FDA ممنوعیت فروش پف نوار E-سیگار

یک پف بار طعم دار یکبار مصرف vape دستگاه.

عکس: مارشال Ritzel/آسوشیتد پرس

غذا و دارو گفت: سازندگان پف نوار e-سیگار و دیگر میوه ای با طعم یکبار مصرف e-سیگار را به محصولات خود را خاموش بازار ایالات متحده بسته شدن یک راه گریز پس از آژانس در پایین ترک خورده رهبر بازار Juul Labs, Inc. در اوایل این سال است.

پف نوار اواپراتور شبیه Juul دستگاه. آنها به فروش می رسد در هندوانه زغال اخته یخ و دیگر طعم دهنده است که مقامات بهداشتی می گویند درخواست کاربران زیر سن قانونی اما پس از پف نوار دستگاه نمی تواند پر شود FDA طعم محدودیت نیست به آنها اعمال می شود.

سرد ابر توزیع Inc., که باعث می شود پف بار به طور داوطلبانه خود را متوقف فروش آمریکا در هفته گذشته در میان تماس های ضد توتون و تنباکو گروه و قانونگذاران برای محصولات خود ممنوع می باشد. نزدیک برگزار می شود شرکت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

FDA ممنوع اعلام کرده است فروش میوه و نعنا طعم در غلاف مبتنی بر e-سیگار برای جلوگیری زیر سن قانونی vaping. Juul که متهم شده است برای کمک به افزایش نوجوان vaping سال گذشته به طور داوطلبانه متوقف فروش آن شیرین و با طعم میوه های دوباره پر کردن غلاف در انتظار FDA طعم محدودیت. Juul به فروش نمی یکبار مصرف e-سیگار.

برخی از تک استفاده از مارک های چنین به عنوان پف بار تا به حال یک USB-stick شکل بود که یادآور Juul طراحی براق. خودی صنعت و کنترل دخانیات طرفداران هشدار داده اند که افراد جوان می تواند به راحتی از Juul به یکی از آن علامت های تجاری.

در علاوه بر این به سازندگان پف نوار FDA صادر نامه هشدار دوشنبه به سازندگان HQD و Mylé یکبار مصرف مارک برای بازاریابی محصولات بدون این سازمان مجوز که غیر قانونی است.

FDA طعم محدودیت دیده می شد به عنوان یک مصالحه بین مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت که می خواست به آدرس, افزایش, نوجوانان, vaping و کسانی که نگران این اثر در کسب و کارهای کوچک و ممکن است عواقب سیاسی برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از قانونگذاران و antitobacco گروه با انتقاد از سازش گفت: دولت باید هزینههای خود را زودتر طرح با در نظر گرفتن تمام vaping محصولات از بازار به جز کسانی که با طعم مانند توتون و تنباکو.

در آن زمان آژانس متعهد مجازات برای شرکت هایی که هدفمند افراد زیر سن قانونی که استفاده از بازاریابی به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر به افراد جوان و یا خود را که اقدامات کافی برای محدود کردن دسترسی توسط جوانان.

روز دوشنبه FDA کمیسر Stephen M. هان گفت: این سازمان نگران محبوبیت این محصولات در میان افراد جوان و روشن است که حتی در زمان بیماری همه گیر از آن است که نظارت بر بازار است.

آژانس نیز صادر هفت نامه به شرکت هایی که فروش غیر مجاز vaping مایعات که به تقلید از بسته بندی برای محصولات غذایی مانند نان تست دارچین بحران حبوبات, همجنس باز و گیلاس کک یا این که از ویژگی های شخصیت های کارتونی.

نوشتن به جنیفر Maloney در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de