پیگیری سریع پرونده آندرا افسر نه با پوشیدن ماسک و آزار زن همکار

یک افسر ارشد در آندرا پرادش بخش گردشگری — که به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم جسمی به چالش کشیده زن کارمند برای درخواست او را به پوشیدن ماسک — باید دریافت نمونه مجازات زیر همه قوانین کیفری قوانین. گزارش و ویدیو های ویروسی در گردش نشان می دهد که C Bhaskar بود که خشم CH Usha Rani قرارداد کارگر به حال این “جسارت” به درخواست او را به پوشیدن ماسک مطابق با پروتکل های. این معضل که lakhs عادی سرخپوستان در حال دست و پنجه نرم کردن با توسل به حس خوب از شهروندان.

همچنین بخوانید: گردشگری معاون مدیر thrashes زن همکار, بازداشت

مغازه داران نگرانی آنها را ناراحت مشتریان اگر آنها وکیل ماسک-پوشیدن کارگران بندرگاه همان ترس در مورد همکاران و همسایگان آینده در سراسر متخلفان در محلات. طولانی دست مقامات قدرت به مالیات جریمه نمی تواند در همه جا برسد و در این شرایط ، ماسک این است که ما بهترین حفاظت در مکان های عمومی, بدون نیاز به توسل به هزینه مستندات و یا تسلیم شدن به جنون ترس. در عین حال میلیون ها نفر از مردم همچنان به اجتناب از این ناراحتی موقت باعث نارندرا نخست وزیر به هشدار در مورد خزنده سهل انگاری.

کسانی که با پوشیدن ماسک را در حال حاضر کمک کنه خود به طور قابل توجهی شکستن زنجیره انتقال با کاهش بار ویروسی در آنها منتشر می کنند و یا مصرف. بدون ماسک آن است که هر کسی حدس می زنم که چگونه بسیاری از lakhs خواهد قرارداد coronavirus در حال حاضر. Bhaskar در آندرا پرادش است یک جا مورد عظمت قانون به انتقال سودمند پیام به بقیه جامعه است. او در نقض قوانین اعم از بیماری های همه گیر عمل هندی قانون مجازات اسلامی مقررات در حمله و خشونت علیه زنان حقوق افراد معلول و خدمات و قوانین و غیره. سریع پیگیری دادگاه این موضوع و توزیع سریع عدالت را ارسال یک پیام قوی به کسانی که با پوشیدن ماسک و غرقه شدن در خشونت علیه شهروندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>