سریعترین افزایش قیمت مواد غذایی در دهه رانندگی مصرف کنندگان به شکار ارزش

حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش هزینه های مواد غذایی سازان صعود, کمک به افزایش قیمت مواد غذایی در.

عکس: دانیل Acker/مهر نیوز

مواد غذایی سازندگان در حال طراحی بستههای ارزش و سوپر مارکت ها در حال بازگرداندن تبلیغات با هدف جبران اختلالات ساخته شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به سریع ترین افزایش قیمت مواد غذایی در بیش از چهار دهه است.

در حالی که شرکت های مواد غذایی و سوپر مارکت ها می گویند که بازگشایی گیاهان و حل و فصل و محدودیت عرضه که منجر به افزایش قیمت آنها نیز انتظار می رود قیمت ها بالا باقی می ماند به دلیل افزایش هزینه های کارگری و حمل و نقل. شرکت در حال خرید تجهیزات و تنظیم مجدد کارخانه ها و فروشگاه ها برای امن نگه داشتن مردم از جدید کروناویروس. برخی از این تغییرات در حال اضافه کردن هزینه ها که به trickling پایین به خریداران.

“این تاریخی تغییرات قیمت ما هرگز دیده می شود در یک پنجره کوتاه گفت:” Jagtar Nijjar مدیر و واردات کالا در Gordon خدمات مواد غذایی, Inc., یکی از بزرگترین مواد غذایی-خدمات توزیع کنندگان در ایالات متحده آمریکا

قیمت فروشگاه خریداری مواد غذایی افزایش بطور تطبیقی فصلی 2.6% در ماه آوریل از یک ماه قبل با توجه به وزارت کار بزرگترین افزایش ماهانه از سال 1974. این بخش با توجه به انتشار آمار و ارقام ممکن است در روز چهارشنبه و بسیاری از تحلیلگران اقتصادی انتظار آن را می شود واضح تر افزایش نسبت به ماه آوریل است. بازار-شرکت تحقیقاتی نیلسن گفت: قیمت مواد غذایی افزایش 5.8% در 13 هفته از تاریخ 1 مارس به 30 مه در مقایسه با سال پیش دوره است.

Mondelez International , Inc. گفت: آن است که با توجه به بسته های کوچکتر از برخی از محصولات مانند آن Oreos و دیگر تنقلات که هزینه کمتر به طور کلی. کمپبل سوپ Co. گفت: ممکن است اضافه کردن بیشتر خانواده-اندازه بسته خواهد شد که هزینه کمتر در هر اونس.

مرتبط

  • مصرف کنندگان بیشتر خوش بینانه در مورد اقتصاد آینده در نیویورک تغذیه می گوید:

“وجود دارد در حال رفتن به فشار و من فکر می کنم ارزش بازی خواهد کرد و نقش مهمی برای مصرف کنندگان رفتن به جلو” کمپبل مدیر اجرایی علامت Clouse گفت.

کار و بدست آوردن چشم انداز برای بسیاری از نامشخص تر از آن شده است در سال. نیکلاس Fereday مدیر اجرایی مواد غذایی و روند مصرف برای کشاورزی دهنده Rabobank گفت که او انتظار دارد هزینه های مواد غذایی به عنوان یک درصد از درآمد قابل تصرف به افزایش در این سال برای اولین بار در دهه.

کارن Stadnicki یک دستیار پزشک در حومه شیکاگو گفت: ساعت کاهش می یابد به دلیل همه گیر کاهش درآمد خانواده از پنج متکی هستند. در همان زمان, او گفت:, “من صورتحساب مواد غذایی بسیار بالاتر است.”

“گوشت و مرغ, اگر شما می توانید پیدا کردن آن است و مانند دو چیزی که من استفاده می شود به پرداخت” او گفت:.

پرش در قیمت گوشت تا رو کلی افزایش قیمت مواد غذایی در. این بیماری همه گیر است مختل بسته بندی گوشت می آمد گیاهان ایجاد کمبود گوشت و هل دادن تا قیمت. در حالی که گوشت عرضه شده است, بهبود, تبلیغات هنوز هم سخت به پیدا کردن و قیمت ها بالا باقی می ماند خرده فروشان گفت. قیمت گوشت افزایش یافت 15 ٪ در هفته منتهی به مارس 23 از سال قبل با توجه به Nielsen.

حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش هزینه های مواد غذایی سازندگان در حال افزایش بیش از حد. با اکثر ترافیک هوایی لغو شده بود به خوبی تغذیه, Inc., ساز پروتئین-نوشیدنی با نام تجاری نمادین پروتئین به تازگی اجاره یک هواپیما را انتخاب کنید تا مواد تشکیل دهنده اصلی آن چمن تغذیه پروتئین شیر از ایرلند.

“هزینه نجومی است,” افسر ارشد عامل Mariah Faulhaber گفت. او گفت: خوبی ندارد و در عین حال افزایش قیمت.

مواد غذایی هزینه ها نیز افزایش یافت زیرا غذا سازان و سوپر مارکت ها به عقب کشیده در تخفیف آنها به طور معمول اعمال می شود به حدود یک سوم از موارد آنها به فروش برساند. مصرف کنندگان در حال پیدا کردن برخی از 28 درصد کمتر تخفیف به گفته نیلسن چرا که تولید کنندگان در حال تمرکز خود را بالا فروشنده فروشنده گفت.

SpartanNash شرکت ، که دارای بیش از 150 فروشگاه های مواد غذایی در میانه و توزیع مواد غذایی به حدود 2100 خرده فروشان گفت: آن را قطع تبلیغات در طول بیماری همه گیر در حدود 5 درصد است. کالیفرنیا زنجیره ای بریستول مزارع’ تخفیف حجم پایین است نیمی از قبل از همه گیر در بخشی به دلیل عرضه مواد غذایی است که هنوز هم در شار گفت: کوین دیویس مشاور ویژه به بقال هیئت مدیره.

برخی از مشتریان در حال مهاجرت به ارزان تر مواد غذایی برندهای ژنریک و فروشگاه های تخفیف به قیمت افزایش یابد. نیکول Reeder یک برنامه هماهنگ در نیواورلئان گفت: او به تازگی خریداری سبزیجات به جای ران مرغ برای $5.99 قیمت یک پوند 2 دلار پوند بیش از چند هفته قبل از آن.

“من آخرین مسافت خواروبار من نمی خرید هر گونه گوشت,” او گفت:.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه شما تنظیم آنچه شما خرید و طبخ به دلیل کمبود مواد غذایی و یا افزایش قیمت? پیوستن به مکالمه زیر.

در پاسخ غذا سازندگان و خرده فروشان در حال راه اندازی مجدد تبلیغات و اضافه کردن بیشتر و قیمت پایین تر محصولات خود را به جلوگیری از از دست دادن مشتریان. خصوصی-برچسب محصولات گرفته شده از فروش مواد غذایی سازندگان مانند سس هاینز شرکت ، در سال های اخیر و جریان اصلی فروشنده از جمله Kroger شرکت ، از دست داده اند و سهم بازار به تخفیف زنجیره ای مانند Aldi, Inc., و دلار در فروشگاه ها.

SpartanNash گفت: آن را دوباره راه اندازی تبلیغات برای حبوبات قهوه و موارد دیگر برگزار شد اما به عقب بر تخفیف برای سریع تر-فروش محصولات مانند ماکارونی و سبزیجات منجمد. بریستول مزارع و گفت: ترویج بیشتر غذاهای تازه و آماده.

ماست ساز دنون SA مدیر عامل امانوئل فابر گفت: خریداران به خرید بیشتر فله بسته که هزینه کمتر در هر اونس. “ما مردم در حال حرکت به ارزش,” او گفت:.

PepsiCo , Inc. برنامه ریزی شده است چه محدوده قیمت آن را باید برای میان وعده های خود را در های مختلف اقتصادی حالات بسته به میزان شدت رکود اقتصادی است.

“در هر رکود اقتصادی در سال های اخیر, تاریخچه کسب و کار ما شده است بسیار انعطاف پذیر. اما ما چیزی دیده نمی خواهم مردم چه می بینی” گفت: استیون ویلیامز مدیر اجرایی شرکت پپسی غذاهای شمال امریکا است.

هزینه های مصرف کننده کاهش 7.5 ٪ در ماه مارس باعث بیشتر نگرانی ها در مورد تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد است. در اینجا به همین دلیل هزینه های مصرف کننده بسیار مهم است و چگونه آن را می تواند سیگنال اگر کشور به سمت رکود است. عکس: گتی ایماژ

نوشتن به آنی Gasparro در [email protected] و Jaewon کانگ در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>