. Nongeneric یا مارک داروهای تجویزی تمایل به عرضه خطوط مربوط به سایر نقاط جهان است.

انواع خاصی از مواد مخدر هم در خطر است. چین یک کلید تامین کننده مواد شیمیایی و مواد اولیه برای محبوب فشار خون دارو و چند نفره آنتی بیوتیک ها است که دیگر تولید شده در آمریکا مانند داکسی سایکلین و پنی سیلین.

مقالات مرتبط

  • چرا Coronavirus گسترش بسیار سریع: علائم خفیف هستند و مردم در حال جهانی
  • آنچه ما در مورد این بیماری همه گیر
  • Coronavirus آزمون در اروپا متفاوت سیستم های سلامت

بزرگ داروسازان مانند صنایع دارویی تیوا Ltd. یکی از بزرگترین تولید کنندگان عمومی باید گفت در اظهارات قبل از کمبود شد و اعلام کرد که آنها در نظارت بر زنجیره تامین و تا به حال تجربه هر گونه اختلال.

در روز پنج شنبه سه ماهه درآمد تماس Mylan, NV گفت که آن را همچنان به نظارت بر وضعیت و اشاره کرد این شرکت عرضه متنوع خطوط اما هشدار داد که کمبود می تواند در آینده رخ می دهد. شرکت رئیس جمهور راجیو مالک گفت: “ما کل صنعت است که در یک راه یا راه دیگری در ارتباط با چین اما از شما انتظار می رود ما را بسیار بهتر قرار داده است.”

کارشناسان معتقدند چین نیز تنها ساز از مواد تشکیل دهنده کلیدی در یک کلاس از چند دهه آنتی بیوتیک شناخته شده به عنوان سفالوسپورین های که در درمان طیف وسیعی از عفونت های باکتریایی از جمله ذات الریه.

“آنتی بیوتیک زنجیره تامین در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای شکننده و بدون حتی یک اپیدمی جهانی در محور عمده تولید مکان” گفت: Dan Diekema مدیر بیماری های عفونی در دانشگاه آیووا, بهداشت و درمان, بیمارستان. “اگر ما به اختلالات عمده که ناشی از کمبود چندین آنتی بیوتیک ها در یک بار آن را به چالش توانایی ما برای وفق دهند.”

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus را تهدید به گسترش در سراسر ایالات متحده مقامات بهداشتی فدرال گسترش معیارهای آنها باید تست شده و ساده تست-کیت مصوبات. عکس: Jeenah ماه/ایسنا

چند generic تولید کنندگان دیده می شود قیمت مواد اولیه دارویی رشد می کنند تا آنجا که 50% از جمله کسانی که برای محصولات رایج مانند کاهش کلسترول استاتین ها بر اساس پژوهش Sanford C. Bernstein & Co.

داروسازان در حال تنظیم از جمله به دنبال جایگزین تامین کنندگان و افزایش قیمت با توجه به کارشناسان صنعت و مقامات.

برخی از شرکت های چینی را متوقف و حمل و نقل به تولید کنندگان در هند گفت: David نور, مدیر اجرایی Valisure آنلاین داروخانه است که با این نسخهها کار با مشاوران در هند. هند generic-صنعت دارو که FDA می گوید: تامین 40 درصد از ایالات متحده, داروهای ژنریک متکی بر چین برای بسیاری از مواد تشکیل دهنده فعال.

با صدها نفر از کارخانه ها و دیگر محل های کار در چین تعلیق عملیات در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus فشار بیشتر روی دارویی زنجیره تامین بيشترین. هنوز جزئیات بیشتر در مورد داروهای تامین خطوط به ایالات متحده محدود است مانع توانایی مقامات به پیش بینی که مواد مخدر آسیب پذیر هستند.

چین به رسمیت شناخته شده است به عنوان بزرگترین تامین کننده مواد اولیه—شناخته شده به عنوان مواد فعال دارویی—که به صورت پایه ای از داروها. که وابستگی به چین باعث کمبود بیشتر به احتمال زیاد باید تولید چین متزلزل شود با توجه به 2019 دولت ایالات متحده گزارش. چین تسلط در حال رشد است: ایالات متحده وارداتی $3.9 میلیارد دلار ارزش دارویی مواد اولیه از چین در سال 2017 افزایش نزدیک به یک چهارم از سال قبل با توجه به IHS Markit.

حتی قبل از وقوع Covid-19 بیماری های کارشناسان برای سال هشدار داده اند که overreliance در یک منطقه مطرح خطرات به ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی. یک انفجار در سال 2016 در یک کارخانه در چین منجر به یک جهان کمبود آنتی بیوتیک پیپراسیلین.

“صنعت داروسازی بسیار دست و پای تولید کنندگان در چین گفت:” رابرت والش که شرکت سامارا Biopharma مشاوره ممیزی کارخانه های چینی از طرف غربی داروسازان.

صنعت برخی از کوسن. داروسازان تمایل به سهام تا در پیشبرد چین قمری تعطیلات سال نو بیش از آن کارخانه به طور معمول نزدیک به دو هفته است. آنها همچنین سفارش مواد خام به صورت فله و حفظ حدود شش ماه از عرضه به گفته مقامات صنعت.

“سوال این است که تا چه حد در زمان انجام این ذخایر رفتن و ما می تواند همچنان به تکیه به شدت ما را در ساخت این بحرانی منابع دریایی” گفت: ریتا Numeroff بهداشت و درمان-مراقبت از استراتژیست کسب و کار.

پیچیدگیهای زنجیره تامین برای فرد داروهایی که شرکت های تحت کاری ادامه داده اند برای رقابتی دلایل پنهان باقی می ماند ، در حالی که FDA نیاز تولید کنندگان به گزارش هنگامی که وجود دارد کمبود یک محصول خاص شرکت هایی که مواد اولیه نیست به چنین خواسته است. و نه باید آنها فاش اندازه و یا زمان بندی محموله های انجام شده به ایالات متحده محدود کردن توانایی از بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان خدمات به برنامه ریزی برای عرضه بالقوه اختلال.

FDA می گوید هیچ راهی برای پیگیری API حجم از چین است.

“ما از لحاظ فنی هیچ ایده چه چیزی است که در واقع تولید شده در چین” گفت: Soumi Saha, مدیر ارشد, از, حمایت, در, برتر, یکی از بزرگترین گروه-خرید سازمان ها در ایالات متحده پیمانکاری برای مواد مخدر و سایر لوازم برای بیمارستان است. “ما در حال از دست رفته است که در بالادست دید.”

تلاش برای ریختن به نور در دارو-زنجیره تامین است که مایک Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. او رهبری تلاش برای map کردن زنجیره تامین برای حدود 150 از مهم ترین دارو و تجهیزات پزشکی در ایالات متحده با به هم چسباندن اطلاعات از حمل و نقل, ثبت شرکت, آشکار و FDA داده است. اگر چه این پروژه آغاز شده و حدود 18 ماه پیش گفت: شیوع کروناویروس است قرار داده و آن را “در استروئید.”

“ما خواسته شده است برای توصیف داخل یک خانه بزرگ اما ما نمی توانیم در داخل,” او گفت:. “ما به دنبال در هر پنجره.”

بیشتر در Coronavirus و تاثیر آن بر بازار و کسب و کار

  • چگونه Coronavirus طرح میتوانست به بازارهای—در نه نمودار
  • روغن مجموعه خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی
  • شیوع کروناویروس را افزایش می دهد به اشکال پیچیده تر از کار از راه دور
  • کروناویروس و کسب و کار: همه چیز شما نیاز به دانستن

بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

نوشتن به دنیس رولاند در [email protected] و جارد S. هاپکینز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>