کشاورزان تخلیه شیر, شکستن تخم مرغ به عنوان رستوران از تعطیلی از بین بردن تقاضا

تولید کنندگان در حال حاضر شیر بیشتر از می تواند مورد استفاده قرار گیرد. دیو Wolfskill از Mar-Anne مزارع در پنسیلوانیا تماشا 5,500 گالن شیر به پایین تخلیه.

عکس: لایحه Uhrich/MediaNews گروه/گتی ایماژ

آن را هنوز تاریک بود را در خارج از چهار ساعت در روز های اخیر صبح امروز زمانی که تانکر کامیون ریخت از 6000 گالن شیر به یک کود پیت در نانسی مولر را ویسکانسین مزرعه های لبنی.

شیر جمع آوری شده از مولر مزرعه های لبنی 1000 گاو باید بريدن به پردازنده های لبنی در سراسر کشور برای بسته بندی مایعات جایگزین و یا برای تبدیل به پنیر. اما این بیماری همه گیر کوروناویروس اخلال همه که بسته شدن رستوران ها و مدارس که خرید ملت محصولات لبنی—و وادار کردن انتخاب های سخت برای کشاورزان مانند خانم مولر.

“این قلب wrenching,” او گفت:.

کشاورزان و شرکت های مواد غذایی در سراسر کشور در حال گرفتن گلوگاه بازگشت تولید به عنوان ویروس باعث ایجاد هرج و مرج در کشاورزی زنجیره تامین پاک کردن فروش به رستوران ها و هتل ها و سالن های غذاخوری با وجود فروشگاه های مواد غذایی عجله به restock قفسه. آمریکا تولید کننده گیر با مقادیر عظیمی از مواد غذایی آنها می توانند فروش در حال آزادسازی شیر پرتاب کردن مرغ-تخم مرغ سایه زنی و رندرینگ گوشت خوک شکم به گوشت خوک به جای بیکن.

در بخشی از این دلیل است که آنها نمی توانند به راحتی تغییر محصولات محدود برای رستوران ها به اندازه مناسب بسته بندی و برچسب لازم برای فروش در سوپر مارکت ها. چند در صنعت کشاورزی انتظار می رود فروشگاه های مواد غذایی و تقاضا برای جبران رستوران بازار را کاهش شیب دار.

مزارع شخم صدها هکتار از سبزیجات در نخست ایالات متحده در حال رشد مناطق مانند آریزونا و فلوریدا. مرغ شرکت ها در حال کم شدن گله خود را به محدود کردن منابع است که می تواند وزن در قیمت ها را برای سال آمده است.

می سی سی پی مبتنی بر Sanderson Farms Inc., که در هفته گذشته گفت: تقاضا از آن رستوران مشتریان پایین بود 60% تا 65% را آغاز کرده است شکستن تخم مرغ به جای تخم آنها و بالا بردن جوجه برای کشتار. مرغ های دیگر شرکت ها با در نظر گرفتن مراحل مشابه گوشت-صنعت مقامات گفت.

“هنگامی که شما وحشت در بازار, چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد گفت:” تنر Ehmke که تحقیقات بازارهای کشاورزی برای مزرعه دهنده CoBank.

در صنایع لبنی رستوران تعطیلی و دیگر اختلالات را ترک کرده اند تولید با حداقل 10 درصد بیشتر شیر از را می توان مورد استفاده قرار گیرد با توجه به صنعت تخمین می زند. لبنی گروه می گویند شیر پر کردن می تواند رشد به عنوان منابع افزایش فصلی اوج در بهار و پناهگاه در محل سفارشات کشش در سراسر کشور است. در پاسخ به تعاونی که با فروش شیر از کشاورزان به پردازنده درخواست اعضای خود را برای تخلیه شیر, جمع اوری خود گله یا توقف شیر گاو در اوایل در تلاش برای محدود کردن تولید.

از آنجا که شیر فاسد شدنی است—و گاو تولید بیشتر در هر روز—دامداران باید چند جایگزین آقای Ehmke گفت.

“مصرف کنندگان تغییر کرده است چگونه بخورند و این ناهمواری به حق به مزرعه دروازه گفت:” دنیس Rodenbaugh معاون اجرایی رئیس جمهور در دامداران از امریکا ایالات متحده بزرگترین تعاونی لبنی که بازارهای خانم مولر را شیر.

تا آنجا که 7 درصد از تمام شیر تولید شده در ایالات متحده در هفتۀ گذشته ریخته شد آقای Rodenbaugh گفت و او پیش بینی می کند که درصد ادامه خواهد داد به افزایش می دهد. درخواست کاربران برای تخلیه خود, شیر, آخرین رفت و آمد مکرر, او گفت:. اما کره سازندگان سخت و فشرده به نوبه خود از تک خدمت بسته های آنها تولید برای رستوران ها به بلوک های بزرگتر برای فروشگاه های مواد غذایی و پنیر سازان نمی توانند به راحتی خود را تبدیل 10 پوند کیسه های فله پنیر خرد شده به مقصد پیتزا زنجیره ای به زنان 8-هر اونس کیسه خریداران هستند و عادت کرده اند به آقای Rodenbaugh گفت.

با لوازم ستون های تعاونی می تواند مجبور به محدود کردن تولید در برخی از خود پنیر گیاهان, او گفت:.

باب وصیتنامه بنیانگذار ساعت سایه لبنیاتی تخصص کارخانه پنیر در مرکز شهر میلواکی گفت که زمانی که رستوران های شهر بسته فروش برای لبنیاتی را chévre و ریکوتا پنیر سقوط 95% در یک روز. از لبنیاتی است تولید را متوقف کرده و گذاشته همه اما یک کارمند هر چند آقای بخواهد گفت: او شده است قادر به جذب شیر از همه اما یک تامین کننده در یک دوم کارخانه پنیر او عمل است که در خدمت مشتریان خرده فروشی.

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

هوارد Bohl که شیر 450 گاو در شرق و مرکزی ویسکانسین گفت: او فرستاده شده حدود 20 گاو به کشتار هفته گذشته است. جیم Ostrom, مدیر اجرایی, شیر, منبع, که در عمل مزارع لبنی در میشیگان و ویسکانسین و میسوری گفت: شرکت ریخته حدود 10 تانکر برگزاری حدود 60000 گالن شیر در همه به آن کود چاله و او پیش بینی آن خواسته خواهد شد که به دور از مطلب این هفته است.

دامداران آمریکا می گوید اعضای آن هنوز هم پرداخت می شود برای ریخته شیر هر چند چک به همه اعضای کاهش خواهد یافت به عنوان تعاونی بازارهای کمتر شیر به طور کلی. چشم انداز کوچکتر چک ترسناک است برای بسیاری از کشاورزان که در سال های اخیر را تماشا نزدیکی گاوداری خود را نزدیک شیر سرو در نرخ هشدار دهنده پس از decadeslong کاهش مصرف شیر کم قیمت و اختلافات تجاری.

پیش از آن در هفته دو عمده صنایع لبنی گروه با ارسال یک “بحران شیر طرح” به وزارت کشاورزی ایالات متحده خواست این سازمان را به اقدام سریع برای حمایت از صنایع لبنی از طریق اقداماتی مانند پرداخت مزارع است که کاهش تولید و خرید حجم قابل توجهی از فرآورده های لبنی برای استفاده در این کشور به اجرای برنامه تغذیه.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت می گوید به نظر او پایان دادن به سرمایه گذاری برای این که بوئینگ و ایرباس رنج می برند به عنوان مشتریان تاخیر و لغو سفارشات و Covid-19 است که با داشتن یک مخربی بر سیاه و اسپانیایی آمریکایی. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Braulio Jatar/زوما پرس

در طیور, بازار, قفسه های سوپر مارکت-پاکسازی ابتدا juiced قیمت—بلند کردن اجسام بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ را به قیمت 31 درصد بیش از سه هفته از ماه مارس با توجه به داده ها از وزارت کشاورزی ایالات متحده. اما به عنوان رستوران ناهار خوری اتاق نشستن بسته, سینه قیمت کاهش یافته و به یک چهارم در دو هفته گذشته.

جو Sanderson, مدیر اجرایی Sanderson مزارع گفت: “با توجه به این که محیط زیست ما بیش از حد بسیاری از بزرگ-پرنده غذا-سرویس جوجه.” در حالی که برخی از آن رستوران-محدود جوجه های در حال پردازش برای فروش در سوپر مارکت ها به جای شرکت انتظار برای کاهش تولید در حدود 5 ٪ در ماه های آینده.

مدیران در Sanderson باید فکر euthanizing مرغ و دفن آنها در مزارع به جای خوراک آنها را پردازش آنها و فروش گوشت آنها در به طور بالقوه سود قیمت آقای Sanderson گفت: هر چند در حال حاضر این شرکت نیست و مصرف آن مرحله است.

گوشت شرکت تلاش برای بالا بردن پرندگان کمتر به احتمال زیاد به علت کمبود مرغ در فروشگاه های مواد غذایی گفت: بن Bienvenu مواد غذایی و محصولات کشاورزی تحلیلگر در Stephens, Inc., چرا که پردازنده در حال اجرا فوق العاده نوبت جداگانه در گیاهان است که عرضه مرغ به سوپر مارکت.

کاهش تقاضا برای گوشت ساخته شده از گوشت خوک شکم است باعث برخی از گوشت خوک-گیاهان پردازش به نوبه خود بیش از حد گوشت خوک شکم منابع به پایین تر از ارزش محصولات مانند گوشت خوک گفت: Steve مایر یک اقتصاددان با کرنس & همکاران کشاورزی مدیریت ریسک شرکت است.

بیکن بیشتر از دیگر محصولات گوشت خوک متکی رستوران-صنعت فروش. با گوشت خوک تقاضای ضعیف به عنوان زنجیره ای ملی مانند مک دونالد Corp. و دنی Corp. خدمت کمتر, صبحانه قیمت برای گوشت خوک شکم سقوط به یک رکورد کم است. به عنوان یک نتیجه, برخی از عمده پردازنده در حال تلاش برای پیدا کردن دیگر برای استفاده از آنها مانند سوسیس و یا آنها را تبدیل به گوشت خوک به دلیل آن است که هزینه ای کمتر.

آقای مایر گفت: این وضعیت نشان می دهد که تولید گوشت خوک’ سنگین تکیه بر بیکن. “شما زندگی می کنند حلقه شما می میرند شکم.”

نوشتن به جسی نیومن در [email protected] و یعقوب Bunge در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im