Fauci سران کنگره با هشدار: ماندن هوشیار

واشنگتن

هیچ پایانی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس, Dr. Anthony Fauci و دیگر دولت بالا کارشناسان بهداشت و درمان را بگویید کنگره در روز جمعه.

“در حالی که هنوز معلوم نیست چه مدت این بیماری همه گیر خواهد شد و آخرین COVID-19 فعالیت خواهد شد به احتمال زیاد همچنان برای برخی از زمان” دکتر Fauci همراه با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سر رابرت Redfield و بهداشت و خدمات انسانی تست تزار Adm. برت Giroir می گویند در آماده شهادت برای یک خانه خاص پنل بررسی همه گیر.

در زمانی که در اوایل پیشرفت به نظر می رسد از دست داده اند و عدم قطعیت ابرها کشور مسیر رو به جلو, دکتر Fauci دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص, است, دعوت از نمایندگان مجلس و دیگر آمریکایی ها برای بازگشت به اصول اولیه بهداشت از جمله اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

پانل های خانه را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران تقسیم شده است در مورد نحوه بازگشایی مدارس و کسب و کار, انعکاس اختلافات در میان آمریکایی ها.

یک جهش از موارد در سراسر جنوب و غرب را نقش برآب امید برای بازگشت سریع به حالت عادی زندگی است. مشکلات با در دسترس بودن و بهنگام بودن تست به ادامه گزارش می شود. و رقابت برای یک واکسن هر چند به سرعت در حال پیشرفت است و در عین حال به تحویل دستیابی به موفقیت.

دکتر Fauci عمومی پیام در روزهای اخیر بوده است که آمریکایی ها نمی توانیم یک devil-may-care نگرش COVID-19 و نیاز به دو برابر کردن بر پایه اقدامات مانند پوشیدن ماسک در نگه داشتن فاصله خود از دیگران و اجتناب از جمعیت و فضاهای داخلی مانند میله های زندان. که تکرار توسط دکتر Redfield و دریاسالار Giroir هر چند آنها به مراتب کمتر برجسته است.

دکتر Fauci به گل نشسته تداوم کشیده شده خشم برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و باعث دور جدیدی از تماس های خود را شلیک. اما این جانباز جنگ در برابر ایدز و ابولا گیر است پیام خود را در حالی که با دقت اجتناب از باز درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن ،

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در اوایل این هفته دکتر Fauci گفت که او “آشفته” با صاف کردن مخالفان در بخش هایی از این کشور را به پوشیدن ماسک به عنوان یک بهداشت عمومی حفاظتی و اندازه گیری.

“وجود دارد برخی از اصول” او گفت: “کالاهای اساسی از آنچه شما نیاز به انجام … یک جهانی است با پوشیدن ماسک.”

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند ماسک کمک به جلوگیری از یک فرد آلوده که هنوز به توسعه علائم از انتقال این ویروس به دیگران است. برای ماسک استفاده کنندگان نیز وجود دارد برخی از شواهد که آنها می تواند ارائه دهد درجه ای از حفاظت از فرد آلوده در این نزدیکی هست.

دکتر Fauci گفت: در AP که او نگران است چرا که آمریکا نه به دنبال پیگیری آسیایی و اروپایی سازمان ملل نیز ضربه سخت coronavirus.

کشورهای دیگر که تعطیل اقتصاد خود را زدم به عقب غیر قابل کنترل و حل و فصل را به یک الگوی نسبتا کمی از موارد جدید, اگر چه آنها در ادامه به تجربه محلی شیوع است.

ایالات متحده همچنین زدم عقب اولیه گسترش, اما آن را هرگز پس زمینه سطح جدید از موارد بسیار کم است. و تجدید حیات COVID-19 در Sunbelt در هفته های اخیر رانده است تعداد روزانه موارد را به 60000-70,000 محدوده. آن را همزمان با اقتصادی بازگشایی و بازگشت به گردهمایی های اجتماعی به ویژه در میان بزرگسالان جوان. تعداد رو به رشد از اتاق اورژانس بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر را به دنبال داشته به عنوان عواقب شوم.

نزدیک به 4.5 میلیون آمریکایی آلوده شده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر و بیش از 150 ، 000 فوت کرده اند با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

دکتر Fauci گفت: شواهدی وجود دارد افزایش در سراسر جنوب ممکن است اوج اما upticks در غرب در حال حاضر یک نگرانی است.

“آنها واقعا به پرش بیش از همه آن است چرا که اگر آنها نمی, سپس شما ممکن است ببینید خروش ما در برخی از ایالت های جنوبی” گفت: AP.

هر چند دکتر Fauci می شود فشار از مقامات کاخ سفید دیگر کارشناسان پزشکی در دولت هستند در همان صفحه که آن را می آید به سلامت عمومی پیام.

دریاسالار Giroir تست تزار پنجشنبه به خبرنگاران گفت: “من فکر می کنم این بسیار مهم است که مطمئن شوید که همه ما گسترش بهداشت عمومی پیام است که ما می توانیم کنترل تمام شیوع بیماری اتفاق می افتد در حال حاضر.”

او گفت: کنترل شیوع بیماری به مردم نیاز به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از شلوغ فضاهای داخلی و شستن دست های خود را اغلب.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو