–صاحب Fatburger برای به دست آوردن جانی راکت برای 25 میلیون دلار

Fat Brands می گوید آن است که به دست آوردن زنجیره جانی راکتز در حدود 25 میلیون دلار و انتظار دارد برای تکمیل معامله ماه آینده.

عکس: جفری گرینبرگ/یونیورسال گروه تصاویر/تصاویر گتی

Fat Brands Inc. FAT 134.28% است خرید زنجیره برگر جانی راکت گروه شرکت، گسترش پایدار خود را از مارک های رستوران در شرط بندی است که گاه به گاه- غذا خوری تقاضا خواهد شد گزاف گویی بازگشت از همه گیر coronavirus.

شرکت بورلی هیلز، کالیفرنیا مستقر در روز پنجشنبه گفت که حدود 25 میلیون دلار برای جانی راکتز پرداخت خواهد کرد، و در ماه آینده زمانی که معامله به پایان می رسه، به 700 محل در حدود 700 محل در سراسر 9 زنجیره ای گسترش می ده.

رستوران ها در سراسر کشور با محدودیت در نتیجه همه گیر عمل می کنند. بسیاری از آنها در فضای باز صندلی و یا گسترش عملیات گرفتن را برای فروش در اتاق ناهار خوری بسته یا تا حد زیادی کاهش می یابد اضافه شده است.

اضافه کردن به چالش های خود را هزینه های نیروی کار بالاتر و هزینه های برای تمیز کردن و تجهیزات حفاظتی. بسیاری از رستوران های مستقل برای همی بسته می شوند.

هنوز هم، گردانان رستوران و توزیع کنندگان خدمات غذایی می گویند مردم پس از ماه ها پخت و پز و پناه دادن به خانه به کرایه رستوران باز می گردند. Fat Brands Chief Executive Andy Wiederhorn said the deal for Johnny Rockets reflects his expectation that customers will come back to casual-dining chains after the pandemic subsides. در حال حاضر ، او گفت ، فروش در برخی از بازارها به لطف صندلی در فضای باز و تحویل پریدند.

اگر کار از خانه به جزء بزرگتری از زندگی روزمره تبدیل شود، که فقط به تقاضا می افزاید تا به صورتی قادر به اجتماعی شدن باشد.”

او گفت : نام های تجاری چربی آوردن مارک های گاه به گاه ناهار خوری بیشتر را به سبد خرید و فروش که همچنین شامل Fatburger و طوفان گریل و بال در نظر. با خرید زنجیره های منطقه ای، برندهای چربی می توانند مقیاس کسب کنند و در مورد معاملات بهتر برای تبلیغات و لوازم مذاکره کنند، آقای ویدرهورن افزود.

“فرصت ی وجود دارد که اکنون زنجیره های ناهار خوری گاه به گاه را به دست آوریم و یک تحکیم مفاهیم مشابه، “او گفت.

او گفت : نام های تجاری چربی ابراز علاقه به جانی راکت هنگامی که یکشنبه سرمایه همکاران شرکت آغاز شده روند فروش برای این شرکت در ماه ژانویه. این روند زمانی در نظر گرفته شد که همه گیر در ایالات متحده برگزار شد، اما مذاکرات معامله حاکم در تابستان.

Fat Brands یک دور تأمین مالی از 40 میلیون دلار در ماه مارس به پایان رسانید که به آن سرمایه می دهد تا معاملات بیشتری را دنبال کند. از زمان عمومی شدن در سال ۲۰۱۷، این شرکت، یاله مدیترانه و پوندروزا و بونانزا استیک هاوس را در میان دیگر زنجیره ها خریداری کرده است.

نوشتن به Jaewon Kang at [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im