FBI پروب توییتر هک گسترده تر در میان نگرانی های امنیتی

توییتر گفت: اعتقاد بر این هکرها هدفمند کارکنان است که تا به حال دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار. خارج از شرکت منهتن در مارس 13.

عکس: جان Nacion/زوما پرس

دفتر تحقیقات فدرال است کاوش گسترده از هک Twitter , Inc. TWTR -1.53% رخ داده است که روز شنبه به گفته افراد آشنا با تحقیقات در حال رشد در میان نگرانی هایی است که آسیب پذیری از سیستم های شرکت مطرح می تواند گسترده تر خطرات برای امنیت بین المللی.

آلیسون نیکسون رئیس تحقیقات افسر در سایبر خدمات شرکت واحد 221b گفت: او تماس گرفته شد توسط اف بی آی روز چهارشنبه در ارتباط با توییتر هک. Blockchain تجزیه و تحلیل شرکت Chainalysis Inc. گفت: از آن شده است در تماس با “چندین فدرال اجرای قانون در مورد این موضوع است.”

یک سخنگوی FBI گفت: این اداره آگاه بود از این هک است اما به نظر در مورد اینکه آیا این موضوع بررسی شده بود.

چهارشنبه هک برای ساعت به طول انجامید و دیده شد توسط کارشناسان امنیتی به عنوان هر دو شدید و غیر معمول است. آن را اجازه هکرها به بیش از یک آرایه از حساب از جمله کسانی که از مشاهیر و سیاستمداران و میلیاردرهای مانند بیل گیتس, Kanye West, جو بایدن و باراک اوباما به عنوان به خوبی به عنوان Apple Inc. و شرکت های دیگر.

آن را نیز در معرض یک مشکل اجتماعی-شرکت رسانه ای و فن آوری جهان به طور گسترده تر مواجه اند بارها و بارها: حتی midlevel خودی دسترسی به فن آوری خلوتگاه درونی خروج اطلاعات حساس و آسیب پذیر است.

توییتر کاهش یافته است به نظر اف بی آی شد.

اجتماعی-رسانه ای شرکت گفت: اواخر روز چهارشنبه که معتقد است هکرها مرتکب این حمله با هدف قرار دادن کارکنان که تا به حال دسترسی به شرکت های داخلی و سیستم های ابزار. که به طور معمول به معنی یک یا بیشتر کارکنان به طور فعال درگیر بودند و یا فریب خورده را به کلیک کردن بر روی یک لینک و یا ارائه یک رمز عبور. توییتر ندارد گفت: چگونه حمله به دست اورد دسترسی داشته باشید. آنها ممکن است دسترسی به اطلاعات و یا درگیر در فعالیت های مخرب این شرکت گفت:, و اضافه کرد که آن را هنوز هم در حال بررسی این حادثه است.

توییتر نمی گویند چگونه هکرها تا به حال شده است قادر به دسترسی به آن در سیستم های داخلی.

بالا مشخصات حساب های توییتر از جمله کسانی که از باراک اوباما و Elon Musk شد هدف از یک حمله گسترده که کارشناسان امنیتی در حال تماس با بدترین حادثه هک در این شرکت در تاریخ معاصر است. وال استریت ژورنال را Euirim چوی گزارش در مورد هک که به نظر می رسد متفاوت از دیگر نقض امنیت. عکس: رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ, Sean گالوپ/گتی ایماژ و Dado Ruvic/ایسنا

نوشتن به رابرت مک میلان در [email protected] و داستین Volz در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de