معیوب N95 ماسک مانع بیمارستان نیاز به

کارکنان از Magid دستکش ایمنی و Corp. در Romeoville بیمار., رفتار مناسب آزمون در صورت ماسک. این شرکت نبوده است قادر به خرید N95 ماسک از آن معمول تامین کنندگان.

عکس: Magid دستکش و ایمنی پارسیان

برخی از بیمارستان ها می گویند که آنها در حال خرید معیوب تقلید از با کیفیت بالا N95 ماسک کارگران نیاز به درمان بیماران مبتلا به Covid-19 یک خطر جدید برای مقامات تمیز کاری گلوب برای کمیاب دنده محافظ.

بیمارستان مدیران و مقامات محلی گفت: آنها در حال تلاش برای تهیه هر ماسک می توانید آنها را از انبارهای خصوصی و کمتر شناخته شده تولید کنندگان در سراسر جهان است. بعضی از آنها خریداری N95 ماسک—که بلوک 95 درصد از بسیار کوچک ذرات هوابرد—که در حال شکست اولیه با کیفیت آزمایشات نشان می دهد آنها ممکن است محافظت در برابر جدید کروناویروس.

CoxHealth یک سیستم بیمارستان مستقر در Springfield, Mo. به تازگی خریداری 100,000 N95 ماسک از نمایندگی خارج از طبیعی آن زنجیره تامین است. پس از یکی از این ماسک نتوانست آنچه را به نام “fit test” برای اطمینان از آن است که عامل موثر نمایندگی فروش ارائه شده برای خرید همه آنها را به عقب و فروش آنها را به بیمارستان دیگری گفت: CoxHealth رئیس جمهور استیو ادواردز. او تصمیم به نگه داشتن آنها را.

“این ایدهآل نیست اما آنها باید برخی از حفاظت” آقای ادواردز گفت. “همه چیز در مورد آن به نظر می رسد حلال است. اما خود محصول است که به وضوح نه.”

آقای ادواردز گفت: CoxHealth پرداخت حدود 4 دلار برای هر معیوب ماسک در پایان کم از یک محدوده تقریبا 7 دلار یک ماسک که پیمانکاری-ارائه دهنده اطلاعات GovSpend گفت: آن را پیدا کرده است برای N95 ماسک. که در مقایسه با حدود 1 دلار برای هر N95 ماسک قبل از همه گیر GovSpend گفت.

تنها 11 از 39 نمونه Magid به تازگی آزمایش از یک تولید کننده چینی ملاقات حداقل استاندارد برای ‘جا عامل است.’

عکس: Magid دستکش و ایمنی پارسیان

مقامات و تولید کنندگان خواسته اند برگ برنده دولت برای راهنمایی در اخذ و توزیع محصولات بهداشتی از جمله ماسک. کاخ سفید ارجاع سوال به F EMA که گفت: در 31 مارس که آژانس در حال کار به موضوع راهنمایی برای شرکت. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته گفت: دولت کار می کنند با 3M Co. را در نزدیک به 167 میلیون ماسک از چین بیش از سه ماه آینده قابل ملاحظه ای افزایش مقدار از ماسک های خریداری شده توسط دولت فدرال است.

به طور معمول تولید کنندگان از جمله 3M فروش N95 ماسک است که تایید شده توسط دولت ایالات متحده برای استفاده های پزشکی کارگران از طریق حدود یک و نیم دوجین بزرگ توزیع کنندگان. اما به عنوان coronavirus موارد رویکرد آنچه مقامات می گویند می تواند یک قله در برخی از داخلی نقاط داغ, تقاضا برای ماسک به مراتب بیش از عرضه در آن کانال. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این امر محدود کردن صادرات برخی از ماسک و دستکش برای چهار ماه پیوستن به بسیاری از کشورهای دیگر است که باید محدود صادرات به حفظ پزشکی محصولات در صفحه اصلی.

مربوط تصویری

با پزشکی کارگران در مواجهه با کمبود و CDC توصیه داوطلبانه استفاده از پوشش صورت بسیاری از آنها تعجب زمانی که آنها می توانید دسترسی به N95 ماسک. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: سارا ESHLEMAN/گتی ایماژ

برخی از بیمارستان ها در ایالات متحده در حال تبدیل شدن به بازیگران کوچکتر تولید و سایه واسطه. “ما در حال گرفتن مقدار زیادی از کسی که می داند یک پسر’ داستان” آقای ادواردز گفت. “ما به هر سوراخ خرگوش.”

دن هریس یک وکیل در سیاتل است که کمک به بیمارستان ها بررسی ماسک فروشندگان در چین گفت که او به بررسی همان “اثبات تأیید” گواهی بیش از ده بار نشان می دهد آن است که جعلی یا کپی.

“آنها یا hucksters یا باهم هنرمندان” آقای هریس گفت. “عادی پادمان هستند نادیده گرفته می شود در حال حاضر.”

برخی به جیب افراد و شرکت ها با تامین-زنجیره ای تخصص دارند کمک مقامات محلی حرکت این تیره بازار جهانی است. این رسم خانواده صاحبان جدید انگلستان میهن پرستان ارسال این تیم با هواپیما به چین را انتخاب کنید تا بیش از یک میلیون N95 ماسک برای بیمارستان ها در نیویورک و بوستون. مک دونالد Corp. گفت: آن را یک میلیون N95 ماسک برای بهداشت و درمان-مراقبت از مقامات در شیکاگو و ایلینوی. شیکاگو مبتنی بر شرکت گفت: این ماسک از یک تامین کننده در چین در حالی که به دنبال غير درجه ماسک برای محافظت از کارگران رستوران.

وجود ندارد و چنین largess بسیاری از دولت ها و مقامات شهر می گویند آنها خود به خود. گرگ هولکوم مدیر عمومی-ایمنی برای حمایت از دریاچه County, Fla., گفت: تنها یکی از چند نوع ماسک مسئولان شهرستان خریداری شده از تولید کنندگان چینی خود را سپری تست کیفیت. او گفت: سلامت کارگران را ناقص ماسک باید کمتر پیچیده یی اجرا کم است.

“مناسب آزمون در حال شکست” آقای هولکوم گفت.

در مورد چهره

تنها 11 از 39 ماسک Magid دستکش را آزمایش کرده است اخیرا به تصویب یک آزمون کیفیت.

نتایج آزمایش برای کیفیت KN95

50

40

به طور کلی مناسب عامل

30

20

گذشت

10

شکست خورده

0

توجه: نمونه آزمون از مارس 24 آوریل 7; KN95 گواهینامه تایید نشده توسط Magid

منبع: Magid دستکش ایمنی و

N95 ماسک ها معمولا تایید شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی و غذا و دارو. یک Niosh سخنگوی گفت که مقامات در حال کار هفت روز هفته به آزمون جدید ماسک از تولید کنندگان. آژانس تایید 63 جدید ماسک را تکذیب کرد و نه نفر دیگر در ماه مارس دو برابر تعداد آن معمولا بررسی در هر ماه. FDA نیز اجازه استفاده از N95-سبک ماسک خبره در اروپا و مکزیک و کره جنوبی و برخی از ماسک که با چین استاندارد شناخته شده به عنوان KN95.

کسانی که مقدرات را به کمک هجوم مشکوک ماسک در بازار با توجه به بیمارستان خریداران و تاسیس کنندگان. گفتند: آن را دشوار است برای اثبات ادعا می کند که ماسک شده اند تست شده و تایید شده در کشورهای دیگر است.

“من بسیار نگران هستم در مورد کیفیت محصولات آنها در حال ارائه” روزی پول خرید مدیر برای سه رودخانه بیمارستان در Brewster بشویید. گفت: با اشاره به نمایندگان جدید که در تماس با بیمارستان است. او گفت: این بیمارستان است که با تکیه بر ساکنان را به پارچه ماسک برای بیماران و تلاش برای به حداقل رساندن استفاده از پزشکی درجه ماسک توسط پرستاران و پزشکان به جای خرید از ناشناخته تامین کنندگان.

FDA گفت: آن کار برای افزایش در دسترس بودن تجهیزات حفاظتی اما اقدام خواهد بود برای جلوگیری از تقلب و یا نامطلوب محصولات. ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها گفت: در آن مشغول به کار بود به حرکت های پزشکی کالا از طریق گمرک به عنوان به سرعت به عنوان آن را می توانید در حالی که بررسی صحت خود را. چین وزارت بازرگانی گفت: در هفته گذشته بود که اجرای جدید قوانین صادرات برای ماسک و دیگر محصولات پزشکی به “سرکوب تقلبی و جنس بنجل محصولات است.” 3M که ramped تا N95 تولید در آمریکا و سراسر جهان گفت: در آن مشغول به کار بود با پلیس به بعد از فروشندگان محصولات تقلبی.

اندرو Shulman, مدیر اجرایی Mobile Health Management Services, Inc., فراهم می کند که چک پس زمینه و physicals از خانه مراقبت های بهداشتی کارگران گفت: او تاسف wading را به ماسک بازار شده است. او سازمان یافته منظور از 130,000 فولاد ماسک برای خود و چند دوجین از مشتریان خود را از نمایندگی که گفت: آن را خواهد خرید ماسک از یک تولید کننده در مکزیک است.

یک ماسک که اندرو Shulman, مدیر اجرایی Mobile Health Management Services, Inc., دستور داد از طریق یک ماسک نمایندگی.

عکس: اندرو Shulman

ماسک وارد دوشنبه در کیسه های مزین با نام مردم او را به رسمیت نمی شناسد. آنها کوچکتر از حد انتظار و فاقد انعطاف پذیر قطعه بینی تا مطمئن شویم که بهتر مناسب است.

“آنها وحشتناک” آقای Schulman گفت. “تا زمانی که شما دست خود را بر روی آن شما واقعا می دانید آنچه شما در حال گرفتن.”

مشتریان خود را هنوز هم آنها را در زمان گفتن او را که بد ماسک بودند بهتر از هیچ است.

آقای Shulman دستور داده بود 60,000 N95 ماسک از همان تامین کننده, که او کاهش یافته است به نام. او نگران آنها همچنین می رسند در وضعیت بدی. تامین کننده نامیده می شود در روز سه شنبه می گویند که این سازنده تا به حال لغو سفارش با استناد به محدودیت دولت.

Magid دستکش ایمنی و شرکت های سازنده و توزیع کننده از دیگر محصولات پزشکی در Romeoville بیمار., نکرده اند قادر به خرید N95 ماسک از آن معمول تامین کنندگان پس از همه گیر آغاز شد. ماه گذشته این شرکت درخواست یک نمونه از یک منبع جدید پیش از قرار دادن سفارش برای 300,000 ماسک ساخته شده در چین.

یک Magid کارمند یک سنسور متصل به ماسک برای تست اینکه آیا آن مشغول به کار بود در حالی که او خود را تغییر داده میزان تنفس و سرش را تکان داد. آزمون به ماسک “مناسب عامل” 1 و زیر حداقل استاندارد 10. تنها 11 از 39 نمونه Magid آزمایش قرار گرفته است و دارای رتبه 10 یا بالاتر گفت: Magid اجرایی گرگ کوهن.

“ما در حال پیدا کردن یک مقدار دیوانه از بد ماسک در بازار,” او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به آستن Hufford در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>