کرایه کافی: این نه فقط چینی است که از خوردن چیزهای عجیب و غریب پس از انجام تعداد زیادی از افراد دیگر

یکی از عوارض این بیماری همه گیر کوروناویروس که wreaking ویران در جهان فیزیکی و اقتصادی و سلامت که ظاهرا در سرچشمه بت گوشت که برخی از چینی خوردن افزایش داده است به آنچه که ممکن است به نام غذا نژاد پرستی.

برخی از آنها سرزنش چین رژیم غذایی که آنها پیدا کردن عجیب و غریب و شورش به علت ویروس. این کاملا عادلانه است. یا کرایه.

مردم در سراسر جهان خوردن چیزهایی که افراد دیگر ممکن است دچار در.

فرانسه که غرور خود را در طراز لذت بردن حلزون (escargot) قورباغه ها و پاها و گوشت اسب. Upper-class استرالیایی در حال جزئی به خود Stilton یک mouldy پنیر که به اندازه کافی ساله است که گاهی اوقات به نام “پیاده روی پنیر’ به دلیل آن است خزنده با کرم. و مواد غذایی وزارت Fortnum و ماسون لندن نقطه عطفی فروشگاه معروف دارای شکلات پوشش داده شده مورچه ها’ تخم مرغ در میان آن و دیگر ظرافتهای.

در استرالیا جای دور افتاده زندگی می کنند witchetty grubs مانند چربی wriggly کرم هستند در صورتحساب یا لیست به عنوان یک توریست درمان است. ژاپنی جایزه fugu ماهی است که سم ساس که اگر نه با حذف علت سعی و کوشش می تواند کشتن فرد خوردن ماهی.

کره ای ها جشن موارد خاص با خوردن سگ و در نیمه راه در سراسر جهان در نیواورلئان ‘gator-در-یک-چوب’, است که با یک تمساح گوشت سوسیس محلی تخصص. من سعی کردم آن را یک بار سال پیش اما آن را بیش از حد ماهی برای سلیقه من.

گیاه خواران ممکن است به نوبه خود تا بینی خود را در نفرت انگیز چیزهای غیر-انواع سبزی خوردن. اما کاملا گیاهی دورین میوه بسیار محبوب بسیاری در آسیای جنوب شرقی است گفت: به بوی مانند یک دستشویی و بسیاری از هتل ها قرار داده تا نشانه منع مهمانان از آوردن آن به محل خود. و نبود یک austerely گیاهی هندی سابق نخست وزیر بود که با توجه به جذب این محصول جانبی از خود کلیه ها ؟

پس بیایید نه توسل به مواد غذایی نژادپرستی. اما دفعه بعد کسی exhorts شما را به سعی کنید برخی از عجیب و غریب titbit اطمینان شما را برای مردن نیست. به دلیل آن ممکن است کاملا به معنای واقعی کلمه بود که فقط.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>