FCC پروب می یابد حامل های تلفن همراه نمی حفاظت از داده های مکان

تنظیم کننده فدرال در هفته های اخیر گفت: AT&T, Sprint, T-Mobile و Verizon آنها می تواند مسئولیت خود را دست زدن به اطلاعات در زمان واقعی محل.

عکس: استیون Senne/آسوشیتد پرس

کمیسیون ارتباطات فدرال است که به دنبال صدها میلیون دلار جریمه از این کشور حامل تلفن همراه پس از مقامات یافت می شود این شرکت موفق به حفاظت از اطلاعات در مورد مشتریان واقعی زمان و مکان و با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

ارتباطات از راه دور تنظیم کننده در هفته های اخیر مطلع AT&T Inc., با حداکثر سرعت دویدن Corp. T-Mobile ما Inc. و Verizon Communications , Inc. انتظار اعلامیه آشکار مسئولیت مردم گفت. چنین اعلامیه نهایی نیست و این شرکت هنوز هم می تواند استدلال می کنند آنها نیست مسئول یا باید پرداخت کمتر است. این امر در نهایت سقوط در وزارت دادگستری ایالات متحده به جمع آوری هر گونه مجازات است.

پیشنهاد جریمه که می تواند در مجموع بیش از 200 میلیون دلاری به شمار می رود اعلام کرد روز شنبه یکی از مردم گفت. ماه گذشته FCC رئیس Ajit Pai اطلاع اعضای کنگره که یک آژانس تحقیقات نتیجه گیری کرده بود که “یک یا چند” حامل ظاهرا نقض قانون فدرال با افشای اطلاعات در زمان واقعی محل.

دولت ایالات متحده با استفاده از نرم افزار-تولید اطلاعات بازاریابی بر اساس حرکات میلیون ها نفر از تلفن های همراه در سراسر کشور برای برخی از اشکال اجرای قانون است. ما توضیح دهید که چگونه چنین داده است که جمع آوری و به فروش می رسد. عکس: جاستین لین/شاتر

FCC نقل مکان کرد و پس از برخی از حامل به حال ادامه داد: های مشترکین خود را مختصات حتی پس از آنها گفت: اعضای کنگره آنها قطع واسطه شرکت های با استفاده از داده های خود را تغذیه. Verizon است گفت: آن را متوقف های تلفن همراه داده های مکان در سال 2018 است. AT&T و T-Mobile گفت: در اوایل سال 2019 که آنها قطع برخی از داده های مکان های.

بالا متحده بی سیم ارائه دهندگان توافق برای محدود کردن داده های خود را های پس از مستقل گزارش داده یافت aggregators شد سوء استفاده از خوراک است که در اختیار مشترکان مکان زمان واقعی. بنا به درخواست های حامل را با دقت اشاره کردن مشترکین خاص و به اشتراک گذاری نتیجه با واسطه شرکت های که گذاشته سپس اطلاعات با صدها نفر از کسب و کارهای دیگر.

برخی از طرفداران حفظ حریم خصوصی با انتقاد از FCC اقدام به سر رسیده.

“مصرف کنندگان هیچ چاره ای اما برای به اشتراک گذاشتن بسیار اطلاعات خصوصی با ارائه مورد در همه جا آنها بروید” برای به دست آوردن خدمات تلفن همراه گفت: Laura Moy مدیر دانشیار در مرکز حفظ حریم خصوصی و فناوری در جورج تاون قانون است. “حامل مجاز به نوبه خود در اطراف و فروش که اطلاعات موقعیت مکانی به هر کسی با یک شماره تلفن و یک چند دلار به صرف. اما این یک عمل گسترده و FCC آهسته بوده است به مهار آن را در.”

سناتور. Ron Wyden (D. سنگ.), نوشت که به حامل در سال 2018 پس از موقعیت-های مشارکت بودند نشان داد به سوال در مورد داده های خود شیوه های حفظ حریم خصوصی به نام پیشنهاد جریمه ناکافی است. او در یک صدای جیر جیر که قوی حریم خصوصی قوانین مورد نیاز بود.

تلفن همراه شرکت نیاز به دانستن مشترکین خود را مختصات به تماس های مسیر داده و به جای حق. که به آنها بیشتر مشاهده مداوم از مشتریان حرکات از توسعه دهندگان نرم افزار است که با استفاده از سیستم تعیین موقعیت جهانی از Wi-Fi و دیگر منابع داده است که کاربران می توانند خاموش از طریق گوشی های هوشمند خود را در تنظیمات. حامل های بی سیم نیز فروش های ناشناس اطلاعات محل برای بازاریابان است.

داده های جمع آوری کننده LocationSmart Inc. و Zumigo Inc. به گفته وال استریت ژورنال آنها توزیع زمان واقعی مکان های مشروع به مشتریان از جمله تقلب در بانک-تشخیص ادارات و کمک های کنار جاده ای خدمات. اما دیگران با استفاده از داده های خوراک برای آنچه که حامل گفته بودند غیر مجاز اهداف است. یک زندان تلفن ارائه دهنده ایجاد یک وب سایت است که اجازه اجرای قانون پیدا کردن محل سکونت هر تلفن همراه کاربر بدون اخذ حکم دادگاه نیویورک تایمز و مادربرد را گزارش کرده اند.

FCC ارائه نمی دهد حامل هر شهرک یکی از مردم گفت. که ممکن است سریع برخی از حامل به مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه آنها را از طریق کمیسیون اداری روند.

جریمه اگر پرداخت می شود, می تواند به شدت بر روی T-Mobile اگر آن را می بندد آن ادغام برنامه ریزی با حداکثر سرعت دویدن در هفته های آینده. این دو شرکت به تازگی تجدید نظر شرایط این قرارداد که به ارزش 26 میلیارد دلار بود که آن را امضا دو سال پیش.

تحت تجدید نظر در ادغام شرکت های پدر و مادر از T-Mobile و Sprint توافق برای تقسیم هزینه هر گونه بدهی به 200 میلیون دلار. با حداکثر سرعت دویدن صاحب SoftBank گروه Corp. خواهد بود در قلاب برای بیش از حد بدهی بالای 200 میلیون دلار.

نوشتن به خود جلب کرد فیتزجرالد در [email protected] و سارا در julia davis [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im