داروی جدید مشتق شده از پودر بادام زمینی و دوز شامل معادل مقدار کمی از بادام زمینی است. عکس: saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سازمان غذا و داروی آمریکا روز جمعه تایید شده برای اولین بار برای درمان حساسیت به بادام زمینی ارائه یک گزینه جدید برای تعداد فزاینده ای از کودکان و خانواده های آنها در برخورد با بیماری تهدید کننده زندگی.

درمان جدید به نام Palforzia از Aimmune درمان , Inc., طراحی شده است برای کار با افشای بیماران به ماده آنها آموزش داده شده است برای جلوگیری از. این دارو به دست آمده از پودر بادام زمینی و دوز شامل معادل مقدار کمی از بادام زمینی است.

برای ساخت تا خود را مقاومت در برابر کودکان سنین 4 تا 17 سال که در حال تجویز این درمان جدید شروع با افزایش دوز Palforzia مخلوط با سس سیب یا دیگر مواد غذایی هر روز و پس از رسیدن به یک دوز خاص در ادامه که دوز به طور نامحدود.

Aimmune گفت: لیست قیمت برای Palforzia خواهد بود $890 یک ماه یا حدود 10,680 یک سال است. راث سرمایه تحلیلگر تحقیقات Zegbeh Jallah برآورد مواد مخدر می تواند تولید و فروش سالانه 1 میلیارد دلار توسط 2026.

یک مطالعه نشان داد درمان افزایش میزان بادام زمینی است که کودکان می تواند تحمل کند در طول یک کنترل “چالش” بدون داشتن یک واکنش آلرژیک هر چند آن را نمی به طور مستقیم نشان می دهد که آیا درمان محافظت در برابر اتفاقی برخورد با بادام زمینی.

Aimmune می گوید: درمان نیست در نظر گرفته شده برای اجازه می دهد بیماران مبتلا به آلرژی شروع به خوردن بادام زمینی-کره ساندویچ بلکه به کاهش خطر ابتلا به واکنش های پس از اتفاقی قرار گرفتن در معرض.

دانیل آدلمن Aimmune افسر ارشد پزشکی گفت: در یک کنفرانس تلفنی به مواد مخدر است “در نظر گرفته شده برای بی حس بيماران به بادام زمینی پروتئین است. بنابراین در حالی که آنها هنوز هم باید عمل و اجتناب از آن می تواند به کاهش واکنش های آلرژیک پس از مصرف اتفاقی.”

Palforzia خود افزایش خطر ابتلا به واکنش های آلرژیک و استفاده از اورژانس نفرين عکس در طول 12 ماه از درمان قبل از غذا به چالش بکشد.

کودکانی که به درمان های جدید هنوز هم توصیه به ادامه برای جلوگیری از بادام زمینی و دسترسی به اورژانس نفرين عکس مانند EpiPen در مورد واکنش های.

هنوز هم برخی از پزشکان و بیماران می گویند که مواد مخدر کمک خواهد کرد که کاهش خانواده های اضطراب مورد خطر قرار گرفتن در معرض در زندگی روزمره است.

“این یک معامله بزرگ” دکتر گفت: Subhadra Siegel, رئیس اطفال آلرژی و ایمونولوژی در کالج پزشکی نیویورک در Valhalla, n. y. “فکر تسکین اضطراب و قادر به غذا خوردن در یک رستوران بدون نگرانی. این بزرگ ناتوان کننده همه چیز برای خانواده ها با آلرژی غذایی است.”

دوم درمان جدید می تواند تبدیل به موجود بعد از این سال اگر FDA تایید DBV Technologies SA پیشنهاد جدید پچ پوستی. Regeneron Pharmaceuticals , Inc. همچنین در حال توسعه تجربی حساسیت به بادام زمینی مواد مخدر است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

اگر شما یا کسی در خانواده شما دارای حساسیت به بادام زمینی را به شما سعی کنید این درمان ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

بادام زمینی در میان شایع ترین مواد غذایی که باعث آلرژی. یک سال 2017 مطالعه برآورد بادام زمینی آلرژی شیوع افزایش یافته بود 21% پس از سال 2010 که آن را تحت تاثیر قرار تقریبا 2.5 درصد از کودکان آمریکایی.

در افرادی که آلرژی بادام زمینی می تواند باعث مشکلات گوارشی و شوک آنافیلاکتیک یک برنامه به طور بالقوه مرگبار واکنش است که باید تحت درمان با اورژانس اپی نفرین تزریق.

راه استاندارد برای مدیریت این بیماری است که برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض نقد و مواد غذایی و دسترسی به اپی نفرین برای شرایط اضطراری.

برخی از حساسیت را درمان بادام زمینی آلرژی دادن به کودکان مقدار کمی از بادام زمینی, آرد, اما تا زمانی که در حال حاضر وجود دارد نبود یک درمان تایید شده توسط FDA.

این Aimmune درمان بر اساس قرار گرفتن در معرض روش با قرار دادن دوز بادام زمینی پودر در کپسول های که شکسته باز به نم نم در مواد غذایی است.

Aimmune می گوید آن دوز دقیقا اندازه گیری برای اطمینان بیشتر سازگار میزان آلرژی زا جزء بادام زمینی از اگر خانواده یا پزشکان سعی کنید به کودکان مقدار کمی از آرد بادام زمینی یا دانه. بیماران شروع با یک دوز کوچک و تشدید آن به تدریج در طول شش ماه. پس از آن آنها ماندن در یک دوز نگهدارنده است که معادل حدود یک بادام زمینی هسته در روز است.

در تست بالینی این دارو در کودکان با بادام زمینی آلرژی مورد بررسی قرار گرفت برای دیدن چقدر آرد بادام زمینی می تواند آنها را تحمل کند قبل از داشتن یک واکنش آلرژیک به مجموعه ای از یک پایه. به اصطلاح بادام زمینی چالش انجام شد در تجهیزات پزشکی با اپی نفرین در دست است.

پس از مصرف Palforzia یا دارونما به مدت یک سال مورد مطالعه قرار گرفتند بادام زمینی یکی دیگر از چالش های که در آن آنها داده شد افزایش مقدار یا دارونما یا بادام زمینی آرد.

نوح تاونسند از اورلاندو فلوریدا., ثبت نام در یک کارآزمایی بالینی برای Palforzia در سال 2016 زمانی که او 10 ساله بود و عادت کرده اند به اجتناب از بادام زمینی بیشتر از زندگی خود را. او تا به حال یک واکنش آلرژیک به کره بادام زمینی هنگامی که او در حدود 18 ماه است.

“فقط تصور کنید که پدر و مادر خود را همیشه به شما گفت” این بود poison. این شما را بکشند.’ و در حال حاضر ما گفت: ‘آن'” گفت: نوح, مادر, وندی کرامر تاونسند.

در شروع مطالعه معادل یک سوم بادام زمینی هسته باعث واکنش های آلرژیک در نوح. پس از 12 ماه از درمان او قادر به معادل حدود 14 بادام زمینی بدون داشتن یک واکنش خانم کرامر تاونسند گفت.

او در ادامه به Palforzia که به او داده استقلال بیشتر و پدر و مادر خود را صلح بیشتر از ذهن است. “او هرگز یک ساندویچ کره بادام زمینی اما اگر او می رود با دوستان به برخی از چینی رستوران و به طور تصادفی می شود بادام زمینی او را OK” خانم تاونسند گفت.

کارآزمایی بالینی نشان داد که حدود 67 درصد از کودکانی که در زمان Palforzia قادر به مصرف معادل حداقل دو بادام زمینی بدون نیاز قابل توجهی علائم آلرژی در مقایسه با 4 درصد از کودکانی که دارونما دریافت کردند. Palforzia نیز محدود شدت علائم در مقایسه با دارونما.

حدود 14 درصد از Palforzia کاربران سیستمیک واکنش های آلرژیک در طول دوره درمان در مقابل 3% از کسانی که در گروه دارونما.

افزایش خطر ابتلا به واکنش های نگرانی در میان برخی از حساسیت. “بيماران تحت این درمان تا پایان نیاز به اپی نفرین دو بار به عنوان اغلب به عنوان بیمارانی که تحت درمان” دکتر جان کلسو یک پزشک متخصص آلرژی با Scripps بهداشت در سن دیگو گفت: در یک ماه سپتامبر 2018 جلسه یک کمیته مشاوره FDA با توجه به Aimmune پیشنهاد درمان است. “پس از آن برای من روشن نیست که این درمان موثر است.”

یکی دیگر از FDA عضو کمیته ایرا Finegold استاد ایمونولوژی بالینی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک رای به نفع Palforzia از آنجا که او گفت: “حتی اگر این کامل نیست و بدیهی است که نه برای همه, آن را به یک راه طولانی در کمک به بیماران و کیفیت زندگی خود را.”

استیو Tilles, Aimmune ارشد, مدیر پزشکی گفت: عوارض جانبی مرتبط با Palforzia از بین می رود به عنوان درمان را ادامه داد.

نوشتن به پیتر در لوفتوس peter.loftus@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو